Jakość Obsługi

Link4

( 3.11 )

Opinie (758)

Dnia 13 listopada kończyła mi się

Dnia 13 listopada kończyła mi się polisa ubezpieczeniowa na samochód w towarzystwie LINK4, która została automatycznie przedłużona na kolejny rok. W związku z tym, że wykupiłem polisę w winnym towarzystwie wykonałem 13 listopada telefon do biura obsługi klienta w celu uzyskania informacji jak rozwiązać przedłużoną automatycznie polisę. Od pracownika dostałem jasne informacje dotyczące wniosku jak i potrzebnych załączników, które powinienem przesłać na firmowy adres e-mail. Pracownik obiecał niezwłocznie zweryfikować dane i rozwiązać umowę na nową polisę. Przesłałem do firmy wymagane dokumenty zgodnie z rozmową telefoniczną. Niestety nie uzyskałem odpowiedzi. Dzisiaj, 14 listopada wykonałem ponownie telefon do biura obsługi klienta. Okazało się, że pracownik poprzedniego dnia prawdopodobnie zapomniał zweryfikować przesłane dokumenty. Dzisiejszy telefon pozwolił mi szybko rozwiązać istniejącą umowę. Obie rozmowy oceniam pozytywnie, osoby były miłe i rzeczowe. Jednakże cały proces rozwiązywania mojego problemu oceniam na trzy gwiazdki dlatego, że nie udało się tego dokonać po wykonaniu pierwszego telefonu.

Dzwoniłam na infolinię

Dzwoniłam na infolinię, ponieważ sprzedałam samochód z polisą zakupioną w tej ubezpieczalni.Otrzymałam zwrot pieniędzy na konto i nie wiedziałam skąd wzięła się taka kwota. Na infolinię dodzwoniłam się bardzo szybko. Jak się okazało, początkowo połączyłam się ze złym działem - uprzejmy pan od razu przekierował rozmowę do odpowiedniego działu. Połączenie odebrała kobieta, która bardzo szybko sprawdziła historię mojego ubezpieczenia i poinformowała mnie skąd wzięły sie takie wyliczenia i jak dalej sytuacja będzie wyglądać. Jestem bardzo zadowolona z obsługi bo pracownica w jasny sposób przekazała mi niezbędne informacje.

Fatalnie

Fatalnie.

Fatalnie

Fatalnie. Drogo drogo drogo drogo drogo drogo drogo

Źle

Źle.

Tak sobie

Tak sobie.

Fatalnie

Fatalnie.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. dobre promocje dla stałych klientów

Dobrze

Dobrze.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie.

Słabo

Słabo.

Słabo

Słabo. Ok

Dobrze

Dobrze. Ogólna ocena - 3+. - oferta ubezpieczeń ogólna - 4, - ceny ubezpieczeń - 3, - obsługa agentów - 4, - oferta ubezpieczeń dom - 3+, - oferta ubezpieczeń mienie - 4, - oferta OC - 3+, - infolinia - 3., - obsługa zgłoszonej szkody - 3+. - wypłata odszkodowań - 3+.

Słabo

Słabo. Miła obsługa ,mogliby zmniejszyć przy szkodzie składki ubezpieczenia strasznie rosną względem innych firm

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio Link4?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.42 )

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.73 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem