Enea

( 3.48 )

Opinie (525)

Kompetentne udzielanie informacji

Dokładne wyjaśnienie informacji o fotowoltaice. Zostałam pokierowana dalej co mam w jakiej instytucji załatwić! Super podejście do klienta

Szkoda że nie ma kompleksowo przedstawionej oferty

Niestety podczas rozmowy z infolinią i sprzedaży oferty z " zamrożonymi" cenami prądu na okres 24 lub 36 m-cy osoby obsługujące infolinię "zapominają" o dodatkowej opłacie 30 zł doliczanej do każdej f-ry . Umowa jest przesyłana przez kuriera i podpisywan bez możliwości zapoznania się ze szczególami. Szkoda możnaby uniknąć wielu nieporozumień i ogromnej ilości papieru związanej z odkręceniem takiej umowy .

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio Enea?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

GTS Energis

(2.50 )

Energa

(3.20 )

Stoen

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem