Poczta Polska

( 3.21 )

Opinie (2565)

Powrót do przeszłości...

Udaliśmy się dziś na pocztę po odbiór przesyłki poleconej. Godzina tuż po 15-tej, ludzie wyszli z pracy i śpieszą się aby pozałatwiać swoje sprawy i wrócić do domu. Tymczasem na Poczcie Polskiej czas się zatrzymał a nawet cofnął, do PRL-u. Cztery stanowiska (plus jedno do obsługi ubezpieczeń, kont itp), wszystkie obsadzone ale dostępne dla klientów tylko jedno. Napis nad stanowiskiem "Obsługa Finansowa" lub coś w tym stylu ale petentka nie mogła zapłacić w nim za usługi kartą - kpina! Tworząca się szybko kolejka absolutnie nie dała paniom w okienkach do myślenia. Szczyt lekceważenia klientów! W godzinach największego ruchu udostępnia się jedno okienko i drażni oczekujących obsadzaniem pozostałych trzech przez pracowników, którzy nie będą obsługiwać klientów! Gratuluję Poczcie Polskiej strategii na rynku usług finansowo-pocztowych, na którym konkurencja jest ogromna! Już niedługo do Waszych placówek będzie się przychodzić tylko po gazetkę, herbatkę lub portfelik, których macie akurat pod dostatkiem!

Żarty z klienta

Nie dajcie się nabrać na priorytet! Paczka idzie piechotą.

Żenada

List polecony wysłałam 29.11.2019 do tej pory nie doszedł do nadawcy. Dzwoniąc na infolinię Pan który odebrał nic nie wiedział i nie był w stanie mi w niczym pomóc. Jak to poprosiłam o maila że nic nie wie abym mogła z tym tematem dalej gdzie indziej ruszyć, bezczelnie się rozłączył. Nikomu nie polecam, lepiej samemu zawieźć list albo przez prywaciarza jak urzędach się z tymi ....

Dno Dna

Przesyłka nadana we wtorek kurirem48 . Dzisiaj mamy piątek a paczki niema. Może będzie w poniedziałek. Paczka wysłana inpostem we wtorek, wczoraj odebrana. Poczta polska to pokomunistyczny moloch, który powinien być zlikwidowany. Dziwię się, że to jeszcze istnieje. Następnym razem wole dołożyć 3 zyla i wysłać przesyłkę przez inną firmę. Nie polecam tego dna. PS: Dałem pół gwiazdki , bo nie można nic zaznaczyć

Przesyłka ekspresowa, kontakt telefoniczny

Dopłata za Ekspres , przesyłka miała być na piątek niestety utknęła w terminalu przeładunkowym, nawiasem mówiąc teraz nawet nie wiadomo gdzie się ten terminal znajduje. Domyślam się że w Chorzowie bo ostatnio tam paczka leżała 2 dni. Żeby się dowiedzieć o statusie przesyłki na infolinii telefonicznej muszę wysłuchiwać komunikatów o opłacaniu abonamentu( nie mam TV) muzyki przez ok 10 min i dopiero później- że oczekuje jestem 20 w kolejce i czas oczekiwania ok 20 min. Żenada!

Nieuczciwa firma

Poczta Polska zabiera lub zatrzymuje przesyłki z Aliexspres (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Dno!

Dno, muł i wodorosty... obsługa nieuprzejma i niekompetentna, celowo wprowadza w błąd klienta. Mam nadzieje, ze wreszcie ta instytucja upadnie... w dodatku szybkość, z jaka dostarcza przesyłki pozostawia wiele do życzenia... konkurencja ogarnia się w 24h, a poczta nie potrafi się ogarnac w 14dni!!! DNO!!! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

nieuczciwa instytucja

Nieuczciwa instytucja, dotychczas można było za 50zl upoważnic na jednym wniosku 4 członków rodziny do odbioru listu poleconego, dziś na poczcie dowiedzieliśmy się że są nowe wnioski i można wpisać tylko jedna osobę, oczywiście kwota pozostała ta sama. Czy może na Poczcie Polskiej też zbieracie na 500+??? (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Beznadziejna obsługa

Nawet po zniszczeniu paczki,twierdzą,że to nie ich wina .Ubezpieczanie wartościowych paczek to tylko wyciąganie pieniędzy przez Pocztę Polską ,bo w razie reklamacji i tak to nic nie daje

Odwiedzałeś ostatnio Poczta Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

InPost

(3.89 )

Pocztex

(0.75 )

Urząd Pocztowy Wrocław

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem