empik

(4.48)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3363 z 5079)

Wieczne kolejki, mało...
Wieczne kolejki, mało czynnych kas, asortyment nie najgorszy

Klient_4i5dp

10.11.2022

Placówka

Tarnów, Nowodąbrowska 127

Nie zgadzam się (0)
Miła i kompetentna...
Miła i kompetentna obsługa, chociaż da się nieraz odczuć mała ilość personelu w stosunku do ilości klientów. Porządek na sklepie, a towar prawidłowo i sensownie wystawiony. Odbiór paczek przebiega bardzo sprawnie

Brodacz

02.11.2022

Placówka

Warszawa, Marszałkowska 116/122

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór książek,...
Duży wybór książek, w korzystnych cenach, planszówek czy innych rzeczy. Wysyłka szybka. Pół gwiazdki odjęła, dlatego że mimo to, że daję opcję by faktura znalazła się w zamówieniu, to nie dostaję przesyłki w kartonie, a samą książkę. Już miałam tak kilka razy i nie wiem, jaka jest tego przyczyna.

Klient_OXaN7

23.10.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Świetny asortyment, bogata...
Świetny asortyment, bogata oferta. Duży wybór książek oraz gier planszowych w różnych kategoriach. Czasami ceny w sklepie różnią sie o tych na stronie internetowej, dlatego niestety trzeba zamawiać np. online z odbiorem w sklepie.

Martyna_G

22.10.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo profesjonalna obsługa...
Bardzo profesjonalna obsługa na sali sprzedaży i na kasie. Mimo późnej pory dnia ,mimo soboty i dużego ruchu młodzi doradcy klienta bardzo zaangażowali się w pomoc w odnalezieniu interesującej córkę płyty i zachęcili do zakupu. Dziecko zdecydowało się jednak na książkę ,myślę ,że gdyby nie pomoc pani ekspedientki i miła obsługa na sali sprzedaży na pewno nic byśmy nie kupiły. Polecam.

ALDONKA5678

16.10.2022

Placówka

Wrocław, Legnicka 60

Nie zgadzam się (0)
Witam Jak dla mine...
Witam Jak dla mine rewelacja. Jest to miejsce gdzie kupię ksiażkę, czasopismo oraz zaopatrze się w prezent na każda okazje. Jestem pewien że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Polecam

Klient_be7iR

11.10.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jeden z lepszych...
Jeden z lepszych sklepów Empik w jakim byłam. Bardzo czysto, wszystko ładnie poukładane, pełny asortyment i miła obsługa. Nawet jeśli niczego nie potrzebuje, to zawsze chętnie tam wchodzę.

Fancyparadisee

04.10.2022

Placówka

Racibórz, Rybnicka 97

Nie zgadzam się (0)
Wszystko ok
Wszystko ok

madziulaa

04.10.2022

Placówka

Poznań, Ratajczaka

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, schludny....
Sklep czysty, schludny. Towar w pełni wyłożony na regałach oraz szeroki dostęp asortymentu. Ceny zgadzają się z tymi przy kasie. Dwie książki kupiłem w celu weryfikacji cen. Na wejściu zbiorniczek na płyn do dezynfekcji pełny + dostęp do ręczników w celu wytarcia rąk po dezynfekcji udostępniony. Jakość obsługi klienta zadowalająca. Zostałem zapytany o aplikacje i zostały polecone mi aktualne promocyjne książki, dostępne w ilości 3 sztuk obok kasy fiskalnej. Jednak nie zostałem pożegnany żadnymi słowami ponieważ Pani zajęła się nagle inną rzeczą. Ogólna ocena sklepu 5/5, jakość obsługi 4/5. -> stąd wynika moja całościowa ocena.

Klient_TRiAo

03.10.2022

Placówka

Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 34

Nie zgadzam się (0)
Super sklep i...
Super sklep i zawsze estetycznie wszystko poustawiane, ale drożej niż w innych miejscach.

Klient_Thfl

28.09.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam serdecznie zakupy...
Polecam serdecznie zakupy w Empiku. Podczas mojej ostatniej wizyty zostałem obsłużony w bardzo przyjazny, miły i szybki sposób. Sklep czysty, obsługa miła, ceny przystępne. 5 gwiazdek

Klient_032DX

26.09.2022

Placówka

Katowice, Pułaskiego 60

Nie zgadzam się (0)
Pracownicy sklepu zawsze...
Pracownicy sklepu zawsze są gotowi pomóc, sami ją oferują. Są też bardzo uprzejmi, ale bardzo natarczywi jeśli chodzi o promocje przy kasie i ofertę konta premium. Panuje tam bardzo agresywne podejście do "zdobywania wyników" poprzez sprzedaż premium, odmowa wiąże się z większym namawianiem i wydłużeniem czasu przy kasie. Nie zwraca się uwagi na coraz bardziej rosnącą kolejkę i niezadowolenie ludzi w niej stojących. Poza tym sklep jest bardzo dobrze wyposażony, przyjemnie się tam robi zakupy, promocje są zawsze bardzo korzystne. Oferta premium jest również bardzo korzystna, nie tylko zniżki w sklepie ale też kinie czy na kawę w Costa Cafe ale promocja tej usługi jest często zbyt nachalna.

Klient_HXW2a

29.08.2022

Placówka

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 179

Nie zgadzam się (0)
Salon Empik w...
Salon Empik w centrum handlowym City Point w Tychach zasługuje na same pochwały. Bardzo dobra lokalizacja, bogaty asortyment, szeroki wybór kartek okolicznościowych, porządek. Na największą uwagę oraz pochwałę zasługują pracownicy. Obsługa wykazuje się nie tylko uprzejmością, ale również fachową poradą. Pracują tam prawdziwi pasjonaci, nie da się nie zauważyć, że do pracy przychodzą z przyjemnością, ponieważ wiążę się ona z ich pasją. Przy pierwszej wizycie w tym salonie, można być pozytywnie zaskoczonym.

Natalia Trendak

29.08.2022

Placówka

Tychy, al. Jana Pawła II 16

Nie zgadzam się (0)
W salonach zawsze...
W salonach zawsze jest miła, kompetentna oraz pomocna obsługa. Zarówno zakupy stacjonarne, jak i odbiór zamówień złożonych online, są bezproblemowe oraz szybkie. Salony są czyste, przyjemną atmosferę tworzy muzyka umilająca zakupy. Ogromny wybór artykułów różnych kategorii.

zarejestrowany-uzytkownik

13.07.2022

Placówka

Biała Podlaska, Brzeska 27

Nie zgadzam się (0)
Fajna muzyczka w...
Fajna muzyczka w sklepie , dobre promocje na książki , miła obsługa

Crazy

13.07.2022

Placówka

Gdańsk, CH Alfa Kołobrzeska 41c

Nie zgadzam się (0)
Asortyment ok, ceny...
Asortyment ok, ceny wysokie. Lepiej zamawia. W sklepie internetowym. Personel w porządku

Robert_681

10.07.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
empik w centrum...
empik w centrum handlowym, było mało ludzi można było swobodnie porozmawiać z personelem sklepu. byłem z córka, została ona wysłuchana przez sprzedawcę i zaprowadzili ją do odpowiedniego regału i wskazali na książkę którą szukała. sklep bez zarzutu, choć ceny wysokie

SzymonL

08.07.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Czytelna strona zachęcająca...
Czytelna strona zachęcająca do zakupów.

Adriana_131

07.07.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
bardzo fachowa, miła...
bardzo fachowa, miła i rzetelna obsługa. córka kupowała gry sims, pan pokazał kilka wariantów i możliwości promocyjnych. niesamowite podejście do klienta, aż się chce wracać ponownie po kolejne zakupy.

katarzyna

15.06.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Salon empika jak...
Salon empika jak każdy inny, pracownicy chętni do pomocy, czysto, szeroki wybór książek oraz innego asortymentu, odbiór zamówienia odbył się bez problemów, jak również zakupy, ciekawe promocje.

Klient_R8Cc

10.05.2022

Placówka

Gliwice, Pszczyńska 315

Nie zgadzam się (0)

empik

Grupa Empik to jeden z liderów transformacji cyfrowej w Polsce. Od ponad 70 lat Empik jest czołową marką lifestyle’ową, z 300 salonami Empik i Papiernik by Empik, oraz jedną z 3 największych platform e-commerce w Polsce. Grupa Empik to również lider w dystrybucji treści cyfrowych. W jej skład wchodzi m.in. Empik Go - subskrypcyjne rozwiązanie dla e-booków, audiobooków i podcastów, Virtualo - największy dystrybutor B2B oraz producent treści cyfrowych, e-Muzyka - niezależny dystrybutor muzyki cyfrowej w Polsce oraz aplikacja streamingowa Empik Music z bazą milionów utworów.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż empik?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Wieczne kolejki, mało...
Wieczne kolejki, mało czynnych kas, asortyment nie najgorszy