KFC

( 3.23 )

Opinie (2971)

Tragedia

Nie polecam nikomu zamówiłam do firmy kilkanaście bsmartow, moja rozmowa z Panem trwała z 10 minut gdzie nie poinformował mnie że do każdego bsmarta dolicza 3 zł (niby za dojazd) wszystko byłoby ok gdyby zamówienie nie dotyczyło 26 bsmartow ale zdążył dopytać czy rozmawia z osobą dorosła i zapytać o datę urodzenia bo na słowo nie wierzył. Mój błąd że od razu przy placeniu nie kapnelam się ale nie pomyślałam że tak będą oszukiwać. Wyszło że z czekoladowe 5 na czekoladowa 1 zapłaciliśmy ponad 70 zł. Śmiech na sali. Po telefonie do kierownika dowiedzieliśmy się że przykro im ale nic z tym nie da się zrobić i że Pan nie miał obowiązku informować mnie o dodatkowych odliczeniu do każdego zestawu 3 zł. Już nie wspomnę że do zestawu mieliśmy dostać serwetki i keczup a nic nie dostaliśmy. Normalnie w pracy mieliśmy obiad na bogatooo. Nie polecam.

Masakra

To jakaś masakra, brudno, brak ciepłych napoi, na kukurydze należy czekać min 30 min, za obsługą też. Sałatki tylko ze zwykłą sałtą, podobno brak dostawy w dniu dzisiejszym. Poniżej jakiegokolwiek standardu.

To jest po prostu dramat.

Uważajcie na pracowników, postępują nieuczciwie jak mogą. Przykro to mi może być ze takie beznadziejne jedzenie jedliśmy. Schodzą na same dno. Nie polecam i nie zamierzam tam już zamawiać. Nie pozdrawiam KFC.

Super obsłuda I JEDZENIE

Wypełniłam Państwa ankietę. Ponieważ nie ma miejsca gdzie napisać "czy polecił mi ktoś ankietę a samo NIE mnie nie wystarcza, więc wyjaśniam:. Chodzę często do Waszych restauracji chociaż nie popieram takiego jedzenia, ale jest ono smaczne. Wiele znajomych do Was przyprowadzam i cieszę się jak widzę ich zadowolenie. Na ulicę Głębocką szczególnie lubię chodzić bo: jest to miły lokal, obsługa jest bardzo miła /jak wspomniałam w mojej ankiecie Pani z kasy jeśli jest wolna to nawet przyniesie zamówienie do stolika. Dzisiaj będąc we czwórkę poprosiłam namiary gdzie mogę ich pochwalić, to podała mi kupon, że mogę go wypełnić. Początki w tej restauracji były trudne ale tu się bardzo zmieniło na korzyść klienta, w innych nie. Serdecznie pozdrawiam

Średnia obsługa, jedzenie nijakie.

Obsługa w lokalu bardzo średnia, osoby nie zainteresowane klientem. Jedzenie oczywiście nic specjalnego, niektóre rzeczy bez smaku lub bardzo tłuste. Na szybki posiłek da sie przeżyć ale na obiad można wybrac sie gdzieś indziej i tak radze.

Super, szybko sprawnie

Szybko, sprawnie i czasami nawet smacznie!

NIE POLECAM

Czekanie na dostawę ponad godzinę i otrzymanie zimnego posiłku. Nie polecam, miał oddzwonić kierownik i cisza tak się tu traktuje klientow

Niesmacznie

Byłam w restauracji o godz. nie było klientów,zamówiłam Grandera..Grander niestety był zimny,mięso niesmaczne sosy w bułce inne niż do tej pory jadłam.

Słaba obsługa

Zrobiłam zamówienie korzystając z aplikacji KFC omiń kolejkę.Zamówiłam lemoniadę oraz kawę late,niestety nie ominęłam kolejki oprócz płatności która była bardzo szybko sfinalizowana na zamówienie niestety czekałam bardzo długo które widniało na tablicy w trakcie realizacji.Zamówienia złożone po moim zamówieniu a dokładnie pięć było wcześniej zrealizowane niż moje.Rozumiem ,że lemoniada i kawa to nie jest specjalność KFC ale czas realizacji był naprawdę bardzo długi.

Romowie kradną karty

Cyganka chciała nas okraść a ochrony nie było i nikt jej nie wyrzucił

OK

Ostatnio zamawiałam z chłopakiem kubełek na dowóz i nie było żadnego problemu, dostawa o czasie.

Smacznie i szybko.

Z usług tej restauracji korzystam często w formie dostawy, rzadziej na miejscu. Jedzenie dostarczane jest na czas, chociaż czasami zdarzają się wpadki w formie pomylonych sosów, lub przypalonych wrapów.

Zawsze dobra obsługa!

Za każdym razem pracownicy są uprzejmi i uśmiechnięci, a jedzenie pyszne i ciepłe.

Odwiedzałeś ostatnio KFC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(4.50 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem