Vapiano

(4.42)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (22 z 48)

Smak Włoch we...
Smak Włoch we Wrocławiu :) Jadłam carbonarę, która smakowała tak samo jak w Rzymie:) Ceny są OK, patrząc na jakość to nie ma się czego przyczepić. Za dwie pasty + 2x cola zapłaciliśmy około 70 zł :)

DaMa1

06.11.2018

Placówka

Wrocław, Sucha 1

Nie zgadzam się (0)
Byłam w tym...
Byłam w tym miejscu na spaghetti. Stosunek smaku, porcji i ceny mnie zadowolił. Może ceny trochę mniej, ale za ten smak można im wybaczyć. Za dodatkowy atut uznałam to, że można przyglądać się procesowi przygotowania posiłku i wybrać niektóre składniki, jak np. makaron. Chociaż w tym wypadku wybór był niewielki. Ale domyślam się, że nie jest tak zawsze i wynikało to z dużego ruchu. Również szybkość realizacji zamówienia pozytywnie mnie zaskoczyła. Co do obsługi lokalu, nie mam zastrzeżeń. Generalnie, chętnie wrócę tam ponownie.

Magdalena_3760

10.08.2018

Placówka

Wrocław, Sucha 1

Nie zgadzam się (0)
Vapiano odwiedziłem wielokrotnie....
Vapiano odwiedziłem wielokrotnie. Praktycznie zawsze, jak jestem na zakupach w Galerii Mokotów, to idę coś zjeść właśnie do Vapiano. Nie miałem przypadku, abym został źle obsłużony i nie mogę się do niczego przyczepić. Zawsze wychodzę stamtąd zadowolony.

zalogowany_użytkownik

02.07.2018

Placówka

Warszawa, Wołoska 12

Nie zgadzam się (0)
02.06.2017 r. odwiedziłem...
02.06.2017 r. odwiedziłem restauracje Vapiano w centrum Warszawy. Przy wejściu powitała mnie uśmiechnięta Pani wręczając kartę chipową. Wyjaśniła zasady działania restauracji Dostałem również menu. Wejście restauracji wyglądało czysto i schludnie. Jak się dowiedziałem miejsce gdzie mogę zamówić jedzenie znajdowało się na górze restauracji. Po wybraniu dania z menu podszedłem do kucharza w celu złożenia zamówienia. Zapytał czego sobie życzę. Zamówiłem Pastę Carbonarę. Zostałem zapytany o dodatki. Obsługa była miła i uśmiechnięta. Moje jedzenie zostało przygotowane w ekspresowym tempie. Po otrzymaniu dania udałem się do stolika. Makaron smakował wyśmienicie.Odwiedziłem również toalety w restauracji. Były czyste i nie było w nich charakterystycznego nie przyjemnego zapachu panującego w takich miejscach.Reasumując - wizyta bardzo miła i zaskakująca. Nie wiedziałem, że w centrum Warszawy można znaleźć tak ciekawe i przyjemne miejsce,a do tego z całkiem dobrym jedzeniem i miłą obsługą.

zalogowany_użytkownik

05.06.2017

Placówka

Warszawa, al. Jerozolimskie 63

Nie zgadzam się (0)
Dobre jedzenie, ceny...
Dobre jedzenie, ceny całkiem przystępne, miła obsługa.

AgaB

15.01.2017

Placówka

Warszawa, Wołoska 12

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa, fajny...
Miła obsługa, fajny lokat dobre jedzenie, przystępne ceny.

AgaB

18.04.2016

Placówka

Warszawa, al. Jerozolimskie 63

Nie zgadzam się (0)
W restauracji Panował...
W restauracji Panował porządek, stoliki czyste i na bieżąco sprzątane, butelki z oliwami pełne drzewka w bardzo dobrym stanie – zadbane. Na Sali unosi się zapach świeżych ziół rozstawionych przy stołach, obsługa uśmiechnięta i sympatyczna . Kucharze młodzi i energiczni dogadzają gościom. W toaletach również panował porządek.Z przyjemnością spędziłam czas w restauracji Vapiano, i będę wracać tam wraz z moimi przyjaciółmi.

ILONA_379

04.04.2016

Placówka

Warszawa, Taśmowa 7

Nie zgadzam się (0)
Aż miło odwiedzać...
Aż miło odwiedzać takie miejsce. Pracownicy naprawdę chcieli pomóc. Pomagali nienachalnie w skompletowaniu zamówienia. Kulturalnie, życzliwie, profesjonalnie.

Marek_847

25.11.2015

Placówka

Warszawa, Taśmowa 7

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Na plus:...
Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Aleksander_50

18.05.2015

Placówka

Warszawa, Taśmowa 7

Nie zgadzam się (0)
Podczas szału zakupowego...
Podczas szału zakupowego naszła mnie chęć na zjedzenie czegoś sytego a jednocześnie lekkiego. Postanowiłam odwiedzić Vapiano. Na wejściu Pani dała mi kartę i udałam się w stronę kuchni. Nie wiedziałam na co się zdecydować- wszystko było kuszące. Jeden z kucharzy przedstawił mi ofertę i wybrał danie, które na pewno mi posmakuje. Podczas oczekiwania na posiłek kucharz nawiązał bardzo miłą konwersację co odwróciło moją uwagę na sam fakt czekania. Danie było przepyszne i za niecałe 20zł! Serdecznie polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

11.04.2014

Placówka

Warszawa, Wołoska 12

Nie zgadzam się (0)
Jeśli ktoś ma...
Jeśli ktoś ma ochotę zasmakować włoskiej kuchni w dobrym wydaniu polecam Vapiano! Każdy znajdzie coś dla siebie. Od sałatek do przesmacznych deserów. Wszystko jest robione na świeżych produktach, obsługa uwija się jak mróweczki tak więc można zapomnieć o długim oczekiwaniu na jedzenie, a dodatkowo jedzenie powstaje na Twoich oczach. Fajnym rozwiązaniem jest także forma płatności. Przy wejściu każdy klient dostaje kartę na którą nabija zakupione produkty i rozlicza się przy wyjściu. Tak więc i tutaj nie spotkacie się z długim oczekiwaniem. Miejsce super na lunch, ale także na wieczorne spotkanie. Naprawdę bardzo polecam.

zalogowany_użytkownik

07.04.2014

Placówka

Warszawa, al. Jerozolimskie 63

Nie zgadzam się (0)
W dniu 06-04-2014...
W dniu 06-04-2014 odwiedziłem restaurację Vapiano w Warszawie Al. Jerozolimskie 63. Przed wejściem do budynku rozejrzałem się. Było czysto, drzwi wejściowe były czyste a reklama ad wejściem była dobrze oświetlona.Po wejściu do środka zostałem przywitany przez pracownika, otrzymałem kartę, dodatkowo pracownik spytał czy znam już restaurację. Odpowiedziałem że jestem pierwszy raz. Pracownik wytłumaczył jak używać karty. Wszedłem na piętro gdzie znajdowały się bary sałatkowy i pasta. Sprawdziłem menu na ulotce i podszedłem do baru sałatkowego.Przede mną w kolejce stały dwie osoby. Bar obsługiwała młoda kobieta ubrana w czysty firmowy uniform. Gdy przyszła moja kolej zostałem powitany, pracownik spytał co sobie życzę. Poprosiłem o dużą sałatkę Mista. Pracownik zapytał dodatkowo o dressing – poprosiłem o czosnkowy.Nie proponowano mi żadnych innych dodatków. Przygotowanie sałatki trwało krótką chwilę. Była aromatyczna i ładnie wyglądała. Smakowała również wyśmienicie. Do sałatki nie otrzymałem jednak dresingu o który poprosiłem.W międzyczasie rozglądałem się po sali. Było czysto, stoliki były sprzątnięte. Na każdym stoliku stały przyprawy.Następnie udałem się do pasta baru. Gdzie zamówiłem bolognesse. Pracownik utrzymywał kontakt wzrokowy. Podczas przygotowywania potrawy pytał o moje preferencje. Otrzymałem posiłek. Czas wyniósł około 6 minut.Zapłaciłem kartą i otrzymałem paragon. Pracownik podziękował. W międzyczasie pracownik odebrał telefon i nie zostałem pożegnany. Mimo to wizytę uważam za udaną. Jedzenie bardzo smaczne, świetna, miła załoga.

Michał_1957

07.04.2014

Placówka

Warszawa, al. Jerozolimskie 63

Nie zgadzam się (0)
Po raz pierwszy...
Po raz pierwszy wybrałem się do restauracji Vapiano na niezobowiązującą sobotnią kolację, skuszony przez znajomego. Najpierw przestudiowałem w internecie ich stronę. Co prawda zawierała podstawowe informacje, jak menu i ceny, ale widać było kilka niedoróbek w polskiej wersji strony. Firma ma bowiem kapitał niemiecki i w tym języku jest też strona-matka.Po wejściu zostałem powitany przez panią, która wręczyła mi kartę (na niej kodowane są wszystkie zamówienia, opłacane dopiero przy wyjściu) i zapytała, czy znam zasady panujące w restauracji. Lubię wszystko sprawdzić sam, więc postanowiłem nie korzystać z jej pomocy. Była godzina 20:30 a ja zrobiłem się naprawdę głodny. Na parterze nie było prawie gości, ale jedzenie znajduje się piętro wyżej, gdzie dostaniemy się dość stromymi schodami. W miarę wchodzenia, zaczęły się zmieniać zapachy, ale nie pachniało bynajmniej kuchnią śródziemnomorską tylko...siarką.Obszedłem najpierw całą przestrzeń, która składa się z dwóch części: w jednej pachniało siarką i wyziewami z kuchni (potrawy przygotowywane są na oczach gości), a w drugiej, przeszklonej i jakby zawieszonej w zaciemnionej sali gimnastycznej, panował niesamowity gwar, chociaż sala nie była przepełniona. Wystarczyło parę głośniej rozmawiających osób, których głosy odbijały się, wzmacniając, od ścian i sufitu. Łatwo było znaleźć wolne miejsce. Ja wybrałem schludną ladę z wysokimi taboretami, które były dość wygodne ze względu na oparcia. Na ladzie stały małe lampy, których światło było wystarczające do prowadzenia rozmowy w cztery oczy. Ja jednak wolałbym dobrze widzieć to, co jem. Po kolacji zdecydowałem się szybko opuścić tę salę i napić się czegoś na dole, gdzie było dużo ciszej.Co do jedzenia, to będąc pierwszy raz w restauracji o włosko brzmiącej nazwie wybieram zawsze spaghetti carbonara. Na początek, nie byłem zachwycony sposobem składania zamówienia, bo nie wiedziałem, czy mam stać w kolejce (przede mną stała raptem jedna zagraniczna para), czy czekać aż kucharz stojący za szybą (która skutecznie tłumiła wszystkie dźwięki, czyt. nie było słychać, co mówi każda ze stron) wybierze mnie z grona oczekujących. Ku mojemu zdziwieniu, stało się to drugie. Kucharzy, oddelegowanych do potraw z makaronów, było dwóch, ale dość opieszale przyjmowali zamówienia. Za to realizacja przebiegła bardzo szybko, bo w ciągu trzech minut od wykrzyczenia kucharzowi rodzaju sosu i makaronu (wśród prawie 10 rodzajów, robionych ponoć na miejscu) dostałem moją upragnioną carbonarę. Makaron podany był estetycznie w głębokim talerzu w kształcie muszli i byłem miło zaskoczony, że tak najem się tą porcją. Chociaż byłem już syty, to pochłonąłem wszystko, bo danie było znakomite. Również jego cena była odpowiednia.Za to cena niemieckiego piwa, na które zszedłem na parter była dość wygórowana i stanowiła 2/3 ceny dania głównego (!) Na szczęście, również piwo (ciemne, pszeniczne) było doskonałe, podane w odpowiedniej temperaturze.Po wszystkim chciałem odwiedzić toaletę i znów zmuszony byłem udać się na piętro, jeszcze raz stawiając czoła zapachom i głośnej atmosferze, gdyż toalety znajdują się w połowie długości ostatniej sali.Podsumowując, ciekawa formuła działania restauracji serwującej dobre jedzenie, która w polskich warunkach wymaga jeszcze ostatniego szlifu.Polecam odwiedziny w Vapiano!

pavulon

25.11.2013

Placówka

Warszawa, al. Jerozolimskie 63

Nie zgadzam się (0)
Vapiano to miejsce...
Vapiano to miejsce niemal idealne. Wnętrze urządzone praktycznie, schludnie i nowocześnie, głównymi ozdobami są świeże zioła w doniczkach, dostępne dla każdego klienta jako dodatek do dań. Na wstępie dostajemy kartę magnetyczną, na którą nabijane są dania przez nas zamawiane, przez co płacimy przy wyjściu. Jedzenie włoskie, smaczne i pięknie podane, podzielone na kategorie cenowe, przyrządzane przez kucharzy na naszych oczach. Możemy zamawiać również dania sezonowe, w tym desery, które cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Obsługa sympatyczna i bardzo pomocna, a przede wszystkim bardzo zorganizowana. Ceny bardzo standardowe, menu wspaniałe, każdy znajdzie coś dla siebie. Do takich miejsc się wraca!

zalogowany_użytkownik

02.06.2013

Placówka

Warszawa, Taśmowa 7

Nie zgadzam się (0)
Restauracja ciekawa, bardzo...
Restauracja ciekawa, bardzo przyjazna dzieciom - zwłaszcza w weekendy. Interesujący sposób podawania dań ( przygotowywane na poczekaniu z wybranych przez zamawiającego składników). Smaczne, choc w przypadku pizzy brak możliwości wyboru grupości ciasta. Doskonałe desery i herbata podawana w "słusznej" wielkości filizankach, a nie w "naparstkach". Polecam bo było naprawdę miło i smacznie, a do tego ciekawie.

Aga_12

18.06.2012

Placówka

Warszawa, Taśmowa 7

Nie zgadzam się (0)
Udałam się do...
Udałam się do tej restauracji po pracy. W środku restauracji panuje ład i porządek, jednak nie można o tym powiedzieć w bliskim jej otoczeniu. Nie jest to oczywiście ich wina, ale nieprzyjemnie się wchodzi w czasie dużych opadów, bo jest bardzo dużo błota wokół. Z racji, że potrawy są robione na poczekaniu, na oczach klienta to chwileczkę trzeba na nie czekać, jednak nie jest to uciążliwe, gdyż można się przyjrzeć w jaki sposób jest przygotowywany nasz posiłek. Kucharze działają bardzo sprawnie i widać, że są w tym dobrzy. Cena do jedzenia jest dobra. Nie jest to najtańsza kuchnia, jednak zdecydowanie warto dodać kilka złotych więcej do obiadu i zjeść coś dobrego jak w Vapiano. Całe Menu było dostępne dlatego była bogata gama wyrobów do wyboru. Kelnerzy jak również kucharze byli zaangażowani w swoją pracę. Na sali było czysto. Gdy tylko zwalniał się stolik, od razu była kelnerka, która przetarła stolik i przygotowała go dla następnych gości. Personel doskonale potrafi doradzić w wyborze produktu dla klienta. Dużym plusem jest to, że można powiedzieć kelnerowi, jakiej przyprawy się nie chce czy też czego chciałoby się więcej. Duży plus dla tego miejsca. Mimo iż w środku mogłoby być troszeczkę cieplej. Byłam w marcu, kiedy to na zewnątrz jest już troszeczkę cieplej, jednak nadal nie jest to lato, a klimatyzacja była włączona chyba troszeczkę za silna.

Dorota_790

31.03.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Restauracja Vapiano przy...
Restauracja Vapiano przy ulicy Marynarskiej, jest to lokal o nietypowej dość formule obsługi. Mianowicie z założenia restauracja ta powstała aby służyć jako lunchowe miejsce o dość wysokim standardzie , dla otaczających ją biur. Jednak dla usprawnienia obsługi każdy odwiedzający dostaję osobną karte magnetyczną na które nabijane są wszystkie zakupione potrawy/napoje z których przy wyjściu jest rozliczany. jest to rozwiązanie o tyle proste co genialne. Eliminuje ono niepewny pierwiastek ludzki z obsługi klienta, a tym samym pozwala wyeliminowac rozczarowania związane z niemiła często obsługa. Oprócz tego pozwala usprawnić proces serwowania posiłków a w tego typu restauracjach o to przecież chodzi. Jeśli chodzi o wystrój wnętrza to jest to udane połączenie, nowoczesności w przytulną atmosferą i ciepłymi kolorami. Pomimo ogromnej liczby ludzi odwiedzających to miejsce, pozytywne wrażenie robi także poziom czystości stolików i kanap. Bezszelestnie przemieszczający się personel, czyści miejsca siedzace zaledwie kilka sekund po ich opuszczeniu przez klientów. Mówiąc o personelu warto tez wspomnieć o bardzo miłych kucharzach z którymi można porozmawiać na jakis sposób chcielibysmy mieć podany nasz makaron, przystawkę czy pizze. Sprawia to niezwykle miłe wrażenie obcowania z ludźmi, którym naprawdę zależy aby nasz posiłek był możliwie najsmaczniejszy. I tak też jest, dania pomimo stosunkowo krótkiego czasu przygotowania są pięknie podane i bardzo smaczne. Płatność za posiłek pobierana jest przy wyjściu, z pełną mozłiwościa sposobów płatności i bez konieczności zostawiania napiwków.

Marcin_1514

01.10.2011

Placówka

Miasto, Marynarska

Nie zgadzam się (0)
Dziś postanowiłam odwiedzić...
Dziś postanowiłam odwiedzić nową restaurację Vapiano. Po wejściu do lokalu powitał mnie pracownik obsługi i po upewnieniu się, że jest to moja pierwsza wizyta, przedstawił panujące tam zasady. Były one inne, niż te do których jestem przyzwyczajona. Po wyborze dania, nie musiałam na nie długo czekać. Moja pasta była gotowa po zaledwie 5 minutach.Obsługa była bardzo miła. Wszystkie dania są robione na oczach klientów. Atmosfera w restauracji jest niezwykle pozytywna, aż nie chciało mi się stamtąd wychodzić. Ceny są porównywalne do innych restauracji. Polecam zarówno na codzienne przekąski, jak i na wytworną kolację.

Elżbieta_296

15.04.2010

Placówka

Wrocław, Krawiecka 3a

Nie zgadzam się (25)
Wchodząc do restauracji...
Wchodząc do restauracji osoba z obsługi wręcza Ci kartę, na którą nabijasz każdą zamawianą rzecz. Płaci się przy wyjściu po okazaniu karty. Lokal jest czysty i schludny, bardzo fajnie urządzony. Przechodząc od wejścia do końca lokalu po lewo mija się długą ladę, mijając kolejno sałatki, makarony, pizze, desery. Każdy z sektorów obsługuje inna osoba. Wybór potraw jest całkiem spory. Potrawy są smaczne, choć czegoś im brakuje. Obsługa chętnie i fachowo proponuje i doradza potraw. Powiedziałam tylko, że chce spagetti z sosem pomidorowym, a Pan z obsługi spokojnie i nie na hurra, zaczął dopytywać się o dodatki, rodzaj makaronu itd. Czas oczekiwania to ok. 4 minut, czyli zdąrzysz dojść do sktolika postawić napój i możesz wracać po zamówienie. W przypadku wyboru pizzy było podobnie. Z tymże na zamówienie czeka się nieco dłużej, klient dostaje pilota, który dzwoni i wibruje, gdy pizza jest do odbioru. Desery mają najlepsze. Wybierasz spośród kilku rodzajów. W tym punkcie możesz również zamówić herbatę czy kawę - różnego rodzaju. Obsłjest bardzo sprawna, brudne talerze znikają ze stołów bardzo szybko, a jednocześnie zachowuje się bardzo dyskretnie, nie rzucając się w oczy. Ceny są raczej standardowe, choć jeśli chodzi za smak możnaby je obniżyć, zdecydownie obsługu rekompensuje to. W soboty w końcowej części lokalu organizowany jest kącik dla dzieci, z opieką dla maluchów. Rodzice mogę usiąść i odpocząć chwilkę, jednocześcnie mają dzieciaki w zasięgu oka bawiące się pod opieką osoby dorosłej.

ANNA_1993

25.02.2010

Placówka

Warszawa, Taśmowa 7

Nie zgadzam się (25)
Do odwiedzenia restauracji...
Do odwiedzenia restauracji zostałem zachęcony przez "10% kupon rabatowy". Zbliżając się do restauracji mogłem z daleka ją zlokalizować gdyż duży baner wyróżniał sie swoim charakterystycznym logiem. Przed wejściem były ustawione w donicach małe drzewka, na szybach znajdowały się reklamy, przed wejściem był rozłożony czerwony dywan a na drzwiach umieszczona informacja na temat godzin otwarcia oraz możliwości płacenia kartami. Wchodząc do środka od razu zostałem grzecznie powitany przez panią Karoline która wskazała miejsca siedzące oraz podała karty. Po krótkim namyśle zdecydowałem się na zestaw i udałem się do kasy by złożyć zamówienie. Kolejka była niewielka bo składała się z 3 osób i w miarę szybko się poruszała. Zostałem powitany przez pana Pawła który bardzo szybko przyjąć zamówienie i poinformowal mnie ze trzeba będzie poczekać około 7 minut. Siadając w wygodnych fotelach mogłem zauważyć ze cały lokal jest dopiero co po remoncie więc lśni czystościa. Zielone elementyu z żywych roślin przy kazdym stoliku bardzo dobrze wpływają na klimat lokalu. Cicha muzyka umila czas oczekiwania. Stoliki są dość często sprzątane co mogłem zaóważyć podczas oczekiwania na zamówienie. W końcu nadeszła moja kolej i zamówienie było gotowe. Caly zestaw był zgodny z moimi oczekiwaniami i najwyższej jakości. Co prawda jak się póżniej okazało pomimo bonifikaty 10% cena za jedzenie jest dość wygórowana. Nie mniej jednak restauracja znajduje się w ścisłym centrum dlatego ceny nie sa zbytnio atrakcyjne. Po zakończeniu konsumpcji udałem się do toalety która nie budziła żadnych zastrzeżeń a wrecz wydawała sie jak by dopiero co ktoś ja posprzątał. Wychodząc z restauracji zostałem grzecznie porzegnany i zaproszony ponownie. Po mimo tego ze ceny są dość wygórowane jest to lokal o wysokim standardzie a obsługa bardzo profesjonalna i kompetentna. Z całą pewnością mogę polecić tę restaurację.

zarejestrowany-uzytkownik

19.08.2009

Placówka

Wrocław, Krawiecka 3a

Nie zgadzam się (30)

Vapiano

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Vapiano?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Smak Włoch we...
Smak Włoch we Wrocławiu :) Jadłam carbonarę, która smakowała tak samo jak w Rzymie:) Ceny są OK, patrząc na jakość to nie ma się czego przyczepić. Za dwie pasty + 2x cola zapłaciliśmy około 70 zł :)