Pizza Hut

( 4.01 )

Opinie (1274)

Długie czekanie i brudna toaleta bez papieru toaletowego

W drzwiach po 10 min oczekiwaniu w wejściu podeszła w końcu Pani przynoszącą pizzę w ramach festiwalu pizzy i powiedziała " dziś nie mamy hosta ". Powiedziałem że potrzebuje niestandardowe stolik na 6 os. Usłyszałem no to niech sobie Pan coś wybierze, chyba widać co jest wolne. Kelnerka podeszła szybko dość i złożyliśmy zamówienie. Potem długie oczekiwanie na przystawki i danie główne. To nie było 15 min o których zawsze słyszało się w pizzy hut. No i wizyta w męskiej toalecie... masakra! Byłem z dzieckiem. Brak papieru toaletowego i sedes który przyprawia o mdłości. To nie był świeży brud a zaschniete nieczystości. Poszedłem poprosić o papier toaletowy zajrzałem do baru a tam resztki jedzenia na podłodze. Szok!

Profesjonalne podejście do klienta

Profesjonalne podejście do klienta, obsługa bardzo mila (brak plakietki z imieniem osoby obsługującej) krótki czas oczekiwania na zamówienie, mimo dużego ruchu. W lokalu czysto i estetycznie.

Dwa dni temu miałam okazję skorzystac z usług ze znanej w

Dwa dni temu miałam okazję skorzystac z usług ze znanej w Szczecinie restauracji Pizza Hut. Bywam tam od czasu do czasu i musze przyznać, że jeszcze nigdy nie zawiodłam sie na obsłudze i jakości świadczonych przez pracowników restauracji usług. W Lokalu panuje bardzo miła, nastrojowa atmosfera a pracownicy tj.kelnerzy i kelnerki wkładają wiele energii w to aby klient poczuł sie zwyczajnie dobrze. Od wejścia wskazują stoliki albo loże które są wolne, bardzo starannie nakrywają i przygotowują stoliki które zawsze czekają na gości. Przynoszą menu i cierpliwie oczekują na zamówienie. Zamówione rzeczy zawsze są świeże, smaczne i doskonale przyrządzone. Na koniec wizyty obsługa przynosi rachunek i oczekuje na zapłate. Takim kelnerom aż miło dać napiwek. Jednym słowem moja kolejna wizyta w Pizza Hut była bardzo udana. Myslę że inni goście odnosili to samo wrażenie co można było zaobserwować po ich zadowolonych spojrzeniach i czestych uśmiechach w stosunku do obsługi.

Sprawna obsługa

Sprawna obsługa, sympatyczna. pizza podana ciepła, bardzo smaczna. Możliwość zamówienia jednej polowy 4 sery, a drugiej wegetariańskiej. Sałatki przy barze świeże, smaczne. Nie było problemu ze stolikiem.

Przy wejściu do lokalu od razu przywitał mnie kelner

Przy wejściu do lokalu od razu przywitał mnie kelner, zaprowadził do stolika i podał menu. Z chęcią odpowiedział na kilka pytań dotyczących dań i przyjął zamówienie. Napoje zostały podane szybko, chwilę później przystawki. Danie główne otrzymałam po niecałych 15 minutach od zamówienia. Nie musiałam czekać długo na obsługę, kiedy kończył mi się sok kelner od razu podszedł zapytać czy nie chcę zamówić czegoś jeszcze. Obsługa w lokalu bardzo miła, pomocna i szybka. Jedzenie smaczne, podane ciepłe i w odpowiednich momentach.

Sprawa wydała mi się na tyle ważna

Sprawa wydała mi się na tyle ważna, ze postanowiłem Wam o tym napisać. Byłem ostatnio z dziewczyną na obiedzie w Pizzy Hut i to, czego tam doświadczyłem mnie zszokowało. Tzn. wszystko "jak zwykle" (może poza czystością toalet, która pozostawiała wiele do życzenia - nieprzyjemny zapach itp.), poza sytuacja na końcu. Dałem kelnerce 70, rachunek opiewał na około 52 zł, nie mówiąc nic wręczyłem pieniądze do reki. Po kilku dobrych minutach, w oczekiwaniu na gotówkę i rachunek podszedłem do niej i zapytałem, czy dostanę go jeszcze dziś. Dziewczyna zrobiła maślane oczy i powiedziała, że za chwilę bo teraz jest bardzo zajęta Wróciłem na swoje miejsce i obserwowałem, jak w tym czasie zabawia się w rozmowie z koleżanką. Po jakimś czasie przyniosła rachunek i resztę, w której brakowało 5 zł. Zapytałem ją o to, przeprosiła mnie oczywiście, usprawiedliwiła się roztargnieniem, spowodowanym wielością obsługiwanych stolików (z tego co widziałem miała tylko 3). Jak dla mnie naganna obsługa.

Po wejściu do restauracji zostałam od razu przywitana przez

Po wejściu do restauracji zostałam od razu przywitana przez hostessę i odprowadzona do stolika. Pani kelnerka była bardzo miła, sprawiała wrażenie jak by praca i kontakt z klientem były dla niej przyjemnością. Przyjęła zamówienie, odpowiedziała dokładnie na wszystkie zadawane przeze mnie pytania, ponieważ jestem dość wymagającą osobą jeśli chodzi o obsługę w tego typu lokalach. Zdarza się niejednokrotnie, iż życzę sobie nieznacznej zmiany w wykonaniu potrawy (nie jadam ostrych potraw) i w Pizzy Hut zawsze zostaje to wzięte pod uwagę. Nie inaczej było i ostatnim razem 6 września podczas mojej wizyty. Cały serwis został wykonany poprawnie i z pewnością wrócę do restauracji na Korfantego 9a w Katowicach.

Zostaliśmy z żoną bardzo miło przyjęci

Zostaliśmy z żoną bardzo miło przyjęci. Pomimo późnej pory kelnerki były bardzo uprzejme i uśmiechnięte. Doradzały nam co możemy zamówić szczególnie tego wieczoru. W momencie kiedy Pani, która nas obsługiwała, schodziła ze zmiany, przyprowadziła dziewczynę, która przejęła nasz stolik i nas z nią zapoznała. Bardzo miła atmosfera.

Chcąc zjeść obiad

Chcąc zjeść obiad, wybrałem się do Pizza Hut w Katowicach po złożeniu zamówienia otrzymałem wspaniale przygotowaną pizze. Dzięki rabtowi udało mi się również nie zapłacić zbyt wiele, dodatkowym plusem była także bardzo miła obsługa służąca pomocą i radą w każdym momencie.

Podczas robienia zakupów w SCC w Katowicach bardzo

Podczas robienia zakupów w SCC w Katowicach bardzo zgłodniałam i postanowiłam zrobić sobie przerwę. Podeszłam do Pizzy Hut - którą bardzo cenię z racji niezłej kuchni. Restauracja obok głównego wejścia miała boczne okienko w którym "na szybko" można dokonać zakupu w nagłym przypływie apetytu. Ponieważ zawahałam się chwilę przed okienkiem, zastanawiając się czy wejść do środka czy też skorzystać z usług w okienku, obsługująca tam pani (średniego wzrostu, brunetka z bardzo sympatycznym wyrazem twarzy)zapytała czy może jakoś pomóc. Stwierdziłam, że nie mam zbyt dużo czasu, gdyż wyjeżdżam za kilka godzin i zastanawiam się czy wejść do restauracji, czy dokonać zakupu u niej. Pani odpowiedziała, że proponuje okienko, gdyż cena kawałka pizzy "w okienku" jest korzystniejsza niż na sali. Odpowiedziałam, że chciałam kupić w zasadzie 1,5 pizzy - gdyż moi towarzysze są także dość głodni. Pani uśmiechnęła się i powiedziała, że akurat dostała ciepłą pizzę pepperoni (o którą właśnie pytałam). Ujęta jej grzecznością dokonałam zakupu. Pani sprawnie skasowała należność, dokładnie wydała resztę i pożegnała mnie życząc smacznego i zapraszając ponownie. Naprawdę byłam bardzo zadowolona z tej wizyty. Okienko było utrzymane w porządku, obsługa ujmująca a jedzenie jak zwykle smaczne i świeże.

W Pizzy Hut spędziliśmy miły wieczór

W Pizzy Hut spędziliśmy miły wieczór, zamawiając średnią pizze oraz Ice Tea. Knajpa utrzymująca miłą, kameralną atmosferę oraz szybką, wiecznie uśmiechniętą, sprawnie działającą obsługę. Nasze zamówienie zostało zrealizowane nader szybko. Również miłym zaskoczeniem było to, że kelner dolewał nam sam napojów, bez proszenia go o to, zanim nawet zdążyliśmy któryś skończyć.

Bardzo miła i kompetentna obsługa w restauracji

Bardzo miła i kompetentna obsługa w restauracji. Pracownik, młoda, platynowa blondynka w okularach, w fachowy sposób doradziła nam, co do wyboru dan. Polecała różne dania, oferując celne uwagi. Następnie, w czasie posiłku kilkakrotnie zagadywała na temat owego dania, pytając czy smakuje, czy coś jeszcze podać (zachowanie, które obserwowałam tylko w restauracjach i kawiarniach na zachodzie Europy, rzadko kiedy w Polsce).

Wróciliśmy z domku nad jeziorem bardzo głodni

Wróciliśmy z domku nad jeziorem bardzo głodni. Pora była już późna, żołądki dawały nam jasne znaki, że czym prędzej pragną coś skonsumować. Okazało się, że oboje mamy ochotę na pizzę z sieci "Pizza Hut". Ponieważ najbliższa restauracja, niestety, nie dowozi jedzenia na telefon do miejsca naszego zamieszkania, postanowiłam sama wcielić się w rolę dostawcy i sprawić radość mojej rodzince. Aby w lokalu nie czekać na zamówienie zbyt długo, postanowiłam złożyć zamówienie na telefon i określić godzinę swojego przybycia. Okazało się, że jest to możliwe, ku mojemu miłemu zaskoczeniu. Pierwszy plus. Dotarłam do restauracji szybciej, niż się spodziewałam, uiściłam opłatę kartą i spokojnie czekałam na realizację zamówienia. Przez ten czas dokładnie przyjrzałam się lokalowi. Moim zdaniem wymaga już odświeżenia i remontu. Skorzystałam z toalety, bardzo malutkiej i ciasnej, gdzie przydałoby się użyć dostępnych środków zapachowych. Mały minus. Pracownicy restauracji zza kontuaru wyglądali schludnie, mieli jednakowe koszulki w kratkę. Jednocześnie dało się zauważyć, że każda z pracownic ma już innej długości spódnicę, jedna nosi sandały, inna znów tzw. balerinki. Na pewno lepiej prezentowałyby się, gdyby cały strój pracowników był bardziej ujednolicony. I najważniejsze: w lokalu nie ma ulotek z pełną ofertą. Na podświetlonej tablicy widnieją tylko klasyczne pizze. Dopiero na prośbę klienta można otrzymać ulotkę. Duży minus. Po około 15 minutach od złożenia zamówienia przez telefon, otrzymałam swoje zamówienie od pana z pięknym i serdecznym uśmiechem na twarzy.

W dniu 20

W dniu 20.08 udałem się na pizzę. Pani przyjęła zamówienie. Po długim oczekiwaniu na pizzę( po około 15 minutach) Pani przeprosiła i powiedziała, że niestety nasze zamówienie gdzieś się zagubiło i będziemy musieli jeszcze poczekać. W ramach rekompensaty zaproponowano sałatkę.

Po przyjściu do lokalu musiałam chwilę czekać na wskazanie

Po przyjściu do lokalu musiałam chwilę czekać na wskazanie stolika (pomimo dość licznej grupy osób z obsługi, które kręciły się przy wejściu, a nie zwracały na mnie specjalnej uwagi). Po zajęciu miejscu zostałam jednak dość szybko obsłużona przez kelnerkę, która była uprzejma i spokojnie wyjaśniła, że na niektóre potrawy trzeba będzie trochę poczekać. Zaraz jednak przyniesiono napoje i przystawki, a w rezultacie czas oczekiwania na danie główne nie był długi. Potrawy bardzo smaczne, odpowiednio przyrządzone. Krótki czas oczekiwania na rachunek. Brak pożegnania przy wyjściu.

Odwiedzałeś ostatnio Pizza Hut?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.84 )

Gusto Dominium

(3.50 )

Tele Pizza

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem