McDonald's

( 3.68 )

Opinie (5522)

Polecam. Szybka obsługa.

Jestem zadowolony z obsługi w tym punkcie McDonald's. Zawsze zamówienie się zgadza i jest szybko przyrządzone.

Kompletna beznadzieja

Nie wiem co się stało ale od jakiegoś czasu to najgorszy mc w jakim byłem. zamówienia za każdym razem są omylone (zawsze czegoś brakuję choćby jednej kanapki) czas oczekiwania masakra i bardzo utrudniony kontakt z przyjmującym zamówienie( polski poniżej krytyki)

Nawet spoko

Witam. Obsługa w miarę sprawnie i szybko ale niestety jedzenie często zimne

Wizyta uczniów PSP w Zgórzu w McDonaldzie

Dzisiaj uczniowie PSP w Zgórzu odwiedzili McDonalds w Garwolinie. Dziękujemy za szybką i miłą obsługę, za smaczne zestawy oraz niespodzianki. Na pewno tu jeszcze wstąpimy-uczniowie wraz z opiekunami

Super obsługa klienta !

Bardzo dobra jakość obsługi klienta. Świetne dopasowanie do klienta oraz wytłumaczenie co i jak odnośnie menu :) Pracownicy są bardzo mili uprzejmi tacy życzliwi zawsze uśmiechnięci :) Naprawdę miło i sympatycznie czy to na drivie czy w restauracji. Gorąco polecam

Nie polecam

Nie dość że brama była zamknięta i nie było jak wjechać to na dodatek nie dają zamówionego jedzenia. Najpierw kuszą otwartą bramą i promocjami, a tak na prawdę zamykają bramy by nie dało wyjechać i prosić się o otworzenie bramy

Nie wrócę już tutaj!

Lokal wychłodzony! W środku siedzieliśmy z dziećmi w kurtkach. Na jedzenie czeka się wyjątkowo długo, jak na taki mały ruch jak tam jest. Dodatkowo jedzenie podawane jest zimne, trzeba reklamować i dopiero wtedy dają świeżo zrobione. Żenada!

Szybko nie znaczy dobrze

Niedawno będąc w restauracji McDonald's zamówiłam kanapkę, która miała być spersonalizowana. Niestety mimo miłej obsługi i propozycji dodatków do kanapki otrzymałam ją po około 6 minutach ze składnikiem, którego miało nie być. Kierownik zmiany przeprosił za zaistniałą sytuację oraz wymienił kanapkę na nową. Takie sytuacje generują dłuższy czas oczekiwania co mija się z celem "fastfood" oraz stwarzają zagrożenie ponieważ gdybym zjadła kanapkę z danym składnikiem mogłabym dostać reakcji alergicznej.

Wolna obsługa, zimne jedzenie

Nie polecam tego miejsca osobom, które nie mają czasu usiąść i zjeść. Bardzo często się zdarza, że restauracja jest niemal pusta, a na zamówienie czeka się nieproporcjonalnie długo, a co za tym idzie jedzenie otrzymuje się zimne. Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Prośba o słomkę czy dodatkowy ketchup spotyka się bardzo często z nieprzyjemnym gestem pracownika. Na szczęście wprowadzono kasy samoobslugowe i nie trzeba rozmawiać z tymi osobami. Plusem jest utrzymywana czystość. Jedna z najlepiej zachowanych restauracji w Poznaniu

Szybko i sprawnie

Fajne miejsce, obsługa szybka i bardzo miła.Polecam to miejsce na weekendowe obzarstwo;))

Milo zaskoczona

Podczas wizyty w restauracji głównie zaskoczyła mnie jej czystość. Wszystkie stoliki były wymyte, na podłodze brak śmieci. Osoba sprzątająca sale bardzo miła i uśmiechnięta. Jedzenie otrzymaliśmy szybko, świeże i ciepłe. Wizytę uważam za udaną.

OK, ale niektórzy pracownicy bywają roztargnieni.

W porównaniu do innych restauracji McDonald's jest czysto, schludnie. Kilka razy byłam klientką tej restauracji i ogólnie mam pozytywne wrażenia. Często tam wracam, lecz czasami pracownicy bywają roztargnieni i mylą się w zamówieniach. Może trochę więcej uśmiechu na twarzach by umiliło obsługę. Poza tym wszystko w porządku;)

Różnice w standardzie i obsłudze

Obsługę w restauracji oceniam pozytywnie. Pracownicy wywarli na mnie bardzo dobre wrażenie. Rozmowa z pracownikiem przebiegła w przyjaznej atmosferze; pracownik uśmiechał się. Krótki czas oczekiwania na zamówienie. Niespełniony standard w toalecie; porozrzucane kawałki papieru; nieprzyjemny zapach. Zamówienie wyglądało estetycznie ale zabrakło serwetek.

Różnorodność i szacunek

Nie przepadam za produktami które oferuje sieć McDonalds ponieważ nie jest to zdrowe jedzenie. Lubię kawę z McDonalds i co jakiś czas zdarza mi się pracować z własnym komputerem w ich placówce. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że jest dużo obcokrajówców różnej nacji i pochodzenia. Zatrudniane są również osoby niepełnosprawne i np z zespołem downa . Sposób w jaki są traktowani przez managerów pracownicy niższego szczebla, którzy np sprzątają zasługuje na pochwałę. Wielokrotnie słyszałam urywki rozmów czy przekazywanie poleceń służbowych. Zawsze z szacunkiem i bez wyższości.

Bardzo szybka obsługa!

Restauracja znajduje się przy trasie w Sochaczewie, panuje tam bardzo duży ruch, ale pomimo tego obsługa była przesympatyczna. Pani powitała mnie z uśmiechem i była pomocna. Zamówienie dostałam w czasie adekwatnym do ilości osób przede mną. Bardzo na plus!

Bardzo nieprzyjemna obsługa!

W dniu 24-02-2019 udałam się do restauracji McDonald's w miejscowości Błonie. Obsługa była bardzo nieprzyjemna, zero uśmiechu. Dodatkowo Pani nie była zbyt pomocna i na moje pytania odnośnie składników w nowej kanapce odpowiadała od "niechcenia". Jedzenie zostało podane po 7 minutach od złożenia zamówienia. Wyglądało estetycznie, było świeże. Napój poprosiłam bez lodu, a dostałam z lodem.

Średnio. Placówka ta wymaga wielu zmian.

Restauracja znajduje się w dogodnej lokalizacji. Panuje tam duży ruch, jednakże personel restauracji nie do końca umie sobie z nim poradzić. Czas oczekiwania jest bardzo długi, a jakość zamówionych produktów średnia.

Dobrze. Obsługa jest zadowalająca.

W restauracji pracują młodzi ludzie, którzy mocno przykładają się do wykonywanych obowiązków. Atmosfera jest miła, obsługa bardzo szybka, a jedzenie dobrej jakości.

Odwiedzałeś ostatnio McDonald's?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem