McDonald's

( 3.78 )

Opinie (5493)

Polecam gorąco!

Zawsze po zjedzeniu w tym miejscu, jadę do domu z uśmiechem na ustach. Parking jest dość spory i nie ma problemu z miejscem na samochód. Nigdy nie było też problemu z jakimkolwiek zamówieniem. Obsługa bardzo miła, pomocna i zaangażowana w to co robi. Toalety zawsze czyste a lokal sprzątany na bieżąco przez jednego z pracowników. Tak naprawdę jedynym minusem tego miejsca jest to, że często są tutaj tłumy. Na szczęście dobrze sobie z tym radzą i wszyscy są sprawnie obsługiwani. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal.

Sympatycznie

Bywam w tym miejscu raz na jakiś czas i zawsze wychodzę zadowolona, pomimo godzin szczytu i sporej kolejki pracownicy radzą sobie, dobra organizacja i miła aparycja. Lokal czysty i schludny. Jedzenie ciepłe.

Jedna wielka masakra

Zawsze tłum ludzi a pracowników niedobór. Na domiar wszystkiego kiedy widać że klientów pełno, zaczynają się denerwować, obsługa nawet nie stara się wyglądać na zapracowanych. Nigdy się nie spieszą, brak organizacji. Pracują za karę. Nie polecam

Jak zawsze udany wypad.

Bardzo miła Pani na kasie. Jedzenie też przygotowane szybko i nienagannie. Polecam!

Obsługa nieuważna

Miałem okazję dziś być w restauracji McDonald's po podejściu do kasy pani mnie przywitała pokazałem iż chcę skorzystać ze zniżki. Domawiając Herbatę zimową bez imbiru. Po czym pani zapytała czy kartą czy gotówką poinformowałem iż płatność kartą lecz wyświetliła się kwota 29,70 a miałem zapłacić 23.90 poinformowałem o tym fakcie pracownika, pracownik udał się do Managera poinformował iż źle nabił lecz Manager z łaską zwrócił różnicę, pani Manager bardzo nieprzyjemna. Po oczekiwaniu na numer zamówienia otrzymałem jedzenie sprawdzając czy herbata jest bez imbiru lecz w herbacie był imbir, podszedłem do pani poinformowałem czy może imbir wyjąć, bez żadnego problemu odparła pracownica. Między pracownikami brak kontaktu, jakiejkolwiek współpracy.

Dobra obsługa

Jedzenie świeże i ciepłe. Przy małej ilości klientów szybka obsługa, ale w godzinach szczytu masakra. Bardzo długi czas oczekiwania. Plusem jest Drive, który funkcjonuje sprawnie. W lokalu czysto.

Zamówiłam zestaw, zostałam zapytana,

Zamówiłam zestaw, zostałam zapytana, czy go powiększyć oraz jakie produkty ulegają powiększeniu i jak zmieni to cenę, więc miałam jasny obraz zamówienia. Zamówienie zrealizowano szybko i sprawnie, zamówienie było kompletne, świeże i ciepłe. W lokalu było czysto, w toaletach również. Obsługa sprawnie obsługuje klientów.

Byłam bardzo zaskoczona

Byłam bardzo zaskoczona, że w McDonald's są pracownicy, którzy pytają czy smakował dany posiłek oraz po zamówieniu dostarczają jedzenie do stolików. Dla dzieci również rozdają balony. Przy wejściu służą pomocą przy samodzielnym stoisku do zamawiania. Sprawnie kolejka się zmniejsza. Czas podawania posiłków jest znacznie krótszy. Stoliki oraz łazienki są czyste. Ceny przystępne. POLECAM

Obsługa sprawna i szybka

Obsługa sprawna i szybka. Pracownicy informują o możliwości własnego komponowania posiłków. Toalety czyste. Natomiast stoliki na sali, od których odchodzili klienci po konsumpcji nie były sprzątane przez dłuższy czas.

Dostępność produktów bardzo dobra

Dostępność produktów bardzo dobra, czystość średnia, przydałoby się częściej tam sprzątać. Czas oczekiwania za długi jak na moje zamówienie, którymi był tylko shake z frytkami, których jak sama widziałam, była przygotowana masa, kiedy przyszłam.

Brak zastrzeżeń

Brak zastrzeżeń. Obsłużony zostałem szybko i bez nadmiernego czekania.

Przy kasie czekałem około 2 minut

Przy kasie czekałem około 2 minut. Pan który mnie obsługiwał był bardzo miły. Zaproponował mi powiększenie zestawu który zamówiłem. Dookoła panował porządek i ład. Jako że jestem częstym klientem restauracji McDonald's to uważam że posiłek był wykonany bardzo dobrze. Dookoła restauracji był porządek.

Odwiedzałeś ostatnio McDonald's?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(4.50 )

Burger King

(1.99 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem