Apteka "Centrum"

( 5.00 )

Opinie (58)

Ostatnio szukałam dość drogiego antybiotyku i ceny w innych

Ostatnio szukałam dość drogiego antybiotyku i ceny w innych aptekach były nawet o 20-30 złotych wyższe. Ekspedientka zapytała mnie, czy chce do niego probiotyk, i poinformowała, że trzeba go trzymać w lodówce. Jeżeli chodzi o jakość obsługi to jestem bardzo zadowolona. Pani, która mnie obsługiwała z zaangażowaniem odpowiadała na moje pytania. Byłam tam jeszcze 2 razy i rownież byłam zadowolona z obsługi i z oferowanych cen. Dodatkowym plusem jest to, że jest całodobowa i że maja dobre zatowarowanie. Jeżeli chodzi o wystrój to jest schludnie, czystoi i nowocześnie.

Apteka centrum ma nowoczesny wygląd

Apteka centrum ma nowoczesny wygląd, jest zawsze estetyczna i jest tutaj bardzo miły personel. Można liczyć na fachową poradę, farmaceuci zaproponują tańsze zamienniki, nie pozwolą czekać w kolejce, jeśli się tworzy. Są trzy stanowiska obsługi i zaraz pojawia się dodatkowy pracownik. Sprzedawane specyfiki są estetycznie prezentowane, a szafki/regały zawierają opisy tematyczne. W aptece dostępne są ulotki/dodatkowe informacje dla klientów. Poza tym, apteka oferuje konkurencyjne ceny w miasteczku, dlatego najczęściej, tutaj właśnie, kupuję potrzebne lekarstwa, choć artykuły pielęgnacyjne, też można tutaj nabyć. W dniu 17 stycznia, potrzebowałam coś dla domowych sposobów na przeziębienie i w tej aptece wszystko kupiłam, po wcześniejszym wywiadzie farmaceuty – osoby ich przeznaczenia.

W związku z problemami natury zdrowotnej

W związku z problemami natury zdrowotnej, kilkakrotnie zmuszona byłam, robić zakupy w aptece. Mimo innych placówek w miasteczku, moje wizyty ograniczyłam do tej placówki, gdzie obsada pracownicza to kompetentne osoby, troszczące się o dobro kupującego, w pełnym tego słowa, znaczeniu, zarówno, co do cen medykamentów, ich wykorzystania, jak i, ewentualnej ochrony dla organizmu. W czasie tych kilku wizyt, obsługiwali mnie różni farmaceuci i każdy z nich, zasługuje na pochwałę i słowa uznania. To komunikatywne, miłe i grzeczne osoby (mężczyzna i kobiety) w postawie bycie, dbające o wizerunek placówki, a tym samym, jakość obsługi. Apteka ma nowoczesny wygląd, jest w niej jasno i zawsze bardzo czysto, a prezentowane specyfiki (leki, suplementy diety i inne) są częściowo widoczne w swym uporządkowaniu. Tylko nieprzewidziane okoliczności, mogą sprawić, że, w razie potrzeby, znajdę się w innej aptece. Obsługa tej apteki, kiedyś stanowiła obsadę innej apteki – dr Max i tam robiłam zakupy, w razie potrzeby. Nie znam przyczyn, dla których zmienili placówkę i nie chcę znać, ale wiem, ze teraz, jestem klientem apteki Centrum i raczej będę, dopóki placówka, z tą obsadą, będzie istnieć.

Bardzo dba się

Bardzo dba się, o obsługę klienta w tej aptece. Gdy weszłam nie było klientów, jedno stanowisko z pracownicą było dostępne, więc moje zakupy zostały realizowane od razu. Po chwili weszły 2 panie i stanęły w kolejce, ale z zaplecza, wyszła 2-ga pracownica i też zajęła się obsługą. Miło, grzecznie, sprawnie w przyjemnej atmosferze, z dodatkową poradą, po uprzednim upewnieniu się, dla kogo są kupowane medykamenty. Profesjonalnie w tej nowoczesnej placówce, gdzie ład, porządek i higiena, same rzucały się w oczy.

Po wizycie u lekarza

Po wizycie u lekarza, zwykle przychodzi kolej na aptekę, bez której nie obyło się, 4XII. Trzy stanowiska obsługi, pozwalały na zakup od razu. Bardzo przyjazna atmosfera, z informacją dawkowania specyfików, dla kupującego, a także - możliwość, tańszego zamiennika. Farmaceutka była miła i grzeczna. Sam ”klimat” apteki, już od wejścia, jest dość specyficzny, w pozytywnym znaczeniu. Jest tu bardzo jasno, panuje porządek i widoczna jest estetyka, w pełnym tego słowa, znaczeniu, a wchodzący, witany jest, zanim na dobre, wejdzie do środka.

W ostatnim czasie

W ostatnim czasie, zakup specyfików leczniczych, (jeśli jest taka potrzeba), dokonuję w aptece Centrum. Jest tu bardzo miły personel obsługowy, chętnie doradzi lub zaproponuje tańsze zamienniki. To nowoczesna w wyglądzie, apteka, bardzo jasna, czysta i estetyczna. Choć zakup leków nie należy do przyjemnych i oczekiwanych działań, to jednak, wizyta tutaj, jest przyjemnością. Organizacja placówki, daje takie poczucie, pod każdym względem.

Jesienne mankamenty pogodowe

Jesienne mankamenty pogodowe, skłaniają czasem do wizyt w aptekach. Kilka dni wcześniej byłam już w tej, nowo-otwartej aptece, zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, także cenowe, więc 30 X, znów się tutaj udałam, by uzupełnić witaminy, jakiś syrop, etc. przy jednym stanowisku kasy, obsługiwano kupującego, przy drugim, pracownica była zajęta jakimiś czynnościami, ale widząc moje wejście, zaprosiła mnie do siebie, obsłużyła grzecznie, profesjonalnie, upewniając się, co do właściwego przeznaczenia (objawy, wiek) specyfików, po które przyszłam.

To nowo

To nowo-otwarta apteka z profesjonalną obsadą pracowników, którzy służą radą, w trosce o zdrowie klienta, kupującego specyfiki lecznicze. Apteka mieści się w budynku handlowym, zajmuje jedno z pomieszczeń, na parterze, na lewo od wejścia. Jest w niej dość przestrzennie, widać dbałość o estetykę i higienę, a prezentacje leków i innych specyfików (zdrowie, uroda, samopoczucie), są przejrzyste na regałach za ladami obsługi, usytuowanych w ”kolanko”. Wygląd jest nowoczesny, atmosfera przyjazna, podobnie jak ceny - wydaje mi się, że są, chyba trochę konkurencyjne, w stosunku do innych aptek. Klienta wita się od progu i żegna przyjaźnie.

W tej Aptece można liczyć na szybką obsługę i kompetentnych

W tej Aptece można liczyć na szybką obsługę i kompetentnych pracowników, którzy doradzą i uprzejmie obsłużą. Nie raz byłam świadkiem kiedy starsza osoba czegoś nie rozumie czy niedosłyszy to jednak farmaceutka z pełną cierpliwością i życzliwością obsługiwała tzw. trudnych klientów.

Jestem zaskoczona tak miłą i kompetentną obsługą

Jestem zaskoczona tak miłą i kompetentną obsługą. Chciałam zakupić herbatę ziołową znanej firmy. Pani farmaceutka powiedziała mi, że z herbapolu o takim samym działaniu jest herbata dużo tańsza. Ucieszyłam się, że apteka nie jest nastawiona tylko na zysk, ale również na zadowolenie klienta.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Estetyczna i higieniczna apteka z bardzo miłą obsługą

Estetyczna i higieniczna apteka z bardzo miłą obsługą. Gdy weszłam, odchodził inny klient i farmaceutka zajęła się moją receptą. Chwilę po mnie weszła starsza pani i zaraz z zaplecza wyłoniła się inna pracownica, która też zaczęła obsługę tej pani. Apteka miała 3 stanowiska obsługi i widać nie pozwala się tu czekać klientom (w miarę możliwości). Farmaceutki w białych fartuszkach, zadbane, miłe i grzeczne w profesjonalnym podejściu do kupujących. W prezentacji specyfików zauważyłam także kosmetyki – kremy, farby do włosów etc.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka "Centrum"?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem