Poczta Polska

( 3.46 )

Opinie (4868)

Taki listonosz to skarb!

Mam wielkie szczęście, bo mogę pochwalić się najfajniejszym listonoszem na świecie - zawsze uśmiechnięty, zawsze powie coś miłego, zawsze na czas. Na ulicy prywatnie też nie przejdzie obojętnie. A jak po dwóch tygodniach "niewidzenia" usłyszałam: "O, jak dawno Pani nie widziałem, jak mi miło Panią spotkać", to aż się ciepło robi na sercu. Ale to nie wszystko, kurier Poczty Polskiej też świetny chłopak i także zasługuje na pochwałę. Żadna przesyłka nie jest mu groźna - dzielnie nosi paczki czasem większe od niego samego - i nigdy, przenigdy nie widziałam żeby był w złym humorze. Można mi tylko zazdrościć :)

Korzystam, bo muszę....

Cztery stanowiska, obsługiwane przeważnie jedno. Jedna pani z miną, jakby klient był winny całemu złu świata. Problem z druczkami na listy polecone, trzeba poprosić. Towar reglamentowany. Ogólnie smutno i bezbarwnie.

Nowoczesna placówka

Nowoczesna placówki, panie miłe. Problem z kolejkami, ale to chyba domena tej firmy. Minusem - wszędobylska prasa religijna, ręczniki, koce i cukierki. Zastanawiam się kiedy poczta zamieni się w sklep ogólnobranżowy.

Słabo

A nawet fatalnie, zapomniałem dodać że wystawki propagowane są głównie artykułami religijnymi.

Słabo

Panie ruszają się jak muchy w smole. Wiecznie trafiam na kolejki. Ostatnio dostałem awizo i poszedłem odbrać paczkę, Pani skierowała mnie na pocztę na Robotniczej twierdząc że tam jest przesyłka. Poszedłem więc a tam powiedziano mi Listonosz się pomylił i znów musiałem wracać na Piastowską... kompletny brak analizy.. i kompetencji i nie szanowanie czasu klienta.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Z usług Poczty Polskiej zawsze byłem zadowolony.

Fatalnie.

Fatalnie. W placówce nachalne sprzedaż rzeczy religijnych i związanych z obecną władza. Czas się zatrzymał 20 lat temu. Dooobrze, że w ogóle istnieje możliwość płatności kartą

Słabo.

Słabo. drogo, wolno, bałagan

Odwiedzałeś ostatnio Poczta Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

InPost

(4.01 )

Pocztex

(1.00 )

Urząd Pocztowy Wrocław

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem