Świat Książki

( 4.00 )

Opinie (104)

Super!

Ekspozycja sklepu jak również obsługa na najwyższym poziomie! Byłam zachwycona profesjonalizmem sprzedawczyni. Potrafiła doradzić, kiedy nie wiedziałam jaką książkę wybrać. Zaproponowała również kolejną w korzystnej cenie. Nie mogłam jej nie wziąć! Polecam gorąco!

Księgarnia z duszą.

Mimo, że księgarnia nie znajduje się w bocznej uliczce, przy malowniczym widoku, to z pewnością wchodząc do niej, można poczuć klimat dobrej książki.. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, chętna do pomocy, rozmowy z klientami przebiegają na najwyższym poziomie, panie maja ogrom wiedzy. Czysto, elegancko, książki zawsze leżą starannie poukładane, z aktualnymi promocjami, z których zresztą często korzystam ;)

Trudno o dobrych pracowników

Obsługa źle zorganizowana. Dwie kasy blisko siebie i nie zorganizowana kolejka. Ciasno. Sprzedawczynie miłe , ale mające brak wiedzy o posiadanym towarze. Szczytem wszystkiego było stwierdzenie , że nie powie i nie pomoże ponieważ musi obsługiwać kasę. A ja nie chciałem kupić? Wybrałem inna księgarnię.

Mega zadowolenie

Pani w rudych włosach zasługuje na medal. Super podejście, bardzo miła, a jaka wiedzą o książkach... Bardzo miło i owocnie się z nią rozmawiało. Polecam w 100%.

Zaopatrzenie mizerne. Szukaliśmy

Zaopatrzenie mizerne. Szukaliśmy biografii Freddiego Mercury i niestety tylko na zamówienie. Kolejny minus za nie miłą obsługę.

Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta

Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Zostałam przywitana, a po chwili (wystarczającej bym się sama rozejrzała po sklepie, co bardzo cenię) podeszła do mnie jedna z pań i zaproponowała swoją pomoc. Szukałam prezentu i nie miałam żadnej konkretnej książki na oku - sprzedawczyni, sugerując się moimi wymaganiami, pokazała mi kilka pozycji opowiadając z grubsza o czym są, co bardzo ułatwiło wybór, który ostatecznie okazał się strzałem w 10.

Fatalnie.

Fatalnie.

Mimo nowych pracowników

Mimo nowych pracowników,obsługa miła chętna do pomocy ciekawy wybór książek

Do tej księgarni udałam się w poszukiwaniu książki o

Do tej księgarni udałam się w poszukiwaniu książki o konkretnej tematyce. Ponieważ nie było jej w poprzednich 3 odwiedzonych przeze mnie sklepach, od razu podeszłam do kasy z pytaniem, czy tutaj ją dostanę. Miła, uśmiechnięta kasjerka od razu wstała, zaprowadziła mnie do jednego z regałów i podała taką, jaka mnie interesowała. Oprócz tego, już przy kasie, zaproponowała założenie karty stałego klienta, na co chętnie przystałam. Asortyment spełniający moje oczekiwania, porządek, miła i kompetentna obsługa to bez wątpienia powody, dla których wrócę do tej księgarni.

Miła obsługa

Miła obsługa, co prawda jednoosobowa, ale bardzo dobra. Ekspedientka ma duże rozeznanie w tematyce książek. Po rozpoznaniu potrzeb klienta potrafi doradzić zakup odpowiedniej książki. Trochę przeszkadzają komunikaty kolejowe, ale czego się nie robi dla dobrej książki.

Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie

Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy chętnię pomagają oraz doradzają. Nie ma problemu, jeśli pomoc trwa dłużej.

Najlepsza księgarnia online

Najlepsza księgarnia online. Wszystko sprawnie i na czas. Nawet zmiany w zamówieniu nie są problemem dla obsługi. Jeśli jeszcze nie wysłali to wszystko można zmienić, dodać, usunąć. W innych sklepach miałam problem, tutaj klient jest ważny. Polecam!

Do Świata Książki weszłam

Do Świata Książki weszłam, bo szukałam albumu na naklejki dla chłopców - ”UEFA2016”, o czym poinformowałam pracownicę przy stanowisku obsługi. Nie była pewna, czy coś takiego mają, ale udała się na zaplecze, aby sprawdzić. Po chwili wyszła, trzymając album na karty, bo innego nie znalazła, a druga ekspedientka powiedziała, że naklejkowych nie mają, ale zaproponowała zakup przyniesionego, za 1 zł. Propozycja wcale-atrakcyjna, bo to był już nieaktualny album. Obie panie były grzeczne, schludnie wyglądały i uśmiechały się. Placówka, też była nienaganna, w wyglądzie. Małe stanowiska ekspozycyjne, prezentowały pogrupowane zaopatrzenie (książki, płyty, prasa i inne), było czysto, jasno i estetycznie, w dniu 15.01.

Odwiedzałeś ostatnio Świat Książki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(3.42 )

Empik

(4.21 )

Inmedio

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem