FedEx

( 3.39 )

Opinie (383)

Tydzień przesyłka jedzie i nie może dojechać

Dno totalne, Najgorsza firma kurierska, Jeżeli wysyłacie przesyłkę komuś kogo nie lubicie to FedEx jest na 1 miejscu, Będzie czekał na przesyłkę do ostatniej śmierci, 7 dni roboczych + 2 weekendu Jechała przesyłka z Zielonej Góry,

Najgorsza firma ever !

Kurier W OGÓLE nie podejmuje próby dostarczenia przesyłki ! Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Na połączenie na infolinii czeka się 20 min, po czym pani bezczelnie mnie rozłączyła. Gdzie w ogóle można się skarżyć na tą "firmę" ? Jak widzę w sklepie internetowym, że obsługuje fedex to w ogóle nie kupuję ! Fedex to totalne dno !!!

Firma porażka

Brak kontaktu od kuriera. Nie wiadomo kiedy dowiozą paczkę. Zero informacji z infolinii.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

BRAK PROFESJONALIZMU, IGNORACJA.

Dno totalne. Przesyłka nie dotarła z powodu rzekomo źle podanego adresu doręczenia. Podany adres doręczenia był prawidłowy, a to że kurierowi nie chciało się przyjechać do inna historia.. Paczka koniec końców została odesłana do nadawcy. Kpina. Z kurierem kontaktu brak, Pani na infolinii nie potrafi udzielić żadnej sensowej informacji tylko odsyła gdzie indziej... Żenada. Nie polecam nikomu. z takim brakiem profesjonalizmu nie spotkałam się jeszcze nigdy! Wstyd!

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Obsługa bardzo dobra.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio FedEx?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DHL

(3.69 )

DPD Polska

(3.62 )

GLS

(3.93 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem