Jakość Obsługi

mBank

( 4.01 )

Obecny na polskim rynku od 1986 roku mBank, od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jest to pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce. Wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Ofertę mBanku uzupełnia m.in. leasing, faktoring i specjalistyczny mBank Hipoteczny. mBank poświęca się również kampaniom społecznym, takim jak m.in. „Ludzie są niesamowici”, informującej o zagrożeniach czekających w Internecie oraz wspomagającej ochronę danych.

Opinie (3192)

Można polecić!

Stanowisko czyste. Obsługa bardzo miła, ze zrozumieniem słuchają klienta i potrafią rozwiać każdą pojawiającą się wątpliwość. Uczciwie i dobrze przedstawiona oferta. Sprzedaż na bardzo wysokim poziomie!

Można polecić!

Stanowisko czyste. Obsługa bardzo miła, ze zrozumieniem słuchają klienta i potrafią rozwiać każdą pojawiającą się wątpliwość. Uczciwie i dobrze przedstawiona oferta. Sprzedaż na bardzo wysokim poziomie!

Profesjonalna obsługa

Bardzo polecam tą placówkę. W pełni profesjonalna obsługa - pracownik banku od samego początku starał się aby załatwić moją sprawę w jak najszybszym czasie. Udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania. W krótkim czasie zostałam obsłużona,czułam, że pracownik banku poświęca mi uwagę i zależy mu na dobrej obsłudze.

Konkretnie i na temat

MBank umożliwia swoim klientom przede wszystkim za pośrednictwem internetu dokonywanie wielu operacji finansowych. To duże ułatwienie, a w dzisiejszych czasach komfort korzystania z wszelkich usług. Dostępna jest tez infolinia i chat z doradcami. Klient może dzwonić, ale też może otrzymuje od banku informacje w różnej formie, np. smsa, maila. Kontakty są rzeczowe, informacje jasne i konkretne. Wszelkie usługi można załatwić telefonicznie lub za pośrednictwem internetu, choć klient musi także wybrać sobie placówkę banku, w której np. podpisze dokumenty. Rozmowy są profesjonalne, nie ma nagabywania i namawiania klienta godzinami, wciskania mu wbrew jego woli nowej oferty. W razie problemów można zawsze zadzwonić, a doradca jest w stanie nawet przez telefon pomóc w wypełnianiu wniosku, czy rozwiązaniu sprawy. Klienci logując się na swoje konto, maja czytelne informacje o ofertach, z których mogą skorzystać, dostosowanych do własnych możliwości i rodzaju konta. według mnie to jeden z najlepszych banków w zakresie kontaktu z klientem i funkcjonalności.

obsługa "naziemna"

Rzadko tu bywam, bo większość spraw załatwiam online, ale jak potrzebuję produktu szytego na miarę i konsultacji z doradcą, wolę to zrobić twarzą w twarz niż na czasie (zwłaszcza, że z czasem oczekiwania bywa różnie i to wymaga cierpliwości). Po wejściu welcom manager proponuje coś do picia, a samo czekanie nie jest traumatyczną sytuacją :) Doradca przychodzi po nas osobiście i prowadzi do boksów, które umożliwiają dyskretne rozmowy. Konsultanci dobrze znają ofertę banku, są wyrozumiali i mili (nawet wobec lękliwych seniorów), chętnie pomagają świeżakom w obsłudze, cierpliwie tłumaczą. Doradzają odpowiednie rozwiązania, a nie tylko to, za co mają najwyższe marże czy coś innego i niepotrzebnego, na czym bank zarabia więcej.

Wspaniała

Bardzo uprzejmie i fachowo rozwiązano mój problem, w sprawie dostępu do konta. Szybko i konkretnie, życzliwi i uprzejmi pracownicy.

Beznadziejna

Nigdy nie spotkałam się, z taką ignorancją i brakiem zrozumienia ze strony, konsultantki, zupełnie nie umiała mi pomóc w błahej sprawie, tzn. odblokowaniu mojego konta. Przełączyła mnie do innej osoby, gdzie znów musiałam wyjaśniać po kolei mój problem i ta osoba skierowała mnie do następnej.. Po prostu brak kompetencji, straciłam 40 minut na rozmowę a i tak nic nie załatwiłam. Musiałam udać się osobiście do oddziału.

Super!

Polecam gorąco placówkę mbanku. Miła i pomocna obsługa.

Wzorowa obsługa klienta

Konieczny pobyt w placówce bankowej mBanku w Bielsku-Białej to powód do pełnego zadowolenia. Bank zastosował wszelkie środki ostrożności w okresie panującej epidemii. Personel banku, w w szczególności doradca, wykazał się bardzo dobrym podejściem do klienta:. pełna dyspozycyjność, kultura osobista, życzliwość, a przede wszystkim wysoka kompetencja. Sprawy, z którymi zawitałem do banku, udało się załatwić bardzo sprawnie. Serdecznie polecam mBank.

Bardzo słabo

Miałam problem z aplikacją przy zmianie telefonu, na infolinii nie potrafili mi pomoc i musiałam udać się do placówki. I to konkretnej, do której musiałam jechać pół miasta. Okazało się, że pracownik musiał wykonać jedno kliknięcie... Pracownik na infolinii powinien móc to zrobić...

Nie polecam - fatalna obsługa!

Starałam się o kredyt hipoteczny z racji czego odwiedziłam kilka oddziałów w różnych bankach aby wstępnie zapoznać się z ofertami. Z oddziału mBank na ul. Prostej wyszłam zniesmaczona i pierwszy raz w życiu złożyłam reklamację na obsługę. Już same przywitanie w oddziale różniło się od podejścia w innych placówkach (gdzie na wstępie byłam miło witana , pobierano ode mnie płaszcz, była propozycja czegoś do picia czy wskazanie miejsca do siedzenia - można było poczuć się zaopiekowanym, widać że zależało im na każdym kliencie). We wskazanej placówce pomimo, że wcześniej umawiałam się na wizytę o konkretnej godzinie musiałam czekać niemal godz na rozmowę , przy czym pani na "recepcji" zajęta była cały czas przeglądaniem telefonu, po przekazaniu informacji w jakim celu przyszłam powiedział, że poinformuje konsultanta i żadnych innych informacji nie usłyszałam (chociażby proszę usiąść i poczekać). Po pół godz oczekiwania (w punkcie oprócz mnie nie było innych klientów), sama dopytałam ile czasu jeszcze należy oczekiwać, odpowiedź lakoniczna: Nie wiem, pewnie konsultant jest zajęty (bez przeprosin, miłego tonu, podania przybliżonego czasu) i tak czekałam kolejne pół godziny bez żadnych informacji. Późniejsze spotkanie z konsultantem było jeszcze gorsze, pani ewidentnie miała zły dzień, czułam się jak intruz, który zabiera jej czas, na wszystkie moje pytania odpowiadała opryskliwie, często otrzymywałam odpowiedź, że zadaje niestosowne pytania bo to jest tajemnica banku i ona nie ma obowiązku na nie odpowiadać albo nie zna odpowiedzi (w innych bankach nie było z tym problemu), długo mogę pisać ale na same wspomnienie zbiera się we mnie złość, konto w banku usunęłam bo inne aspekty współpracy również były na dość wątpliwym poziomie.

Bardzo miłe zaskoczenie!

Jestem klientką Mbanku od niedawna. Na moim koncie pojawił się problem z logowaniem, postanowiłam zatem zadzwonić nad infolinię. Byłam nastawiona dość negatywnie - przygotowałam się na długie minuty oczekiwania na połączenie, później mało merytoryczną rozmowę i na koniec 'wciskanie' na siłę dodatkowych produktów banku. Ku mojemu zdziwieniu połączenie z konsultantem zostało nawiązane w ciągu kilkunastu sekund, weryfikacja przebiegła szybko i sprawnie, a sam pracownik infolinii był bardzo konkretny i profesjonalny. Finalnie mój problem został rozwiązany w mniej niż 3 minuty, a konsultant nie przedstawiał mi żadnych dodatkowych ofert handlowych. Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi!

Czat w aplikacji spełnia swoją role

Kontakt z bankiem poprzez czat w aplikacji mobilnej jak najbardziej spełnia swoją role. Połączenie z konsultantem nastąpiło natychmiast szybko i rzeczowo udzielił pomocy, bardzo polecam :)

Extra

Rzetelna i fachowa pomoc przy doborze produktów kredytowych do tego super benefity

Nie polecam

Obsługa w tej placówce niekompetentna,sprawiająca wrażenie ,że klient przeszkadza im w pracy ,a to dzięki klientom bank prosperuje.

Świetna obsługa!

Serdecznie polecam! Pracowanicy infolinii są zawsze bardzo kompetentni, mili i pomocni :)

Windykacja

Przyznam, że na początku bałam się telefonu od nich. Popadłam w lekkie problemy- spłacałam ile mogłam, jednak jakieś tam zadłużenie było. W końcu się przemogłam i wykonałam telefon, Pani Cierpliwie wysłuchała, ustaliłam termin spłaty zadłużenia na jednym z kredytów. Co do drugiego, Pani grzecznie poinformowała, że rozumie problemy, że najważniejsza jest spłata na pierwszym produkcie, a teraz cytuję "po dokonaniu wszystkich opłat, bo jest świadoma wydatków typu czynsz itd, mam się skontaktować i poinformować ile jestem w stanie wpłacić na poczet zaległości drugiego produktu" - Obsługa jako windykacji na Świetnym i naprawdę światowym poziomie- brak ataku, zastraszania. Wierzę, że moje problemy znikną z biegiem miesiąca- i jak tylko kredyt to u nich, gdy noga się powinie przynajmniej człowiek nie jest zastraszany.

Super obsługa

Do banku poszlam zapytać o kredyt gotówkowy. Konsultantka bardzo miła i uprzejma. Starała się dobrać najlepszą ofertę dla mnie. Wszystko rozpisała na kartce. Nie naciskała na mnie, jak powiedzialam, że muszę przemyśleć decyzję. Polecam Panią (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) w 100%

Bardzo duży pozytyw

Jestem bardzo mile zaskoczona kontaktem z mbank poprzez infolinie. Konsultant telefoniczny rozwiał moje wątpliwości dotyczące nowego konta bankowego i dodatkowo udzielił mi cennych wskazówek jak sobie poradzić, gdy znowu będę mieć podobny problem. Pół gwiazdki odejmuje za zbyt długi czas oczekiwania na połączenie z konsultantem.

Tak powinno być w każdym banku

Kontakt online to dla wielu najwygodniejsza forma kontaktu. Bardzo dobrze sprawdza się to w przypadku mBanku, zwłaszcza jeżeli chodzi o ich chat. Wiele kwestii można wyjaśnić szybko, logując się jedynie na swoje konto. Przy tym wszystkie sporne sprawy są rozpatrywane błyskawicznie z myślą o dobrych relacjach z klientem. Tak trzymać!

Odwiedzałeś ostatnio mBank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.85 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.85 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 5 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem