mBank

( 4.19 )

Obecny na polskim rynku od 1986 roku mBank, od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jest to pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce. Wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Ofertę mBanku uzupełnia m.in. leasing, faktoring i specjalistyczny mBank Hipoteczny. mBank poświęca się również kampaniom społecznym, takim jak m.in. „Ludzie są niesamowici”, informującej o zagrożeniach czekających w Internecie oraz wspomagającej ochronę danych.

Opinie (3400)

jak na hipermarket to bardzo dobrze

Wyobrażam sobie, że do placówek w hipermarketach przychodzą czasami tacy ludzie, którzy nie do końca wiedzą czego chcą (bo czekają, szwendają się i wchodzą z ciekawości). Tu zostałam obsłużona szybko i konkretnie, adekwatnie do zgłoszonych potrzeb. Konsultant nie próbował mnie zainteresować ofertami których nie potrzebuję (np. rewelacyjne i wyjątkowe ubezpieczenie karty albo niesamowicie korzystne i niespotykane gdzie indziej OC), tylko grzecznie zapytał i poprzestał na mojej odmowie. Obsługa odbyła się z zachowaniem dyskrecji (dane można było notować na karteczkach, które na końcu były na oczach wsuwane do niszczarki, a nie lądowały zmięte w koszu). Sprawę załatwiłam szybko, sprawnie i rzeczowo.

Bardzo miły pracownik infolinii

Przedwczoraj byłem zmuszony zadzwonić do banku w którym mam konto. Po podaniu wszystkich kodów pracownik infolinii przedstawił się a ja przedstawiłem swój problem. Pan zapewnił mnie że napewno mój problem zostanie rozwiązany. Sprawnie i szybko przeprowadził mnie przez cały proces. Rozwiązanie problemu zajęło nam około 10 minut. Na koniec pracownik zapytał mnie o zainteresowanie najnowszą ofertą kredytów hipotecznych. Szybko ją przedstawił jednak w tamtym momencie nie byłem zainteresowany więc podziękowałem i rozłączyłem się.

Nic nie mam do zarzucenia

Na prawdę obsługujący w tej placówce są na prawdę ludźmi z klasa oraz na poziomie. Potrafią pomoc w każdej sytuacji!

Dramat, obsługa klienta skandaliczna

Jakiś czas temu zawarłem umowę na kredyt hipoteczny z mBank. Kiedy zdecydowałem się na spłacenie kredytu, w trakcie przygotowania dokumentów okazało się, że jest problem gdyż w Księdze Wieczystej w mojej nieruchomości widnieją dwa identyczne wpisy dotyczące hipoteki. Jeden dokonany przez ze mnie a drugi przez mBank (nie wiedzieć czemu). Uporządkowanie tego to gehenna. W pierwszej kolejności musiałem udowodnić tej instytucji, że to nie jest błąd klienta i sądu tylko banku. Teraz od ponad tygodnia próbuję uzyskać potwierdzenie, że po spłaceniu kredytu otrzymam zgodę na wykreślenie obu pozycji. Niestety kontakt z mBank to dramat, kilkadziesiąt telefonów, sms-ów, wizyt w placówce i nic... W kontaktach osobistych (w placówce) każdy potwierdza, że to tylko formalności i nie powinno być problemów z pozyskaniem potwierdzenia, ale nic nie potrafią zrobić. Każdy (konsultanci, menagement placówki itd.) zasłaniają się „centralą” ale nikt nie potrafi pomóc klientowi. To co dobrze wychodzi, to na pewno oferowanie produktów i zainteresowanie klientem, ale tylko do chwili kiedy klient nie zostanie związany jakąkolwiek umową. Później już klient się nie liczy. Skandal, nie polecam!!!

Bardzo profesjonalna obsługa.

Obsługa profesjonalna, Pani w banku od razu mnie przyjęła, pomogła w rozwiązaniu problemu.

Pożyczka na Walentynki

Raz po raz zdarzają się w mBanku oferty pożyczek gotówkowych bez prowizji. Taka okazja pojawiła się w okresie Walentynek, jako kredyt walentynkowy. Udało mi się bezproblemowo skorzystać z tej formy pożyczki całkowicie online. Cały proces udzielenia pożyczki, po zalogowaniu się do mBanku, przebiegł bardzo sprawinie i szybko. Po wyrażeniu zainteresowania ofertą pokazał się kalkulator pożyczkowy, a następnie wniosek, który mogłem zaakceptować w bankowości internetowej. Cały proces udzielenia pożyczki trwał ok. 12 minut (od złożenia wniosku do wypłaty pożyczki na konto). Uważam, że taka oferta jest bardzo atrakcyjna dla klienta, tak ze względu na rodzaj oferowanego kredytu, przejrzyste warunki, łatwa komunikację z bankiem (mail i sms) oraz atrakcyjne oprocentowanie. Jestem stałym klientem mBanku od wielu lat i jestem całkowicie zadowolony z jakości obsługi klienta, tak przez infolinię, obsługę w placówkach, jak i ze względu na poprawne i sprawne działanie bankowości internetowej i aplikacji na telefon. Bezpiecznie, profesjonalnie, nowocześnie. Zdecydowanie polecam mBank!

Odwiedzałeś ostatnio mBank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.91 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.00 )

BNP Paribas

(3.67 )

Poradnik jakości obsługi

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie czujemy się bezpiecznie? Przedstawiamy RANKING firm ubezpieczeniowych!

Wybór ubezpieczyciela to zawsze trudna decyzja. Niezależnie czy ubezpieczamy samochód, mieszkanie czy własne życie, pozostają w głowie te same pytania: „Wybrać droższe i bogatsze czy tańsze, licząc że się nie przyda?; Czy ta firma jest wiarygodna?; Ubezpieczać się? Przecież jestem zdrowy!”. Brzmi znajomo? Nie tylko Ty wahasz się przy decyzji o wyborze firmy ubezpieczeniowej! Skorzystaj zatem z opinii naszych użytkowników! Pozytywne oceny wystawia między innymi klient ERGO Hestii, który bardzo poleca usługi tego ubezpieczyciela:„Świetny ubezpieczyciel. Pomoc na najwyższym poziomie. Szybkie i profesjonalne działanie. Wszystko dostosowane do naszych potrzeb. Zdecydowanie polecam!” ~ Klient_6DQQ Z równie miłym komentarzem spotkała się firma Link4. Klientka jest bardzo zadowolona z obsługi!„Od kilku lat zaczęłam korzystać z usług tej firmy, ponieważ zawsze traktują mnie wyjątkowo dobrze. Czuję się zaopiekowana pod każdym względem. Firma uczciwie i z zaangażowaniem traktuje i nowych i stałych klientów i tym bardzo zyskuje.” ~Ana_465 Mniej zadowolony jest zaś klient WARTY. Skarży się, ze nie otrzymał należytej pomocy:„Nie polecam. Jak autem się zakopałem w śniegu to odmówiono mi pomocy. Zmieniłem na innego ubezpieczyciela.” ~ Piotr_1169 Pomogliśmy Ci w wyborze? Jeszcze nie? Sprawdź w takim razie ranking, stworzony na podstawie ocen naszych użytkowników!

Ranking najlepszych usług abonamentowych! Gdzie wykupić pakiet na TV lub Internet?

W dzisiejszyc czasach, gdy wiele rzeczy załatwiamy z domu, stały dostęp do Internetu jest niezbędny. Pracujemy zdalnie, uczymy się, przesyłamy dokumenty do urzędu. Przerwy w dostawie Internetu i ciągłe prace na sieci mogą bardzo utrudnić nam sprawne funkcjonowanie i wyprowadzić z równowagi nie tylko nas, ale i naszych współpracowników, którzy nie mają z nami kontaktu. A gdyby dodać do tego jeszcze brak zasięgu? Koszmar!Po pracy chcesz włączyć telewizję, obejrzeć ulubiony serial, a tam... brak połączenia. Dostęp wraca w ostatnich minutach serialu! I nie dowiesz się dlaczego główny bohater wylądował w wiezieniu, a jego brat jest ścigany przez uzbrojonych facetów! Na szczęście nie wszystkie firmy gwarantują swoim klientom takie przygody. Część klientów jest zadowolona z wyboru dostawcy."Bardzo rzetelna i uprzejma obsługa. Po wizycie w salonie wiedziałam dokładnie, czego chcę. Zostałam wysłuchana i doinformowana na każdy temat"  - Klientka T-Mobile z Poznania."Stabilne łącze internetowe, a przede wszystkim możliwość zakupu samego internetu, bez niepotrzebnych pakietów. W razie awarii szybki serwis i skuteczna pomoc online" - Klient UPC z Wrocławia."Po połączeniu z konsultantem otrzymałam konkretne i szybkie odpowiedzi na wszystkie moje pytania, kiedy mogę zawrzeć umowę, jakie warunki, kiedy zostanie podłączenie do sieci. W dodatku pan był uprzejmy i miły" - Klientka Netii z Łodzi.Wśród naszych użytkoników znajdzie się także parę niezadowolonych klientów. Głównie krytykowane są ceny usług i ich słabe dopasowanie do klienta oraz brak kontaktu z infolinią. "Brak dostępu do światłowodu, który zwiększa szybkość i jakość internetu.Dlugotrwałe oczekiwanie w przypadku zgłoszenia awarii to kolejny minus" - komentuje Klientka Orange z Katowic."W czasach ostatniego kryzysu jaki wybuchł w naszym kraju, firma nie poradziła sobie zbyt dobrze. Internet bardzo wolno chodził i chodzi do tej pory. Doszło także do niedotrzymania warunków umowy, ponieważ prędkość internetu bywa bardzo często wolniejsza o kilkanaście razy niż powinna być. Na pewno nie jest to firma, która zasługuje na jakiekolwiek wyróżnienie." - dodaje Klient firmy Multimedia Polska. Przedstawiamy Wam ranking najlepszych dostawców usług abonamentowych: TV/Internet/telefon.    

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem