Martes Sport

( 3.35 )

Martes Sport to polska sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Firmę w 1993 roku w Bielsku–Białej założyli Jarosław Droździk z Michałem Kowalikiem. Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją odzieży, obuwia, sprzętu i akcesoriów sportowych oraz wyposażenia trekkingowego na terenie Europy Środkowej, Południowej i Wschodniej. Salony Martes w Polsce znajdują się głównie w galeriach handlowych.

Opinie (910)

Dramat !! Nigdy ...

Dramat !! Nigdy nie zostałem potraktowany w taki sposób jak w tym sklepie. Chodzi oczywiście o reklamację, sprawa tak oczywista jak to że 2×2=4 ale nie dla pracowników działu jakości Martesa. W górskich butach (używanych może 4-5 razy w roku) puściły szwy w cholewce, uważałem, że reklamacja będzie formalnością, dostałem jednak sms z odmową i po odebraniu decyzji przeczytałem stek kompletnych bzdur - zupełnie odwrotnie niż w rzeczywistości. Sprzedawczyni w sklepie sama zasugerowała żeby udać się do rzecznika bo z zasady "nasz człowiek z Bielska- Białej" odrzuca zdecydowaną większość reklamacji - bez komentarza. Nie mogę mieć pretensji do pracowników sklepu - nie są winni i raczej jest im wstyd, że to oni przekazują te "dobre nowiny" klientom. Niestety opinie o Martes przeczytałem już po fakcie, jednak są jednoznaczne i nie pozostawiają wątpliwości jak działa ta firma. Wstyd Martes ! Daję wam max kilka lat z takim podejściem i jakością produktów, potem good bye ! Oczywiście nie pójdę drogą na którą liczy Martes zatem najpierw rzecznik a potem sąd cywilny. Chcą ponieść koszty x 20, proszę bardzo. NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ W KONIA, WALCZCIE !

Słabo.

Obsługa kompletnie nie przygotowana do pracy.

Rewelacja!

Bardzo dobra jakość obsługi

Super!

W tym sklepie zajdziesz bardzo dużo rzeczy, które będą potrzebne do uprawiania sportu.

Tragicznie.

Opryskliwość personelu i brak przyjaznej atmosfery.

Tak sobie.

Obsługa bardzo pasywna.

Rewelacja!

Zawsze dużo promocji, towar odpowiednio do sezonu, czysto.

Super!

Sklep czysty, dobrze zaopatrzony. Swoboda zakupów. Pani przy kasie od siebie zwróciła pomocną uwagę co do zakupów. Szybka i miła obsługa.

OK

Obsługa mogłaby być bardziej pomocna. Ciekawe promocje i właśnie z tego względu polecę sklep.

Rewelacja!

Bardzo miła i pomocna. Stosują "dosprzedaż", ale nie nachalnie. Zachęcają, anie zniechęcają do dodatkowego zakupu.

Nie polecam.

Brak zainteresowania klientem.

Świetnie!

Świetnie!

Świetnie!

Świetnie!

Odwiedzałeś ostatnio Martes Sport?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(3.50 )

DECATHLON

(4.04 )

GO Sport

(3.84 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem