FedEx

( 2.43 )

Opinie (478)

Brak profesjonalizmu

W dniu 11 października telefonicznie zostałem poinformowany o przesyłce o przez kuriera o godzinie 11.58.-. Numer listu przewozowego: 6111457729155. Kurier poinformował mnie, iż jest pod adresem pod który miała być dostarczona przesyłka. Poinformowałem "Pana kuriera" ,że w tej chwili jestem w pracy i nie mogę być w domu. Poprosiłem o późniejszą dostawę. Kurier stwierdził, ze o innej godzinie nie może przyjechać. Proponował dostarczenie przesyłki w poniedziałek. Odpowiedziałem, że w tym dniu jestem poza Koszalinem. Zaproponowałem więc, że powiadomię go telefonicznie o wcześniejszym powrocie do domu - kurier zgodził się na takie rozwiązanie. I tak zrobiłem. O godzinie 13 .49 zadzwoniłem ponownie, że za chwilę /około 8-10 minut będę w domu. Usłyszałem, że i tak nie może przyjechać. Odpowiedziałem, że to już jego problem. Przesyłka ma być dostarczona. Pan kurier odpowiedział słowami cyt. "Dziękuję. Do widzenia. Połączenie zostało zerwane. W tej sytuacji sprawę zgłosiłem na infolinię z prośbą o interwencję. Zgłoszenie zostało przyjęte. I na tym koniec. Jest godzina 18.10. Przesyłki nie ma. Pytam więc: Czy kurier jest dla klienta czy może odwrotnie. Świadczenie usług jest w najgorszym możliwe wydaniu.

Toruń

Masakra!!!! Nikt nic nie wie, nikt nie chce pomóc!!! Unikajcie tej firmy!!!

Omijać z dala!

Kłamstwo na każdym kroku i każdej interwencji w Biurze Obsługi - nie warto dzwonić! Kurier przyjechał bez paczki z informacją, że została cofnięta przez ORANGE jako nadawcę, a po interwencji u nadawcy okazuje się, że kurier w liście przewozowym napisał ODMOWA ODBIORU PRZEZ ADRESATA! Kpina w biały dzień!

PORAŻKA!

Przesyłka z Warszawy do Torunia "szła" 8 dni! Słowo szła jest w pełni adekwatna bo pieszy pielgrzym w takim czasie by ją dostarczył!!! Omijajcie szerokim łukiem usługi tej firmy. Totalne DNO! A tłumaczenia Pani na infolinii poniżej wszelkiej krytyki!

Odbiór przesyłki

Szkoda słów czekam na odebranie 3 dni nikt nie raczy się kontaktować monity nic nie robią !!!!! radzę wchodzić w kontakt.kłamstwa opowiadają że kurier nie odebrał gdyż nie zastał klienta a co mają powiedzieć firma niewiarygodna !!!!!!!!!!!

DRAMAT!

Pierwszy raz zetknęłam się z takim brakiem profesjonalizmu ze strony firmy kurierskiej. Paczka miała zostać doręczona 20.07.19. Po zadzwonieniu na infolinie Pani rzekomo zgłosiła sprawę dalej. Dnia 21.07.19 paczka trafiła na magazyn. Dzisiaj (22.07.19) paczka ponownie miała zostać doręczona, ale po szanownym kurierze ani śladu. Czy to kpiny? Czy to żart? Odradzam korzystania z usług. Powinni zamknąć tę firmę! I za takie „usługi” nie powinny brać od ludzi złamanego grosza! Siedzę od 3 dni od rana do wieczora w domu, żeby nie przegapić kuriera. Jutro z rana wyjeżdżam, paczka jest mi potrzebna na wyjazd. Porażka!

DRAMAT

firma nadaje się do rzecznika praw konsumenta przesyłki nie docierają do adresata w terminie pomimo wielu interwencji przez biuro obsługi brak informacji zwrotnej.To jest fikcja a nie fedex!!!

Najgorsza firma kurierska

Paczka nadana 31 07 nie została odebrana do 5 07. I nikt z tym nic nie robi. Dramat.

KOSZMAR !!!!!!! NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA

PRZESYŁKA OD DWÓCH TYGODNI "ZALEGA" W ODDZIALE BYDGOSZCZ. NA INFOLINII JEDYNIE INFORMACJA, ŻE INTERWENCJA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA I ODDZIAŁ BYDGOSZCZ MA 24 GODZINY NA ODPOWIEDŹ - NIE ODPOWIADA OD TYGODNIA I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI. NIGDY WIĘCEJ WSPÓŁPRACY Z TAK BEZNADZIEJNYM PRZEWOŹNIKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!

To pomyłka

Przesyłką wędruje od terminalu do kuriera i powrotem tylko nie dociera do adresata a w systemie panuje totalny chaos przesyłką że statusem anulowana jest odbierana Zero kontaktu do kuriera to punktu regionalnego a infolinia centralna nie potrafi udzielić żadnych informacji Pomyłka przypominają mi się czasy obsługi przez siódemkę totalna pomyłka

Najgorszy kurier !!!

Przesyłka nadana 15.07 powinna być u odbiorcy 16.07, jest 23.07 i nadal jej nie ma, a po odpowiedzi z biura obsługi klienta nie wiadomo kiedy dotrze. Od 16.07 przesyłka jest w magazynie w Bydgoszczy. Na infolinię dodzwoniłem się po 30 minutach, Pierwszy i ostatni raz się spotkałem z taką firmą. Odradzam !!!

Kompromitacja

Przesyłka 11.07 o 6:39 dotarła do oddziału. Ani 11. 07 ani 12.07 nikt nie potrafił dostarczyć przesyłki. Beznadziejna firma zupełnie nie godna polecenia. Radzę unikać jak ognia.

Takiej obsługi nie ma nigdzie na świecie- tragedia

Przesyłka ubezpieczona, zapakowana w oryginale jaki dostałem. To był zwrot. Przesyłka nie dotarła- uszkodziła kurier rozbił mi szyby do brodzika. Towar wziąłem na raty jeszcze nie spłaciłem. Firma kurierska mi odpowiedziała negatywnie gdyż mają taki regulamin, że takie rzeczy nie ponoszą odpowiedzialności. Przed wysyłką nie zostałem poinformowany, że nie mogę takich rzeczy wysłać lub przynajmniej informacja powinna być, że nie uwzględniają reklamacji. To bym szukał innej firmy. Nie polecam, jestem załamany.Jak można człowieka tak wyrolować. Tym bardziej że na przesyłce pisało że szkło i ubezpieczyłem na równowartość całości do każdego elementu dodatkowo.Już nigdy nie zamówie przez FEDEX

Nie polecam

Kurier który wiecznie przywozi paczkę z jakimiś pretensjami( ostatnio nawet o dziury w drodze a poprzednim razem pouczał mnie na temat adresu który mam wpisywać aby paczka była dostarczona na czas- oczywiście błędnego,mieszkam w tym samym miejscu prawie 30 lat i z innymi kurierami nie mam problemów a poza tym wiem gdzie mieszkam) ,nigdy na czas i często uszkodzoną. Nie polecam. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się że dostarczył paczki z uśmiechem na twarzy lub poprostu bez uszczypliwości w moim kierunku. Sowno- okolice Stargardu.

Dno i totalna porażka!

We wtorek paczka została nadana i teoretycznie w środę powinna dotrzeć na miejsce. Jest poniedziałek tydzień później i nadal jej nie ma. Na infolinii powiedzieli że to problemy zdrowotne kuriera :)

Tragedia

Nierzetelne obsluga i info na stronie. Podano informację, ze nie możliwe jest jest dostarczenie przesylki, zostawiono avizo, co okazało sie bezczelnym klamstwem, gdyż caly czas był ktoś w domu i nie pozostawiono zadnego avizo. Zero kontaktu z klientem, dwukrotna ibterwencja telefoniczna nie przyniosła zadnego rezultatu. Najgorsza firma kurierska w Pl. Omijać szerokim łukiem, nie polecam.

Odwiedzałeś ostatnio FedEx?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DHL

(3.67 )

DPD Polska

(3.24 )

GLS

(3.62 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem