PKS Bydgoszcz

( 1.30 )

Opinie (36)

Czysto, lecz obsluga nie miła.

Obiekt wewnętrz jak i na zewnątrz bardzo czysto utrzymany. Drogi parking samochodowy dla klientów PKS. Dogodne tablice odjazdów i przyjazdów autobusów - duże i przejrzyste . Komunikaty są zapowiadane dopiero 2 minuty przed przyjazdem autobusu - za co ogromny minus. Obsluga wewnątrz budynku zawsze ponura.

Brak miejsca w autobusie

Linia Naklo Bydgoszcz brak miejsc, zdąża się że w Lisim Ogonie autobus się nie zatrzymuje bo nie ma miejsc .stojacych.Czy nie można wysłać dłuższego autobusu

Czas przyjazdu autobusu!!!

Jak można kpić sobie z ludzi ktòrzy godzinę czekają na przystanku na pks relacji Bydgoszcz-Świecie!! Planowana godzina przyjazdu 6:27 z czym o godzinie 7:30 nadal brak autobusu!! Wstyd...

Brak szacunku dla pasażerów i ich zdrowia.

W autobusie brak klimatyzacji, okien do otwarcia. Temperatura nie do wytrzymania, grozi udarem lub zasłabnięciem. Codziennie klimatyzacja zepsuta w każdym autobusie, który przyjeżdża. Nie otwierają się drzwi z tyłu. A kierowca sam się śmieje, że klimatyzacja działała 20 lat temu w Niemczech. Porażka

Dno kompletne pks Bydgoszcz

Nikt nie raczy odbierać telefonòw celem uzyskania informacji. Gdzie jest dyzpozytor ? Zasnął czy ma pasażeròw w d..... .

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, personel, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: wygląd miejsca obsługi.

Potrzebując transportu z Grudziądza do Bydgoszczy

Potrzebując transportu z Grudziądza do Bydgoszczy postanowiłam skorzystać z usług PKS Bydgoszcz. Obawiałam się, że podczas jazdy kierowca nie włączy ogrzewania, jak to często bywa, i będzie zimno. Jednak ku mojemu zaskoczeniu w autobusie od samego wejścia było ciepło, w związku z czym komfort jazdy był dobry. Ponadto autobus się nie spóźnił, do Bydgoszczy dojechał na czas.

Odwiedzałeś ostatnio PKS Bydgoszcz?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.55 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Krosno

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem