Pizza Hut

( 3.53 )

Opinie (1291)

Długie czekanie i brudna toaleta bez papieru toaletowego

W drzwiach po 10 min oczekiwaniu w wejściu podeszła w końcu Pani przynoszącą pizzę w ramach festiwalu pizzy i powiedziała " dziś nie mamy hosta ". Powiedziałem że potrzebuje niestandardowe stolik na 6 os. Usłyszałem no to niech sobie Pan coś wybierze, chyba widać co jest wolne. Kelnerka podeszła szybko dość i złożyliśmy zamówienie. Potem długie oczekiwanie na przystawki i danie główne. To nie było 15 min o których zawsze słyszało się w pizzy hut. No i wizyta w męskiej toalecie... masakra! Byłem z dzieckiem. Brak papieru toaletowego i sedes który przyprawia o mdłości. To nie był świeży brud a zaschniete nieczystości. Poszedłem poprosić o papier toaletowy zajrzałem do baru a tam resztki jedzenia na podłodze. Szok!

Obsługiwała nas młoda dziewczyna

Obsługiwała nas młoda dziewczyna, która mimo wyraźnych starań i osobistego uroku nie potrafiła poradzić sobie z odpowiedzią na nasze pytanie o rodzaj sera używanego do produkcji pizzy. Odniosłem również wrażenie, że sposób obsługi sprowadza się do schematycznego wypełniania narzuconych standardów, w którym brakuje spontaniczności i naturalnośći w kontakcie z klientem.

Pomimo małego ruchu kelner który mnie obsługiwał po

Pomimo małego ruchu kelner który mnie obsługiwał po dłuższym czasie podszedł do stolika zapytać czy podać rachunek a zamówiony posiłek był już już dawno zjedzony

Kelnerka bardzo miła

Kelnerka bardzo miła,uśmiechnięta.Za każdym razem służyła pomocą.Kiedy zgłosiłam problem,mianowicie to,że zupa nie była świeża od razu otrzymałam talerz z nowo nalaną zupą.Podziękowała za odwiedziny lokalu i zaprosiła mnie ponownie.

Byliśmy z rodziną 26

Byliśmy z rodziną 26.08.2017 ok. 18.30 na kolacji. Pan który nas obsługiwał był bardzo miły i kompetentny. Swoim zachowaniem zachęcał nas do otwartości i zadawania pytań. Czuliśmy się swobodnie i komfortowo. Kelner ujął nas zapisując na odwrocie rachunku życzenia "Miłego wieczoru". Wszyscy byliśmy pod wrażeniem sposobu w jaki obsługiwał nas ten młody człowiek. Mieliśmy jedynie wyrzuty sumienia, że nie zostawiliśmy napiwku.

Obsługująca miała pretensję

Obsługująca miała pretensję, że nie przypomniałam o karcie rabatowej, bo ona "może przecież zapomnieć jak jest dużo ludzi". O zapomnianych sosach do pizzy już nie wspomnę. Nawet nie zaświtało, że może trzeba by przeprosić, skoro się zapomniało.... Podobno kiepsko im płacą, I słusznie.

Tak sobie

Tak sobie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, oferta,cena,asortyment, wygląd miejsca obsługi. Na minus: zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Pizzeria na wyższym poziomie. Dobra obsługa, pizza ok. Bardzo dobre makarony. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. mila i fachowa obsługa Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. W Pizza Hut wszystko zależy jak się trafi, jeżeli jest średnia ilość ludzi to jest ok i nie czeka się 30/40 min.Zawsze mnie irytuje długi czas oczekiwania na pizzę. Obsługa jest kulturalna ale nie sugestywna, Ty masz wiedzieć co chcesz zamówić i ile razy byłam nie było sugestii a może by popróbować jakiejś nowości lub np 3 rodzaje pizzy w cenie jednej, są dla mnie "bazujący na swojej marce" Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na minus: oferta,cena,asortyment.

Słabo

Słabo. Obsługa niedoinformowana, b.długi czas oczekiwania, jedzenie zimne. I ceny również nieatrakcyjne. Na plus: wygląd miejsca obsługi. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi.

Super

Super. Prawie idealnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Ilekroć jestem w tej restauracji nie mogę mieć zastrzeżeń. Jedzenie zawsze bardzo dobre i obsługa miła. Gdy wydłuża się czas oczekiwania zawsze jestem o tym poinformowana, albo od razu przy zamawianiu, albo w trakcie oczekiwania Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Przemiła obsługa, co idzie w parze z lokalem, który jest bardzo przyjemnie urządzony. Duży wybór dań. Polecam Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Profesjonalna obsługa, odpowiednia oferta, a także lokal odpowiednio dostosowany do potrzeb klientów. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Uważam, że jakość obsługi w restauracji Pizza Hut jest na dobrym poziomie. Kelnerzy są uprzejmi i potrafią sprawnie pomóc w wyborze posiłku, a także dbają o czas podania potraw i komfort gości.Serwowane dania są smaczne, jednak cena wydaje się zbyt wysoka w stosunku do jakości. Sam lokal sprawia miejsce przytulnego, jednak na podłodze zauważalne były śmieci i plamy po rozlanych napojach. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Pizza Hut?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.62 )

Gusto Dominium

(3.68 )

Tele Pizza

(2.49 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem