Kaufland

(4.05)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1 z 9010)

Pokaż wszystkie opinie

Bardzo dobra ...
Bardzo dobra miła obsługa otwarta na klienta ,duży asortyment towarowy, zawsze świeże owoce ,warzywa oraz na stoisku lada mięso wędliny i sery różnego rodzaju. Piekarnia zawsze dobrze zaopatrzona w pieczywo z własnego wypieku i piekarni niezależnych.

Klient_rF0jE

31.03.2023

Placówka

Stalowa Wola, Komisji Edukacji Narodowej 47

Nie zgadzam się (5)

Kaufland

Kaufland to niemieckie przedsiębiorstwo handlowe. Pierwszy sklep został założony w 1984 roku w Niemczech. Jako kluczową wartość przedsiębiorstwo określa zadowolenie klientów z zakupów. Satysfakcja klientów oraz ich chęć powrotu do sklepu jest realizowane przez zapał do pracy pracowników. W sklep posiada marki własne z działów bio, Classic, Classic baby, Classic bez laktozy, K-take it veggie oraz urządzenia elektryczne SWITCH ON. Przedsiębiorstwo angażuje się w zapobieganie marnotrawieniu żywności współpracując z Fundacją Polskich Banków Żywności.

Dane firmy

Wrocław

Wrocław, Szybka 6-10

Czy te firmy wypadają lepiej niż Kaufland?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Duży wybór towaru...
Duży wybór towaru z działu warzywa. Ładnie wszystko poukładane na ekspozycji. Minus częsty brak towaru w pierwszy dzień promocji. Dział mięsny super zaopatrzony. I wieczne kolejki przy kasie spowodowane potrzebą ważenia warzyw na stiosku. Jedyny sklep, ktory praktykuje takie rozwiązanie.