DECATHLON

( 4.20 )

Opinie (2688)

Średnio, obsługa obrażona

Po wejściu do sklepu natychmiast za mną ruszył "szpieg", który nie odstępował mnie na krok. Niestety robił to tak nieudolnie, że od razu rzucił się w oczy. Personal obrażony na cały świat jakby pracował za karę.

W pełni zadowolona

Jest to jeden z moich ulubionych sklepów sportowych. Poza szerokim asortymentem, obsługa jest jak najbardziej profesjonalna. Zawsze służy pomocą i dobrą radą.

super obsługa

Obsługa w sklepie na wysokim poziomie. Osoby tam pracujące potrafią dobrać sprzęt pod potrzeby kupującego. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Świetnie.

bardzo ale to bardzo dużo asortymentu sportowego. Pierwszy raz gdy odwiedziłem ten sklep byłem pod wrażeniem, niektórych towarów nigdy nie widziałem na oczy a i można np. przejechać się rowerem po sklepie SUPER

Odwiedzałeś ostatnio DECATHLON?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

GO Sport

(3.72 )

INTERSPORT

(3.70 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem