Pocztex

( 0.63 )

Opinie (31)

właśnie takiej obsługi niema nigdzie super

mają takiego (treść usunięta) że dhl musi im pomagać..tam pewnie dwóch umie czytac a jeden pakować, z taką precyzją to wy do niczego nie dojdziecie porazka 2 tygodnie na przesyłkę ,a tylko 300 km , z zagranicy miałem w ciągu dwóch dni. jednym słowem do niczego się nie nadajecie (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Niesolidny kurier

Jestem osobą niepełnosprawną, zakupy robię w internecie (głównie w bon prix). Otrzymuję zazwyczaj smsa, że była próba doręczenia przesyłki (próby nie było bo nie wychodzę z domu), następnie otrzymuję awizo, że paczka jest do odbioru na poczcie, co przy mojej niepełnosprawności wiąże się z ogromnym kłoptem. Sytuacja powtórzyła się od listopada już trzykrotnie bo trzy razy zamawiałam paczki.Po prostu kurier nie przychodzi do adresata tylko zostawia przesyłkę do odbioru na poczcie

Nigdy więcej - najgorsza jakość pod słońcem

Kurier Pocztex 48 po prostu mnie okradł. Chyba nie trzeba się nad tym bardziej rozpisywać, przesyłka z biżuterią nigdy do mnie nie dotarła mimo, iz była ubezpieczona. Wielokrotnie pisałam reklamacje, które nigdy nie były uwzględnione, Poczta Polska nie potrafi odpowiedzieć gdzie się znajduje paczka, komu ją wydali, jakie nazwisko jest w systemie a zwłaszcza, jakim prawem wydali ją komuś innemu?! Dodam, iż BYŁAM CAŁY CZAS W DOMU!!! Nie było żadnego Pana z przesyłką, nikt nawet nie zadzwonił do drzwi. Sąsiedzi nic nie wiedzą. Kontakt z Pocztą Polską to droga przez mękę. Dodają tyle formalności, aby petent się w końcu sam zniechęcił. Byłam twarda i żądałam od Sklepu Internetowego wszelkich dokumentów potwierdzających wysyłkę. Niestety, kiedy po raz n-ty zażądali abstrakcyjnego oświadczenia, Sklep Internetowy także przestał mi odpisywać. Zostałam z niczym. Ostrzegam Pa ństwa przed Pocztą Polską, jeśli coś Państwu zginie nikt nie będzie w stanie pomóc. Płacimy za niekompetencję i nieopowiedzialnych kurierów.

Żenująca obsługa!

Przez kilka dni, czekałam na przesyłkę, która miała dotrzeć w ramach Pocztex48. No niestety, z 48 h zrobiło się 96h. Gdy próbowałam uzyskać jakiekolwiek informacje dotyczące paczki na infolinii, to przede wszystkim musiałam poczekać ponad pół godziny w "kolejce". Kiedy udało mi się dodzwonić do konsultanta, który jedynie zapytał o nr przesyłki, po czym poinformował mnie, że na temat paczki nic nie wiadomo, bo statusy w systemie były kilka razy zmienione i nie potrafi mi pomóc, po czym się rozłączył. Jakość obsługi na poziomie zerowym. Przykre podejście do klienta.

Dzwoniąc na infolinie w celu doinformowania się dlaczego

Dzwoniąc na infolinie w celu doinformowania się dlaczego kurier nie zadzwonił do mnie przed przyjazdem i dosłownie 10 minut jak pojechał wróciłem do domu zastałem awizo . Zadzwoniłem do kuriera i poinformował mnie że paczka po 14 będzie do odbioru na poczcie . Zgodnie ze strony wynika że jest to niezgodność nienależytego wykonania . Po czym pani na infolinii podała sprzeczne informacje na ten temat iż w momencie gdy kurier nie zastanie nas w domu to musi awizować lecz zgodnie z opisem on nawet nie dzwoni na telefon podany na przesyłce . Jakiś czas temu nawet pisał numer telefonu by tylko zadzwonić jak będę w domu to przywiezie. To ostatni raz jak zamawiałem przez pocztex 48 i inne ich usługi . Nie wspomnę o niemiłej obsłudze na poczcie gdzie po 14 paczka miała być do odbioru a musiałem czekać od 14:20 do 14:40 aż pani życzliwie wprowadzi paczkę w system poczty popijając świeżą herbatkę .

nigdy więcej żadnych usług doręczenia paczek z tej firmy

nigdy więcej żadnych usług doręczenia paczek z tej firmy - masakra. Dostałam numer aby śledzić przesyłkę, od rana widnieje informacja że trwa przygotowanie do doręczania i nic po za tym , wiec dzwonię na infolinię aby uzyskać jakiś szczegółowych informacji, kiedy zostanie mi doręczona przesyła - otrzymałam informację że kurier ma czas do piątku do 20 ( dziś środa) po cholerę te śledzenie / monitoring skoro i tak teraz muszę 3 dni siedzieć i oczekiwać na listonosza. Poczta Polska chce się rozwijać a jest 10 lat za firmami kurierskimi, bo tam od kurierów z porządnych firm otrzymuję się sms lub dzwonią kiedy będzie paczka i w jakich godzinach ( a jest przekrój 2godz, a nie czekanie 3 dni). Po drugie podobno to jest pocztex48 i w ciągu 48 godz powinno być doręczone od pobrania - zostało pobrane wczoraj czyli we wtorek i ma czas do piątku - masakra. Wolę już 3 zł więcej za firmę kurierska zapłacić

Po raz kolejny korzystanie z usług poczty polskiej

Po raz kolejny korzystanie z usług poczty polskiej, a w tym konkretnym przypadku pocztexu było totalną porażką. Na początku wszystko szło ok, śledziłam swoją przesyłką na stronie internetowej i jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się że 27.11 o godzinie 15:00 pojawił się status nieudane doręczenie. Moje zdziwienie wynikało z faktu, iż tego dnia cały dzień siedziałam w domu. Postanowiłam więc odwiedzić pocztę w Chropaczowie, na której pani stwierdziła że takiej paczki nie posiada ale zadzwoniła na pocztę do centrum i okazało się że paczka jest tam. Kasjerka z poczty powiadomiła mnie że paczka była dzisiaj doręczona, ale nie było mnie w domu i ponownie zostanie dostarczona jutro. Natomiast ja postanowiłam nie czekać i pojechałam na pocztę do centrum. Tam pani w okienku stwierdziła że u nich nie ma takiej paczki, jednak poszła poszukać i po chwili wróciła z kurierem, który był mocno oburzony na to że go oskarżam i powiedział że on dopiero dostał tą paczkę także nie ma możliwości aby była ona dostarczona dziś. I na koniec najlepsza obie panie (kasjerka i kurier) stwierdziły że ten system śledzenie przesyłek nie działa i nie można na nim polegać.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Bardzo szybka dostawa. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena.

super bez problemow

super bez problemow, wszystko zgodnie z listem przewozowym

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. bez zarzutu, personel pomocny, alejki przejezdne. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Jestem usatysfakcjonowany działaniem firmy kurierskiej

Jestem usatysfakcjonowany działaniem firmy kurierskiej Pocztex. Zamówiłem przesyłkę za pobraniem o masie 0.40g którą to nadano dzień wcześniej o godzinie 13 00 w mieście Milicz a którą odebrałem o godzinie 10 00 w Wałbrzychu. Kurier był uprzejmy choć niecierpliwy, przesyłka dotarła do mnie w nienaruszonym stanie, koszt jaki mnie wyniósł to jedynie 15 zł.

Oddział ten znajduje się na Żabiance

Oddział ten znajduje się na Żabiance. To małe pomieszczenie, w którym jest strasznie gorąco. Jest tu 5 okienek, z czego 3 były otwarte. Były dwie kolejki, mocno długa do dwóch kas i bardzo krótka> mimo ze zauważyłam, że w tej krótkiej kolejce stoją dwie starsze panie i jakaś jest przyczyna że za nimi nie ma nikogo stanęłam właśnie tam. Czekałam tyle samo co bym czekała w drugiej kolejce. Zaobserwowałam, że pani obsługująca moje okienko jest bardzo cierpliwą i kompetentną osobą udzielającą informacji z uśmiechem na każde pytanie. Mimo, że przez to czas obsługi się wydłużał, obsługiwany klient z pewnością był zadowolony. W przeciwieństwie do tych w kolejce.

Kurierem

Kurierem, który dostarczył mi przesyłkę za pośrednictwem Pocztex-u była kobieta drobnej budowy, miła, grzeczna, uśmiechnięta i sympatyczna w rozmowie. Bardzo szybko dokonała obsługi potwierdzając wcześniej moje dane. Dostarczona przesyłka była zapakowana w tzw. bezpiecznej kopercie, która nie była uszkodzona ani nie nosiła znamion otwierania. Solidna firma, miły pracownik, w pełni kompetentny i profesjonalny. Spełnił wymogi wykonywanej usługi.

powiem tak

powiem tak - DHL wymieka. Maja limity godzin przyjmowania zlecen jak rowniez ograniczone mozliwosci odbierania przesylki. Jak nie zdazysz do 11:00 to juz nie przyjma zlecenia w danym dniu podczas gdy w POCZTEXIE w zasadzie mozna na ostatnia chwile zadzwonic i zawsze ktos odbierze przesylke. Obsluga bardzo mila. Zamawiam kuriera z Jedlicza i nigdy mnie nie zawiedli. Do tego ich uslugi sa naprawde tanie w porownaniu z konkurencja,a przesylki trafiaja do rak adresata nastepnego dnia. SUUUUPER :D

Oceniam oddział

Oceniam oddział, choć tak naprawdę chodzi mi całokształt wykonanej dla mnie usługi POCZTEX. Ale w tym oddziale przesyłkę nadałam, więc jakby zasługi zostaną mu przypisane. Nadałam przesyłkę przetargową o godz. Przetarg dnia następnego o godz. 9. Przyznam, że nie bez obaw, ale panie w oddziale zapewniały mnie, że reklamacje się nie zdarzają. Nadałam, zostałam poinformowana o możliwości monitorowania przesyłki na stronie, zapłaciłam 60 zł. Za usługę rano gwarantującą dostawę do godz. 9 dnia następnego w całej Polsce. Zadzwoniłam do odbiorcy następnego dnia i przesyłka była! Dostarczona o godz. 7:40! Korzystajcie z poczteksu! Bo warto! 60 zł nie pokryłoby nawet moich kosztów, nie mówiąc już o czasie i ryzyku spóźnienia ze względu na wczesną porę. Polecam przesyłki kurierskie poczty polskiej z pełną odpowiedzialnością.

HIT!!! Witam

HIT!!! Witam, w paździrniku 2010 za pomocą Pocztexu wysłałam przesyłkę kurierską, która miała dotrzeć dnia następnego i do dnia dzisiejszego nie dotarła, tj. 4.03.2011 r. W sytuacji, kiedy zorientowałam się, że przesyłka nie dotarła szukałam telefonicznie w różnych kolejno podawanych punktach. Przesyłka, która była nadana w Bydgoszczy z przeznaczeniem do Katowic utknęła gdzieś w Zabrzu rzekomo. Kierownik firmy zajmującej się podwykonastwem miał się skontaktować, jak będzie coś wiedział. Do dnia dzisiejszego nikt nie poinformował o stanie przesyłki. Na stronie internetowej śledzenia przesyłki po wpisaniu numeru nadania pojawia się komunikat, iz nie ma takiego nadania. Pozdrawiam pocztex, mam nadzieję, ze doczekam się na wyjaśnienie sprawy. Nadmieniam, że zgłosiłam reklamację, uzyskałam informację pisemną, iż twrają czynności wyjaśniające....Ciekawe jak długo jeszcze???Pozdrawiam POCZTEX i nie zamierzam korzystać w przyszłości z ich usług. Zastanówcie się kochani zanim skorzystacie z pocztexu.

Odwiedzałeś ostatnio Pocztex?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

InPost

(3.80 )

Poczta Polska

(3.02 )

Urząd Pocztowy Wrocław

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem