McDonald's

( 3.58 )

Opinie (3529)

Toaleta katastrofa

Toaleta w Macu w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa pozostawia wiele do życzenia. Ponieważ kabina po drugiej stronie miała wyciągniętą klamkę zatrzasnelam się z 4letnia córka w toalecie. Był wczesny ranek. Akurat nikogo nie było w toalecie. Krzyczałysmy, wolalysmy o pomoc. Walilam pięściami w drzwi. Czułam że głos zaczyna mi się łamać a córka się rozplakala. Po długiej chwili przyszedł pracownik i otworzył od zewnątrz. Żadnego przepraszam tylko że była tam kartka ma drzwiach ale ktoś musiał zdjąć. Dopiero wtedy pracownik rozmontowal klamkę od zewnątrz by było to bardziej widoczne. Po wyjściu z toalety moją córka nie miała już ochoty dokończyć jedzenia tylko powiedziała mamo chodźmy już stąd. Mnie z tego stresu naplywaly łzy do oczu. Jak można dopuścić do sytuacji w której od środka nie ma klamki i nie jest to odpowiednio oznakowane. Skandal. Jestem mega zdegustowana. Poza tym jak się przyjrzeć toalecie w Gliwicach na Zwycięstwa z lepszą zdemolowana a bym przecież poranek. Nawet kosza na śmieci nie ma. Beznadzieja

Byłem tam dwa razy, pierwszy i ostatni...

Brudno było na stołach wiec poprosiliśmy o posprzątanie, pan wycierał scierą najpierw kanapy, a później stoły. Zamówiliśmy 4 zestawy i do tego lody. Co dostaliśmy pierwsze lody oczywiście bo w Świdnicy się je najpierw deser. Opryskliwa smarkula powiedziała: trzeba było podejść i powiedzieć ,że chcecie zestawy pierwsze. Dobra trudno takie zwyczaje. Zjedliśmy po zestawie przyszedł czas na lody, a raczej co z nich zostało. Znam mc flurry nie od dziś. Wiem ile powinno być lodów.....była połowa z tego co powinno być. Jadałem w macach w całej Europie ale tak nigdy..... Nie polecam

Kiepsko

Wolna obsługa, zamówiona tortilla miała być łagodna tymczasem wypalała usta... Napoje mega rozwodnione lodem.

Długi czas oczekiwania

10 minut oczekiwania w godzinach porannych w niedzielę. Zamówienie było zimne. Rozczarowanie.

Godne polecenia

Przyjemne wnętrze, takie nowoczesne i nastrojowe. Kolejki szybko schodzą, więc nie należy się martwić czekaniem na swoje zamówienie. Wszystko przygotowane zgodnie z życzeniem klienta, więc myślę, że warto odwiedzić akurat to miejsce.

Ok

Kasjer który mnie obsługiwał mial odpowiednią wiedzę. Bardzo szybko dostałam swoje zamówienie.

Fatalna obsługa

Zamówiłam kawę sezonową, patrzylam jak pięć kobiet głowi się, jak tę kawę zrobić każda dolewała tam coś od sieie, później jedna do drugiej mówi, że ona już przecież dolała ten syrop wcześniej. Zero profesjonalizmu, kawa oczywiście mimo starań całej załogi wyszła niesmaczna... brak zorganizowania i kompetencji.

Rozczarowujący poziom jakości obsługi w McDonald1s.

W restauracji zamówiłem kawę, następnie pokazałem obsługującemu pracownikowi paragon z poprzedniej wizyty w McDonald`s. Na tym paragonie zapisałem kod, otrzymany za ocenę jakości obsługi w ankiecie na stronie internetowej McDonald`s. Wybraną nagrodą miały być lody gratis. Pracownik oświadczył, nie zrealizuje mojego zamówienia, ponieważ muszę przedstawić zdjęcie kodu, lub e-mail z podanym kodem. Byłem zdziwiony, ponieważ wcześniej, dwukrotnie (w innych restauracjach McDonald`s) zrealizowałem zamówienie gratis na podstawie kodu odręcznie zapisanego na wcześniejszym paragonie z McDonald`s. . Poprosiłem o rozmowę z managerem. Za chwilę podeszła do lady Pani Manager. Przedstawiłem się i poprosiłem o przedstawienie. Pani Manager odpowiedziała, oschłym tonem, że nie ma obowiązku przedstawiać się klientom. Przyjąłem to do wiadomości, ponieważ zauważyłem identyfikator z imieniem i stanowiskiem: "Marzena, Manager". Opisałem problem z realizacją zamówienia.. Pani Manager oświadczyła, ze powiadomi o sprawie cyt.: "kierownictwu na górze", a zamówienie będzie zrealizowane jedynie jak przyniosę zdjęcie kodu lub e-mail z kodem. Nadmieniłem, iż dwukrotnie w kwietniu br. zrealizowałem w innych restauracjach McDonald1s, gratisowe zamówienie po przedstawieniu odręcznie zapisanego kodu. Pani Manager, powtórzyła swoją decyzję. Niejednolite procedury i nieuprzejme traktowanie zniesmaczyło mnie. Oschły, odpychający ton głosu Pani Manager sprawił, że zupełnie odeszła mnie ochota na konsumpcję lodów. Zamówioną kawę ( na miejscu), dostałem przy ladzie do ręki w kubku, bez tacy, bez serwetki, nawet bez zapytania o cukier. Co ciekawe, w restauracji nie było tłoczno, a w kolejce za mną nikt nie stał. Do wypicia kawy usiadłem przy wolnym stoliku. W lokalu nie było czysto. Na środku blatu mojego stolika leżał duży kawałek kapusty. Na stolikach obok też były jakieś resztki jedzenia. Jeden z pracowników dwukrotnie przechodził obok tych stolików i zupełnie nie zareagował na ten widoczny nieporządek. Wydaje się, że ta restauracja ma problem z jakością obsługi.

Okropne

Pani która wydawała zamówienia odzywała się niestosownie. Na zwrócenie uwagi na niekompletne zamówienie odpowiada z pretensja „przecież wiem” mimika twarzy wskazywała ewidentnie na to ze była tam za karę. Pomyliła napoje niestety uwagę zwróciliśmy dopiero po wyjściu z restauracji bo zamowienie było na wynos. Obrzydliwe było to ze kierownik zmiany kanapki przyrządza bez czapki daszku czy jakiegokolwiek innego nakrycia głowy. Reszta personelu nie zwracała uwagi na gosci, chyba dlatego ze rozmowy z kolegami z pracy była bardziej interesująca. Na uwagę kolegi „podejdź do kasy” odpowiada „zaraz zaraz” nie robiąc nic ważniejszego. Kanapki wyglądały jakby ktoś rzucał nimi o ścianę, rozumiem szybkość obsługi jest ważna ale bez przesady. Każdy jest w stanie poczekać 1-3 minuty dłużej na kanapki żeby trochę lepiej wyglądały chociażby dlatego ze większość ludzi je najpierw oczami. Kończąc opinie wizyta kompletnie nieudana.

Błyskawiczna obsługa

Szybka i sprawna obsługa. Pracownicy spełniają wszelkie oczekiwania. Szybkie i precyzyjne zrealizowanie zamówienia wywołało szeroki uśmiech na mojej twarzy.

Polecam. Szybka obsługa.

Jestem zadowolony z obsługi w tym punkcie McDonald's. Zawsze zamówienie się zgadza i jest szybko przyrządzone.

Odwiedzałeś ostatnio McDonald's?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.79 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem