EFL

( 0.50 )

Opinie (4)

Z firmą EFL skontaktowałam się chcąc skorzystać z leasingu

Z firmą EFL skontaktowałam się chcąc skorzystać z leasingu na zakup maszyny budowlanej. Przedstawicielka firmy zaprezentowała mi warunki finansowe i umówiła się ze mną na spotkanie w dogodnym dla mnie miejscu i czasie. Podczas spotkania przedstawiono mi szczegółowe warunki współpracy. Po kilku dniach umowa była gotowa do podpisu - przywieziono mi ją do domu. Wszystkie faktury z firmy EFL przychodzą do mnie o odpowiednim czasie, o ich wystawieniu dodatkowo jestem zawsze informowana poprzez SMSa i dzięki temu nie ma problemu z pamiętaniem o terminowym regulowaniu płatności.

Do oddziału w w firmy udałem się w imieniu swojego

Do oddziału w/w firmy udałem się w imieniu swojego przyjaciela. Chciał wyleasingować używany samochód o wartości 35 tyś . W sytuacji, w której poinformowałem po wejściu do biura ,że chciałbym uzyskać finansowanie do pomocy było kilku chętnych. W momencie jak po odpowiedzi na kilka pytań Doradca usłyszał ,że to tylko 35 tyś. stał się opryskliwy. Bezpośrednia obsługa klienta w takiej sytuacji nie jest na najwyższym poziomie. Nie mniej jednak rzetelność udzielanych informacji prezentuje już wyższy poziom. Ogólnie ten oddział oceniam pozytywnie, natomiast klient odczuwa różne sposoby traktowania w sytuacji kiedy zgłasza się z prośbą o mniejszą wartość finansowania.

Lokalizacja EFL S

Lokalizacja EFL S.A bardzo dobra.Jednak problem z zaparkowaniem samochodu przed samym budynkiem, ponieważ szlaban ogranicza wjazd osobom, które nie posiadają karty wjazdowej. Logo i szyld firmy widoczny i zauważalny. Obsługa miła i kompetentna. Odczuwalne zainteresowanie klientem. Odczuwalny profesjonalizm oraz szybkość działania. Jednak oferta w porównaniu z konkurencją dość droga.

Odwiedzałeś ostatnio EFL?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Getin Leasing

(5.00 )

Kredyt Lease

(4.00 )

VB Leasing

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem