PKO BP

( 3.69 )

Opinie (3205)

Po otwarciu placówki o godzinie 9 .

Po otwarciu placówki o godzinie 9 . Posiadając nr 3 w kolejce oczekujących ,trwało 22 minuty za nim mnie poproszono do stanowiska dodam że przy czterech otwartych punktach były Panie nie gotowe jednak do pracy od godziny 9.Tylko jedno stoisko pracowało.Co robiły zatem pozostałe osoby ?Warto się nad tym zastanowić.

Standardowa placówka bankowa. Jest

Standardowa placówka bankowa. Jest miejsce do zaparkowania samochodu, w środku kilka krzeseł dla oczekujących, system elektronicznej kolejki i z reguły kilka osób obsługujących. Czeka się tu z reguły krócej niż w placówkach PKO w ścisłym centrum miasta (choć nieraz i tak za długo). Obsługa jest uśmiechnięta i miła, kompetentna (nie uciekają przed klientem z workiem bilonu, jak czasem gdzie indziej się zdarzało).Z moich spostrzeżeń wynika, że największe kolejki generują sami klienci, niż niska jakość obsługi.Polecam to miejsce, jako alternatywę dla np. placówki na 3 Maja czy Grunwaldzkiej

Szybka

Szybka, rzetelna i miła obsługa mimo, że w banku pojawiłam się przed samym zamknięciem.

W placówce bardzo często są kolejki

W placówce bardzo często są kolejki, podczas gdy dwie pracownice obsługują a kilka stoi i rozmawia. Obsługa jest bardzo miła, posiada dużą wiedze na temat usług, zawsze w razie problemów pomaga. Dopytując się o debet na koncie uzyskałam wszystkie informacje a nawet więcej niż potrzebowałam.

Rzetelna i pomocna obsługa banku pozwoliła wybrać mi

Rzetelna i pomocna obsługa banku pozwoliła wybrać mi najlepszą ofertę pożyczki.Personel, łącznie z kierownikiem placówki poświęcili mi godzinę czasu na znalezienie dogodnej oferty .

Żadnej z mojej wizyt w tym banku nie wspominam

Żadnej z mojej wizyt w tym banku nie wspominam dobrze.Pierwsza moja wizyta, gdy zakładałam konto w tym banku. Pani, która mnie obsługiwała zachwalała bank, ale nie potrafiła niczego dobrze wyjaśnić. Proponowała różne oferty i dodatki do konta, ale gdy pytałam o szczegóły lub mówiłam, że nie rozumiem Pani nie potrafiła mi jasno wytłumaczyć o co chodzi.Przy kolejnej wizycie przy wpłacaniu gotówki na konto Pani miała pretensje, że chociażby za wolno wyjmuję portfel z torebki i przez cały czas obsługiwania mnie niemiło na mnie warczała.Przy ostatniej mojej wizycie miałam problem z środkami na koncie i ustawieniami konta. Pani zamiast spokojnie wytłumaczyć mi o co chodzi i co się wydarzyło krzyczała na mnie że wydrukowała wyciągi z konta, na których jest wszystko napisane i w niczym mi nie pomoże.Serdecznie nie polecam tego banku ! Po ostatniej wizycie postanowiłam nigdy tam nie wrócić. Najgorsza obsługa z jaką kiedykolwiek się spotkałam.

zamknięcie konta przebiegło szybko i bezproblemowo

zamknięcie konta przebiegło szybko i bezproblemowo ,pani zaproponowała ofertę pożyczki w prosty i zrozumiały sposób w najlepszej ofercie dla mnie ,pomimo tego ,że pani dopiero się uczyła

Super

Super. Obsługa bardzo szybka i sprawna . Personel bardzo kompetentny , miły i uprzejmy.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Tak sobie

Tak sobie. Na plus: zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Źle

Źle. Na plus: oferta,cena,asortyment. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Słabo

Słabo. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Miejsce przyjmowania zawsze jest zadbane i czyste. Kompetentni pracownicy, profesjonalne podejście do klienta laika.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na minus: oferta,cena,asortyment.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Wszystko ok. Tylko te kolejki!!!!Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Są na dobrej drodze do perfekcjiNa plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Tak sobie

Tak sobie. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio PKO BP?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.74 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BGŻ BNP Paribas

(3.23 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem