empik

(4.51)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3593 z 5305)

Bardzo pomocna obsługa...
Bardzo pomocna obsługa w sklepie stacjonarnym! Doceniam za zaangażowanie i pomoc w znalezieniu szukanego produktu. Zdecydowanie polecam :)

JuliaHelena_OWGj

03.07.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Za każdym razem...
Za każdym razem gdy potrzebuję czegoś z książek, czegoś na prezent, wpierw udaję się do Empiku. Nie było chwili, gdzie byłbym niezadowolony. Obsługa jest ZAWSZE na najwyższym poziomie i dostępność asortymentu jest bardzo zadowalająca. Empik wyróżnia się podejściem do klienta i dostępnością oraz ceną asortymentu.

Klient_BURww

02.07.2024

Placówka

Szczecin, ul. Ku Słońcu 67

Nie zgadzam się (0)
Uwielbiam robić zakupy...
Uwielbiam robić zakupy w tej sieci, produkty są doskonale poukładane i wchodząc do sklepu chce się wszystko zobaczyć. Bardzo przyciągające są też oferty oraz wydarzenia organizowane przez empik, nie wspominając o możliwości przynależności do klubu empiku. Najważniejsze jest to, że obsługa jest idealnie dobrana i zorientowana w produktach. Bardzo sobie to cenię i dlatego chętnie wybieram tą sieć, jeśli potrzebuję jakiegoś polecenia

Klient_nT3N9

01.07.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Odbiór paczki przeszedł...
Odbiór paczki przeszedł bardzo sprawnie. Panie pomocne potrafią odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Klient_K6DhV

18.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zaopatrzenie w salonie...
Zaopatrzenie w salonie odpowiednie jak na niewielką powierzchnię badanego salonu. Brak zainteresowania klientem, słabe zainteresowanie w udzieleniu pomocy. Pani zza kasy krzyknęła jedynie czy w czymś pomóc. Słabe doradztwo aczkolwiek w salonie panował ład i porządek. W wyniku poproszenia o pomoc została udzielona pomoc, poszukiwanej pozycji nie udało się znaleźć w salonie nie mniej jednak Pani zadzwoniła do drugiego salonu z zapytaniem o dostępność. Po otrzymaniu negatywnej odpowiedzi zaproponowała zamówienie on-line z odbiorem w salonie. Zostałam zapytana o aplikację, której nie posiadałam zaproponowano mi jej zainstalowanie oraz przedstawiono korzyści z jej posiadania. Ogólnie oceniam wizytę dobrze. Pomijając niewielkie zainteresowanie klientem obsługa była na odpowiednim poziomie.

Bisia2115

04.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Fantastyczny towar i...
Fantastyczny towar i szybko przychodzi polecam

Kordian_133

29.05.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zostałam powitana i...
Zostałam powitana i obsługiwana w dużym pośpiechu przez sprzedawce co spowodowało nieporozumienie już na samym początku szukania książki. Salon oferuje nieliczną liczbe pracowników do pomocy. Właściwie dwie osoba na kasie i jedna krążąca między półkami, jest pomocna jeżeli nie jest zajęta innym klientem. W kolejce do kasy trzeba było czakać aby poprosić o pomoc. Pomimo podania tytułu i autora moje poszukiwania przedłużały się. Gdy już udało mi się wyjaśnić ponownie o jaką pozycje mi chodziło, okazało się że nie ma jej na półce ani w magazynie. Aplikacja w tablecie wskazywała sprzedawcy, że jest ona dostępna w tym salonie co powodowało kolejną zwłokę zanim ostatecznie udało się ustalić, że jest ona niedostępna. Ogólna ocena: Średnia. Zbyt mało pracowników obsługujących bezpośrednio klienta jak na tak duży salon. Sklep czysty i posprzątany, z możliwością siedzenia i przeglądania książki bez pośpiechu. Szkoda, że pracownicy okazali się zbyt skupieni na obsługiwaniu kasy zamiast doradztwie. Ogólnie sieć sklepów oceniam dobrze.

Soshiek

07.05.2024

Placówka

Warszawa, Głębocka 15

Nie zgadzam się (0)
Jestem zadowolona z...
Jestem zadowolona z obsługi, miłe, uśmiechnięte dziewczyny - lepiej rozwiązują problemy niż obsługa na infolinii :) Polecam Panią Dominikę w szczególności. Asortyment w porządku, choć ceny dość wysokie. Czysto i kulturalnie.

zapaliczka

06.05.2024

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Aleja Konstytucji 3 Maja 102

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, dotowarowany...
Sklep czysty, dotowarowany oraz estetyczny. Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy. Oprócz pomocy przy znalezieniu książki, pracownicy przeprowadzają krótką rozmowę z klientem oraz polecają podobne produkty. Przy kasie oferują dobranie produktu które znajdują się przy niej oraz zachęcają do wykupienia Empik Premium.

Klient_1KKf4

16.04.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Świetny asortyment, łatwo...
Świetny asortyment, łatwo można znaleźć produkt, ze względu na podział na różne kategorie, sklep przez to wydaje się przestrzenny i czysty. Obsługa bardzo miła i pomocna, sugerująca przeróżne produkty, tak by zyskać ich jak najwięcej za niską cenę. Polecony program empik premium jest fajną opcją dla osób robiących często tam zakupy.

Placówka

Wrocław, plac Grunwaldzki 22

Nie zgadzam się (0)
Asortyment ułożony w...
Asortyment ułożony w odpowiednich kategoriach, dzięki czemu szybko i łatwo mogłam wyszukać wybraną pozycję. Pan Pracujący w empiku zaproponował promocyjny zakup, a także przedstawił korzyści płynące z programu empik premium, a co za tym idzie, zapłaciłam mniej niż zakładałam.

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ceny niższe niż...
Ceny niższe niż w sklepach stacjonarnych. Na stronie Empik.pl kupiłam nawet pościel dobrej jakości. Szybka dostawa. Polecam

Klientka_xyz

04.04.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Czytelna strona, szybka...
Czytelna strona, szybka realizacja z odbiorem w salonie. Odbiór przy osobnej kasie, bez kolejki. Ceny większości produktów niższe niż w sklepie stacjonarnym.

Klient_bdFbZ

18.03.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Ceny niższe...
Ceny niższe niż w salonie stacjonarnym, można korzystać z dodatkowych rabatów. Szybkie i bezproblemowe zamówienie z odbiorem w sklepie.

Poziomk@

09.03.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Platforma jest intuicyjna...
Platforma jest intuicyjna oraz łatwa w korzystaniu. W przypadku napotkania problemu można go rozwiązać z czat botem, gdy on nie podoła można przełączyć się na operatora i z nim załatwić problem. na platformie można zaleźć wiele promocji taki jak np. na licencje dla antywirusa.

Klient_0nyp

01.03.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miłe i...
Bardzo miłe i kompetentne panie obsługują klientów przy kasie. Mimo dużej kolejki nie trzeba było długo czekać.

Poziomk@

28.02.2024

Placówka

Piotrków trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)
Uwielbiam czytać książki...
Uwielbiam czytać książki wydałem u was całą wypłatę ale nie żałuję.

olgierdmaslo209.@

22.02.2024

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
polecam wszystkim miła...
polecam wszystkim miła obsługa

krzysiaaa12

14.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór książeczek...
Duży wybór książeczek dla dzieci.Ładny i czysty sklep.Plus za kasy samoobsługowe.

Klient_iXXrF

12.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo szeroki asortyment...
Bardzo szeroki asortyment produktów, prawie na pewno znajdzie się to, czego się szuka. Trudno wyjść ze sklepu z pustymi rękami. Sympatyczna obsługa.

Klient_5BdPR

03.02.2024

Placówka

Bydgoszcz, Jagiellońska 41

Nie zgadzam się (0)

empik

Grupa Empik to jeden z liderów transformacji cyfrowej w Polsce. Od ponad 70 lat Empik jest czołową marką lifestyle’ową, z 300 salonami Empik i Papiernik by Empik, oraz jedną z 3 największych platform e-commerce w Polsce. Grupa Empik to również lider w dystrybucji treści cyfrowych. W jej skład wchodzi m.in. Empik Go - subskrypcyjne rozwiązanie dla e-booków, audiobooków i podcastów, Virtualo - największy dystrybutor B2B oraz producent treści cyfrowych, e-Muzyka - niezależny dystrybutor muzyki cyfrowej w Polsce oraz aplikacja streamingowa Empik Music z bazą milionów utworów.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż empik?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo pomocna obsługa...
Bardzo pomocna obsługa w sklepie stacjonarnym! Doceniam za zaangażowanie i pomoc w znalezieniu szukanego produktu. Zdecydowanie polecam :)