Poczta Polska

( 3.39 )

Opinie (2131)

Srednio

Obsluga w oddziale super,wszystko ok.Ale dostawa na Ukraine oraz z Ukrainy ta jest jakas masakra-oddeslalem list zwykly ide juz 1,5 miesieca,tak samo otrzymalem list polecony(ktory kosztowal 20 zl)z Ukrainy przez 3 tygodnia.Wogole to jest praca poczty ZSRR lat 80-ch(

przesyłki

Przestrzegam przed korzystaniem z usług kurierskich tej firmy. Dziś po raz kolejny nie dotrze do mnie w terminie paczka. 6. 08. Nadawca wysłał do mnie paczkę przez pocztex 48. - ( nazwa sugeruje, że powinna do mniedotrzeć najpóźniej 8. 08) Niestety właśnie się dowiedziałem, ze otrzymam ją najwcześniej 12. 08. .Powiedzcie, czy to nie skandal?

Nieżetelność !!!

18 lipca br. wysłałem z Kasprowego Wierchu 8 szt. kartek pocztowych. Do dzisiaj tj. 1 sierpnia do adresatów dotarły 3 (trzy) to kpina z klientów !

Mała poczta, wysoka jakość obsługi

Po raz pierwszy w czasie wakacji skorzystałem z usług placówki Poczty Polskiej w miasteczku Karsin na Kaszubach. Pomieszczenie poczty jest małe, ale schludnie i estetycznie urządzone. Jest jasno, dostępny jest stolik dla klientów i wszystkie potrzebne druki i formularze. Obsługa klienta uprzejma, sprawna i - co bardzo ważne - z uśmiechem na twarzy. Tu naprawdę każdy klient jest miło witany, uprzejmie obsłużony i taktownie pożegnany. Tak powinno być na każdej poczcie! Polecam!

Aż chce się chodzić na pocztę!

Przemiła pani obsługująca! Wysyłka listu obyła się bez żadnych niespodzianek, sprawnie, w super atmosferze, mimo iż doskwierał upał i nie wszystkim chciało się pracować. Przemiła pani, która uśmiechem zaraża innych. Z pewnością, gdy ponownie będę miała wysłać jakiś list bądź paczkę, to zrobię to w punkcie przy Kijowskiej!

Sprawna, lecz nie do końca pewna obsługa

Po podejściu do okienka pocztowego zostałem miło powitany. Zamierzałem odebrać przekaz pieniężny. Pracownica obsłużyła mnie w sposób sprawny jednak odniosłem wrażenie, że nie do końca zna wszystkie procedury ( pracownica dziwiła się, że muszę podać jej pełny adres zamieszkania i numer telefonu a także nie do końca wiedziała gdzie i ile podpisów muszę złożyć pod potwierdzeniem odbioru gotówki. Po otrzymaniu pieniędzy zostałem przez pracownicę miło pożegnany. Na dwa dostępne stanowiska czynne było tylko jedna. Po zakończeniu mojej obsługi widziałem, że do okienka ustawiła się dość duża kolejka klientów.

Więcej uśmiechu na twarzy potrzebne od zaraz !

Po wejściu do placówki pocztowej zauważyłem, że pomimo kolejki czynne jest tylko jedno okienko. Po kliku minutach druga pracownica otworzyła drugiego okienko do obsługi klientów. Po podejściu nie zostałem powitany . Pracownica nie uśmiechała się podczas obsługi i nie poinformowała mnie przed transakcją jaki jest koszt wykonania przelewu do Urzędu Skarbowego. Po zakończeniu obsługi zostałem pożegnany.

Poczta Polska

Bardzo kiepska obsługa. Brak dostarczenia zamowionej paczki, brak aviza. Odpowiedzi na skatgi krytyczne. Nie polecam. Kurier byl pod adresem w dniu kiedy bylam w domu , a twierdzi inaczej. Wyjasnienie ze nikt nie wpuscil go do bramy zostawia duzo do myslenia. W bloku gdzie kazdy lokator sie zna i nie utrudnia zycia drugiemu.

Zostają w tyle

Jakość obsługi oferowana przez tę placówkę mocno odbiega od standardów konkurencji. Czas dostawy w mojej opinii o 2 dni za długi, wydaje mi się że warto opłacać lepiej pracowników by Ci nie mieli problemu z podstawowymi zwrotami grzecznościowymi.

Może być

Wszystko ok.. Przesyłki trafiają o czasie

SUPER

Brak oczekiwania w kolejce. Szybka i miła obsługa

Długo, drogo i ciężko

Paczki drogie, czas realizacji ogromny a i ciężko cokolwiek wyczytać, wypytać i się dowiedzieć

DRAMAT

Czas realizacji zamówień wynosi całą wieczność. Drogo, długo i same problemy.

Pomocna obsługa

Jestem stałym bywalcem tej placówki pocztowej, nigdy nie spotkałem się z niekompetencją pracowników, są zawsze mili i pomocni. Poczta posiada wszystkie rodzaje kopert i opakowań, a dodatkowo inny, przydatny asortyment. Poczta mała, ale schludna

Sentymentalna podróż do PRL

Placówka pocztowa trwa niezmiennie w latach 80. Pracownicy wykonują swoją pracę bez zaangażowania. Jedynym pozytywnym aspektem pozostaje system numerkowy, który usprawnia nieco obsługę.

Przyjazna, sprawna obsługa

Cenię sobie bardzo, że usługi pocztowe dostępne są w galerii handlowej. To znaczne ułatwienie dla klientów. Placówka nie jest co prawda duża, ale nowoczesna, zadbana i dobrze oświetlona. Klientów obsługuje jedna osoba, ale jest to obsługa sprawna, życzliwa i bardzo uprzejma. Jedyny mankament to oferta cenowa, gdyż usługi pocztowe (znaczki, opłaty) są coraz droższe.

WYgląd to nie wszystko...

Usytuowanie pary drzwi wejściowych praktycznie uniemożliwiające wejście z dziecięcym wózkiem. 99% ekspozycji nie związana z ofertą usługową placówki. Pracownice ubrane zgodnie z dress-codem firmy, kultura osobista - bez zastrzeżeń. Oba stanowiska pracy czynne, prędkość obsługi standardowej - bezproblemowa. Wiedza nt. oferowanych usług i przystępność jej przekazania - zadowalająca, przedstawienie korzyści wynikających z droższej oferty. Dość nachalna dosprzedaż / sprzedaż sugerowana, pulpit obsługi Klienta uniemożliwiający położenie dokumentów, przesyłek, itp. Po godz. 15" brak osoby kompetentnej do przyjęcia reklamacji.

Odwiedzałeś ostatnio Poczta Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

InPost

(3.63 )

Pocztex

(0.75 )

Urząd Pocztowy Wrocław

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem