Kiosk wielobranżowy

(3.41)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (11 z 13)

Dziś rano okazało...
Dziś rano okazało się, że muszę wysłać list jednak nie posiadałam koperty. Na szczęście okazało się, że mogę ją kupić w wyżej wymienionym kiosku. Jest on zlokalizowany w bardzo dogodnym miejscu - przy pętli autobusowej. Pani pracująca w nim była bardzo miła i pomogła dokonać mi wyboru a co więcej miło mnie zaskoczyła nie żądając "drobnych".

nanako

12.10.2012

Placówka

Toruń, Okrężna

Nie zgadzam się (0)
Mały kioska niedaleko...
Mały kioska niedaleko zajezdni tramwajowej. Dość małe pomieszczenie powoduje, że w przypadku większej ilości klientów robi się tam zbyt bardzo tłoczno. Dwie starsze sprzedawczynie są dość uprzejme. Ceny produktów lekko wygórowane, odstraszają od większych zakupów. Odniosłem wrażenie, że w pomieszczeniu czuć nieprzyjemny zapach starości.

zarejestrowany-uzytkownik

10.09.2012

Placówka

Warszawa, Aleja Krakowska 110/114

Nie zgadzam się (0)
Niewielki kiosk znajdujący...
Niewielki kiosk znajdujący się niedaleko przystanku autobusowego. Jego cecha charakterystyczna to lokalizacja we wnęce, gdzie znajduje się przejście do bloku. Oczywiście można tu znaleźć różnego rodzaju prasę, artykułu papiernicze i inne drobnostki. Kupując różnego rodzaju artykułu można liczyć na wymianę paru miłych słów z Panią, która obsługuje. Dobrze wie, gdzie znajduje się dana gazeta, bądź inne artykuły, o które się w danym momencie zapyta. Jeżeli chodzi o bilety to Pani zawsze podaje rzetelne informacje na ich temat. Wewnątrz daje się zauważyć porządek, mimo małej powierzchni.

Kirenne

03.08.2012

Placówka

Rzeszów, Dąbrowskiego 77

Nie zgadzam się (0)
Potrzebowałem kupić jeden...
Potrzebowałem kupić jeden z dzienników oraz komplet baterii więc udałem się do kiosku. na miejscu jedna klientka, która rozmawiała na tematy prywatne z panią z kiosku. Trochę czasu minęło zanim "łaskawie" zapytała w czym może mi pomóc. nadal dyskutując podała mi potrzebne rzeczy oraz kwotę do zapłaty. Nadal zajęte rozmową wydał mi resztę oraz przedmioty, które zakupiłem. Punkt wymaga odświeżenia z zewnątrz, bo strasznie wygląda. Obsługa na miernym poziomie, brak jakości obsługi klienta. Ceny na optymalnym poziomie.

SECRETSERVICE

11.06.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
CHCIAŁABYM POCHWALIĆ OBSŁUGĘ...
CHCIAŁABYM POCHWALIĆ OBSŁUGĘ W TYM KIOSKU PONIEWAŻ RZADKO SPOTYKA SIĘ TAK MIŁYCH I UCZYNNYCH SPRZEDAWCÓW JAK W TYM MIEJSCU.BARDZO CZĘSTO ROBIĘ TAM ZAKUPY PONIEWAŻ TEN KIOSK JEST BARDZO DOBRZE ZAOPATRZONY A PERSONEL W NIM PRACUJĄCY ZAWSZE SŁUŻY POMOCĄ I DOBRĄ RADĄ.POLECAM BARDZO TO MIEJSCE ZE WZGLĘDU NA MIŁĄ ATMOSFERĘ.

niezadowolona

14.02.2012

Placówka

Wrocław, SIENKIEWICZA 76

Nie zgadzam się (0)
Niewielki kiosk na...
Niewielki kiosk na roku ulic Czadzkiego i 3 maja, mieszczący się na roku kamienicy. Zwykle nie ma w nim kolejek, jedynie czasami można spotkać jedną osobę kupującą przed nami. w swoim asortymencie ma prasę papierosy i doładowania, w cenach z góry ustalonych przez producenta. Personel sprzedający sprzedaje sprawnie i zawsze zaprasza ponownie do zakupu w kiosku.

misiek_9

14.12.2011

Placówka

Jasło, 3 Maja 2

Nie zgadzam się (0)
W drodze do...
W drodze do domu postanowiłam kupić papierosy. Zobaczyłam czerwony kiosk stojący tuż przy drodze. Akurat kupowała starsza Pani, która nie mogła zdecydować się przy wyborze gazety. Tak stałam 5 minut, aż w końcu klientka dokona jakiegoś wyboru. Nie rozumiem, czemu pracownica nie mogła zwrócić jej uwagę skoro widziała, że inni czekają na obsługę. W między czasie zdążyłam obejrzeć wystawę za szybą różnych artykułów. Wszystko byłoby dobrze, gdyby etykiety od tych produktów nie zblakły. Widząc stary towar za szybą nie zdecydowałabym się na zakup batona czy jakiegokolwiek produktu spożywczego. Jedynym plusem jest obsługa, która jest miła oraz niskie ceny.

Maria_295

13.12.2011

Placówka

Bydgoszcz, Poznańska

Nie zgadzam się (0)
Sytuacja miała miejsce...
Sytuacja miała miejsce jakiś czas temu. Dodam, że bardzo często jeżdżę komunikacją miejską więc mam wykupioną KKM. Jednak wtedy wyjeżdżałam na jakiś czas a karta akurat straciła ważność więc w ostatnim dniu pobytu w Krakowie postanowiłam kupić bilety w kiosku( nieopodal jest automat biletowy ale nie bardzo lubię z niego korzystać). Było to jakoś zaraz po wymianie biletów na nowe. Podeszłam do kiosku, przywitałam się i zapytałam czy są czy mają bilety. W kiosku siedziała dziewczyna pewnie niewiele starsza ode mnie, włosy blond, tipsy, coś w stylu plastic fantastic. Powiedziała, że mają bilety. Poprosiłam o 2 bilety studenckie takie na jeden przejazd. Kioskarka stwierdziła, że teraz są już tylko bilety czasowe. Powiedziałam, że nie kupuję zbyt często biletów więc nie wiem jakie są i czy może mi powiedzieć. Wyjaśniła mi więc jakie są teraz. Poprosiłam więc o 2 bilety studenckie godzinne. Znów usłyszałam, że nie ma. Zapytałam więc jakie są. Stwierdziła, że różne ale nie ma czegoś takiego jak bilety studenckie… Przyznaję zatkało mnie na chwilę. Kioskarka wyjaśniła, że skro jestem studentką to muszę kupić bilet ulgowy a nie studencki(jeśli powiem, że chce studencki to chyba przeciętnie inteligentna osoba powinna zrozumieć o jaki pytam nawet jeśli to nazywa się ”ulgowy” ale może się mylę…). Ulgowych godzinnych akurat nie mają ale 30-minutowe mają(te bilety traktuje się też jako jednoprzejazdowe). Więc poprosiłam o 2 30-minutowe, ale oczywiście ich nie kupiłam… Kioskarka stwierdziła, że zostały jej tylko 2 ale siostra ją prosiła, że jej je zostawiła więc mnie nie sprzeda. Tego co jej powiedziałam na temat jej zachowania pozwolę sobie już nie przytaczać;) Na szczęście po drugiej stronie ulicy był kiosk Ruch. Tam bardzo miła kioskarka raz jeszcze wyjaśniła mi jakie teraz mamy bilety. Kupiłam takie jakie chciałam. Dodam, że tym razem specjalnie zapytałam o bilety studenckie i jakoś wiedziano o jakie mi chodzi;)

Laila

26.11.2011

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (4)
kiosk zlokalizowany w...
kiosk zlokalizowany w bardzo dobrym miejscu tuż przy drodze oraz na przeciwko mojej szkoły, można szybko wyskoczyć na przerwie na małe zakupy coś do jedzenia lub poczytać codzienna prasę, oprócz artykułów spożywczych można zaopatrzyć się w tanie i dobre farby do włosów z firmy MARION NATURA wielki wybór kolorów oraz przestępna cena.

zarejestrowany-uzytkownik

16.11.2011

Placówka

Sanok, Konarskiego

Nie zgadzam się (4)
Gazety i przedmioty...
Gazety i przedmioty widoczne przez szyby dość równo poukładane, brak cen na sprzedawanych produktach. Za plecami oraz wokół sprzedającego lekki bałagan. Obsługa oschła, brak kontaktu z klientem. Pan miał mało zadbane dłonie. Sprzedawca sprawnie i szybko odnalazł interesujące mnie przedmioty. Reszta wydana zgodne.

zarejestrowany-uzytkownik

14.11.2011

Placówka

Wrocław, Kochanowskiego

Nie zgadzam się (2)
Kiosk obsługiwany na...
Kiosk obsługiwany na zmianę przez 3 osoby- właścicielkę, właściciela lub pracownicę. Dość szeroki asortyment. Można tam oprócz prasy , zakupić też artykuły chemiczne: środki czystości, szampony, lakiery do paznokci, grzebienie, szczoteczki do zębów. Są również artykuły spożywcze: batony, lizaki,napoje. Obsługa jest kompetentna i potrafi doradzić, chętnie podejmuje rozmowę.Ceny są jednak dosyć wysokie.

zalogowany_użytkownik

26.07.2011

Placówka

Gdańsk, Cieszyńskiego

Nie zgadzam się (6)

Kiosk wielobranżowy

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Kiosk wielobranżowy?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Świetnie!
Świetnie.