Pekao SA

( 3.70 )

Opinie (1373)

Bardzo pozytywnie :)

Pani uśmiechnięta, miła przywitała mnie zwrotem grzecznościowym " dzień dobry". Ubrana elegancko, stosownie do wykonywanego stanowiska. Akurat nie było kolejki - czas obsługi krótki. Stanowisko pracy czyste. Po zakończeniu obsługi klienta, Pani powiedziała " do widzenia. Było otwarte tylko jedno stanowisko. Wszystkie te, które były nieczynne miały czytelny komunikat, aby przejść do stanowiska obok.

Polecam. Miła obsługa.

Jestem pozytywnie zaskoczona obsługą w oddziale. Mimo, że mam bliżej do innych oddziałów PEKAO to korzystam właśnie z tego ze względu na dobrze wykwalifikowany personel. jeżeli mam jakiś problem to zawsze szybko dostaje odpowiedź, również drogą on-line.

Szybka niezawodna pomoc!

Konsultantka na infolinii w sposób szybki oraz kompetentny rozwiązała mój problem z zablokowanym kontem. Konto zostało zablokowane przeze mnie a potrzebowałem wykonać szybki przelew, dlatego zadzwoniłem na infolinie gdzie konsultantka od razu konkretnie przekazała wszelkie informacje i krok po kroku poinstruowała mnie w jaki sposób sam mogę odblokować konto. Dzięki kompetencji pracownika byłem w stanie szybko, sam rozwiązać mój problem. Polecam

Bardzo miła P. Madgalena

Pani Magdalena pełen profesjonalizm, pełne badanie potrzeb, prezentacja oferty w języku, podsumowania i przejście do finalizacji. Finalizacja bezproblemowo. Polecam

Ok.

Ok. Jakoś obsługi oceniam na dobrą,ze względu na krótki czas użytowania

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Super, fachowe doradztwo

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Obsługa bardzo dobra.

Świetnie.

Świetnie. Jestem zadowolony z obsługi pracowników banku.

Odwiedzałeś ostatnio Pekao SA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.56 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BGŻ BNP Paribas

(3.16 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem