Justynka

( 0.50 )

Opinie (2)

Skarga

Obsługa jest nie miła, złe nastawienie do klienta

Sklep Justynka jest bardzo małym sklepikiem przydrożnym

Sklep Justynka jest bardzo małym sklepikiem przydrożnym zlokalizowanym na skrzyżowaniu dwóch bardzo ruchliwych ulic. Sklep jest tak mały, że wejście więcej niż trzech klientów wytwarza tłok. Asortyment również nie jest duży, znajdziemy tam głównie podstawowe artykuły spożywcze, oraz owoce i warzywa i pieczywo. W sklepie nie było zbyt czysto, podłoga w błocie, towar na półkach niedbale ułożony. Za ladą stała starsza Pani, bardzo miła, wiedziała gdzie co jest w sklepie. Obsługa nie trwała długo, gdyż nie było dużej kolejki. Jest to sklep na szybkie zakupy jednej rzeczy gdyż przy większych zakupach sklep zdecydowanie przegrywa z konkurencją pod każdym względem.

Odwiedzałeś ostatnio Justynka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.52 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem