Pekao SA

( 3.51 )

Bank Pekao SA ma niebywałą historię, ponieważ sięga aż 1929 roku. W latach 30’ powstało 25 biur Banku Pekao we Francji, Argentynie, Stanach Zjednoczonych i Palestynie. Bank Pekao S.A. jako pierwszy bank uruchomił w Polsce bankomat i wydał pierwszą kartę kredytową. Obecnie, jako wiodący bank w Polsce, aktywnie uczestniczy w rozwoju społeczności i w tworzeniu najlepszych miejsc pracy. Dąży do osiągania najwyższych standardów i konsekwentnie stara się wprowadzać proste rozwiązania. Pekao SA oferuje wszystkie dostępne w Polsce usługi finansowe dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Opinie (1355)

Miła i kompetentna ...

Miła i kompetentna obsługa. Oddział zadbany i czysty. Krótki czas oczekiwania. Sprawa załatwiona pomyślnie. Polecam

Tragicznie.

Kiepsko, nic się tu nie zmieniło od lat. Drogie usługi bankowe, długie czekanie w placówkach.

Super!

Jakoś obsługi bardzo dobra, natomiast występują liczne problemy techniczne zwłaszcza z wpłatomatami.

Nie polecam.

W placówce do której chodzę prawie zawsze nie działa wpłatomat/bankomat. Bardzo często pokazana jest informacja o uszkodzonym module co bardzo utrudnia proces wpłacania gotówki i zmusza mnie do osobistego odwiedzenia banku w godzinach jego otwarcia.

Rewelacja!

Bardzo dobre oferty kredytowe

Rewelacja!

Tutaj obsługa, Oferta przejrzystość umów w jak najlepszym wręcz Idealnym Standarcie POLECAM!

Nie polecam.

Fatalna jakość obsługi i na infolinii i w placówce. Przy zamknięciu konta na formularzu wpisano mi, że podziękowano mi za bycie Klientem i proponowano pozostanie w Banku, a taka sytuacja nie miała miejsca. Reklamacje nie są pozytywnie rozpatrywane. Przejęli Idea Bank a tylko chyba dwie placówki w Warszawie obsługują byłych Klientów Idea.

Super!

Jestem klientem od wielu lat. Kontakt miły i konkretny, jednak w tym banku niewiele się zmieniło od długiego czasu w stosunku podejścia do klienta.

Bardzo przeciętnie.

Standardowy kontakt z infolinią. Problemy pojawiają się podczas wizyty w oddziale. Pracownica banku, która mnie obsługiwała nie odnotowała w systemie dokumentów, które dostarczyłem. Z tego powodu musiałem kontaktować się ponownie tym razem z infolinią banku.

Nie polecam.

Wymaga wiele poprawy i zdobycia zaufania

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
Pekao SA Inna forma kontaktu

Super!

Nie mam negatywnych uwag, wszystko w porządku.

Super!

Obsługa bardzo miła i uprzejma, jednak nie udało się załatwić sprawy

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
Pekao SA Inna forma kontaktu

Rewelacja!

Konsultanci odpowiednio przygotowani do obsługi klienta. Atmosfera profesjonalna, a udzielone informacje fachowe i rzetelne.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
Pekao SA Inna forma kontaktu

Tragicznie.

Fatalny czas i sposób rozwiązania sprawy. Wydawałoby się, że bank nie posługuje się sprawnie technologią cyfrową. Problem ciągnął się wręcz latami, podczas których bank nie potrafił skutecznie się skomunikować z ZUS-em, nie potrafił skutecznie skomunikować się z klientem, a co więcej, pracownicy między sobą też jakby tej komunikacji nie mieli. Przez lata ciągnęła się prosta, wydawałoby się, sprawa, w tym czasie wciąż naliczane były bezpodstawne opłaty. Nie polecam.

Rewelacja!

Z całego serca polecam ten bank, ma bardzo dobre oprocentowania oraz oferty. W każdej placówce jakiej byłam obsługa była profesjonalna i uprzejma.

Bardzo przeciętnie.

Jakość obsługi średnia, większość osób nic nic robi a do doradcy trzeba czekać.

Średnio.

Obsługa dość miła i profesjonalna, niestety ciągle wydzwanianie i namawianie do wzięcia kredytu odstrasza i denerwuje. Musiałam zablokować połączenia przychodzące.

OK

Dużo zależy od placówki.

Rewelacja!

Założenie konta zostało bardzo szybko zrealizowane.

Odwiedzałeś ostatnio Pekao SA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.71 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.61 )

BNP Paribas

(3.54 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem