Pizza Hut

( 3.53 )

Opinie (1291)

Długie czekanie i brudna toaleta bez papieru toaletowego

W drzwiach po 10 min oczekiwaniu w wejściu podeszła w końcu Pani przynoszącą pizzę w ramach festiwalu pizzy i powiedziała " dziś nie mamy hosta ". Powiedziałem że potrzebuje niestandardowe stolik na 6 os. Usłyszałem no to niech sobie Pan coś wybierze, chyba widać co jest wolne. Kelnerka podeszła szybko dość i złożyliśmy zamówienie. Potem długie oczekiwanie na przystawki i danie główne. To nie było 15 min o których zawsze słyszało się w pizzy hut. No i wizyta w męskiej toalecie... masakra! Byłem z dzieckiem. Brak papieru toaletowego i sedes który przyprawia o mdłości. To nie był świeży brud a zaschniete nieczystości. Poszedłem poprosić o papier toaletowy zajrzałem do baru a tam resztki jedzenia na podłodze. Szok!

Wizyta w lokalu była koszmarna

Wizyta w lokalu była koszmarna, najpierw zapytaliśmy się, wraz z moim nażeczonym, ile czasu trzeba będzie czekać na pizzę, dostaliśmy odpowiedź, że pół godziny, więc czekaliśmy-ale godzinę, w ciągu tego wolnego czasu zamówiliśmy coś do picia, panią kelnerkę trzeba było chyba 4 razy upominać aż po 40 minutach ze skwaszoną miną łaskawie przyniosła nam napój. Najgorsze w tym lokalu jest to, że stoły mają okropny zapach starej szmaty, tace drewniane do pizzy też. Będąc wcześniej też już to czułam ale nie myślałam że to będzie regułą. Jestem pewna, że po tej wizycie nie odwiedzę więcej tej pizzerii, klienta stracił nie tylko ten lokal ale i marka Pizza Hut już nie kojarzy mi się zbyt dobrze...

Pizzeria Pizza Hut na wrocławskim rynku

Pizzeria Pizza Hut na wrocławskim rynku. Zajęliśmy stolik w sektorze blisko kuchni, kierując się od strony wejście w gąb po prawej stronie. Nasz rachunek wyniósł ok. 50 zł. Obsługiwała nas szczupła niewysoka blondynka gładko uczesana w kitkę. Taka obsługa zasługuje na wielką pochwałę. Dziewczyna błyskawiczne dostarczyła karty dań, po chwili, po zapytaniu czy już jesteśmy gotowi przyjęła zamówienie, w minutę dostarczyła napoje i zastawę proponowała przystawki, świetnie znała ofertę pizzerii, doradzała była przy tym uśmiechnięta i przemiła.po szybkiej realizacji zamówienia (przystawki podane w kilka minut, a pizza w czasie ok 15 minut - tutaj kieruję także pochwałę dla kuchni, która przy pełnej restauracji dotrzymywała tempa składanym zamówieniom) wciąż przebywała w okolicy błyskawicznie przybywając na każdą naszą zachciankę. Kelnerka poinformowała nas nawet o tym, ze zmienia teraz sektor, w którym będzie obsługiwała i przyprowadziła kelnera, który będzie się nami zamiast niej opiekował.

Placówka prezentuje się estetycznie i czysto

Placówka prezentuje się estetycznie i czysto. Kelnerki ubiorem jak i swoim zachowaniem nie dawały zapomnieć, że przebywa się w restauracji dobrej klasy. Obsługa po krótkiej chwili zaprasza klientów do stolika. Kelnerka od razu dostarczyła menu i po chwili zjawiła się aby przyjąć zamówienie. Po zamówieniu zostały dostarczone wszystkie zamówione produkty, a pizza po 18 minutach - oczywiście gorąca. Składniki były rozmieszczone równomiernie i nie brakowało żadnego z zamówionych składników. Po zapłaceniu kartą wydano rachunek, podziękowano i zaproszono do ponownej wizyty.

Zakup kawałków pizzy na wynos

Zakup kawałków pizzy na wynos. Obsługa stoiska 'na wynos' poinformowała mnie, w bardzo uprzejmy sposób, o wszystkich ofertach promocyjnych mimo, że o to nie prosiłem, wpływając na zmianę zakupu - dużą pizzę zamiast kawałków.Byłem mile zaskoczony - jako częsty klient tego punktu niejednokrotnie sam dopytywałem się o aktualne promocje. Oczekując na zamówienie zająłem miejsce umożliwiające utrzymanie kontaktu wzrokowego. Kelnerka nie powiadomiła mnie jednak gdy zamówienie było gotowe do odbioru. Gdy zapytałem o zamówienie otrzymałem je już wystygnięte. Ze względu na pośpiech nie zwróciłem na to uwagi obsłudze.

Miałem przyjemność skosztować potraw w tej restauracji

Miałem przyjemność skosztować potraw w tej restauracji. Tak naprawdę to pozytywne wrażenie zrobiła na mnie obsługa. Młoda kelnerka, która z uśmiechem i zaangażowaniem obsługiwała klientów. Już od chwili kiedy pojawiłem się w restauracji zauważyła mnie i zaproponowała stoilk. Podobało mi się, że oddając karty powiedziała "Mam na imię, Kasia proszę mnie wołać w każdej chwili". Niestety dość długo czekaliśmy na złożenie zamówienia, ale było to spowodowane godzinami "szczytu" - kelnerka zamykała rachunki innym klientom.

obsługa bardzo

obsługa bardzo, bardzo miła. Stolik praktycznie od razu mogłam zająć. Danie podanie szybko, ciepłe.

Udałem się na szybki posiłek ala obiad do restauracji Pizza

Udałem się na szybki posiłek ala obiad do restauracji Pizza Hut. Po wejściu do lokalu kelner zaprosił mnie do stolika, kelnerka przyniosła kartę z menu. Po chwili wertowania wybrałem zestaw Bussines Lunch (mała pizza Farmerska, 2 pieczywka czosnkowe i napój) do tego domawiając dużą colę. Zamówienie było na mym stole w około 20 minut. Wszystko smakowite, jednak chlebek czosnkowy był trochę przypalony. Po skonsumowaniu zapłąciłem nalezność 26,90 PLN), pożegnałem się i wyszedłem (kelner także uczynił to samo)

Na pizze wybrałem się razem z osobą towarzyszącą

Na pizze wybrałem się razem z osobą towarzyszącą. Po wejściu do restauracji zaprowadzono nas do stolika dla niepalących (wcześniej zapytano czy preferujemy stolik dla palących czy niepalących) i rozdano karty menu. Po chwili złożyłem zamówienie. Po kilku minutach przyniesiono napoje, a po około 15 pizze i spaghetti. Obsługa kulturalna, na wysokim poziomie, do zamówionych dań nie można się przyczepić. Przy płaceniu rachunku podziękowano i zaproszono do ponownego odwiedzenia restauracji.

Wizyta w restauracji celem zjedzenia pizzy

Wizyta w restauracji celem zjedzenia pizzy. Od razu po przyjściu podeszła do nas obsługa i zaprosiła do stolika. Na przyjęcie zamówienia czekałam ok. 10 min. Danie zostało dostarczone ok. 25 min po złożeniu zamówienia. Danie - pizza była w miarę ciepła. Rachunek został doniesiony w niedługim czasie.

Poprosiliśmy stolik na 5 osób

Poprosiliśmy stolik na 5 osób.Kelnerka zaprowadziła nas do brudnego stolika, do którego można było się przykleić.Czekaliśmy z moim narzeczonym na znajomych, w tym czasie nikt z obsługi do nas nie podszedł,nie zaproponował nic do picia...a czekaliśmy około 15 minut.Kiedy przyszli nasi znajomi,odczekaliśmy kolejne 10 minut,zanim pojawiła się kelnerka aby przyjąć zamówienie.Byliśmy bardzo głodni i zmęczeni więc każde oczekiwanie na kelnera było irytujące.W restauracji nie było strasznie dużego ruchu,nie były zajęte wszystkie stoliki,ok.5 kelnerów kręciło się bezczynnie za barem.(siedzieliśmy w miejscu,z którego widać było całą restaurację).Napoje które zamówiliśmy zostały przyniesione bardzo szybko,natomiast na przystawki(również zimne)czekaliśmy około 20 min.,czyli pieczywo z serem,sałatka.Na 2 pizze i calzone czekaliśmy kolejne 10 -15 minut.Kelnerka nie poinformowała nas o wydłużonym czasie oczekiwania na potrawy,sprawiała wrażenie zmęczonej swoją pracą.Talerze ,które dostaliśmy do pizzy były tłuste,nosiły "zamazane" ślady.Sztućce również.Dobrze , że chociaż potrawy zachowały smak...I w tle leciała bardzo przyjemna muzyka.

Wchodząc do lokalu Pizza Hut

Wchodząc do lokalu Pizza Hut, przywitała mnie pracownica firmy, miła, uprzejma, uśmiechnięta. Kelnerka zapytała w jakiej części sali mam ochotę usiąść- w sali dla palących czy dla nie palących, następnie zaprowadziła mnie i moich znajomych do stolika, podała karty i zapytała jakie podać napoje. Po złożeniu zamówienia czekaliśmy ok 40 minut na pizzę, po konsumpcji poprosiliśmy o rachunek. Pani kelner podała rachunek, po uregulowaniu należności pani podziękowała za pobyt w lokalu i zaprosiła ponownie.

Początek mojej obserwacji rozpoczął się od bardzo miłego

Początek mojej obserwacji rozpoczął się od bardzo miłego przywitania i zaprowadzenia do stolika. Pani, co prawda, się nie przedstawiła, ale przyjęła moje zamówienie na napój i powiedziała, że za chwilę wróci po resztę zamówienia i tak się stało. Na pizzę nie musiałam długo czekać, mimo sporego ruchu. Pani zapomniała mi donieść sos no i talerza, niestety, też zabrakło... Później był smacznie wyglądający deser (praktycznie identyczny jak w karcie) i szybko przyniesiony rachunek. Jestem zadowolona z obsługi, ale ten talerz i sos nie pozwalają mi dać więcej niż 4.

Po wejściu do restauracji zostałam powitana przez

Po wejściu do restauracji zostałam powitana przez sympatyczną kelnerkę , która poprosiła o wybranie stolika.Usiadłam przy stoliku,obok toalet.Stolik był brudny,miał lepkie ślady po napojach.Kelnerka zapytała czy podać coś do picia.Podziękowałam z napój,kelnerka odeszła a ja przejrzałam kartę menu.Po kilku minutach podszedł kelner,Mariusz i przyjął zamówienie na barek sałatkowy i pieczywo crostini.Zwróciłam uwagę na ubiór kelnera-czysty i schludny.Zdziwiło mnie że toalety były zabezpieczone drzwiami z blokadą na kod liczbowy.Niestety nie zdążyłam z nich skorzystać.Sałatki w barku były bardzo świerze,kolorowe i smaczne,również pieczywo było dobrze wypieczone.Nie miałam niestety czasu na dłuższą wizytę tym razem.

Treść obserwacji usunięta na podstawie art

Treść obserwacji usunięta na podstawie art. 14 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Udałem się wraz z rodzina na pizzę do restauracji Pizza

Udałem się wraz z rodzina na pizzę do restauracji Pizza Hut. Wybrałem czwartek ponieważ w piątek oraz weekend wskazanie przez pracownika wolnego stolika to ok. 30 min czekania. Wchodząc widzę że kilka stolików jest wolnych ucieszyłem się bo wiedziałem że zaraz podejdzie do mnie obsługa. Podszedł Pan schludnie ubrany (nie tryskał humorem) i zaprowadził nas (ja, żona i dziecko) do stolika. Na stole był porządek. Po kilku chwilach (3-4 minuty) pojawił się pracownik z menu. Przywitał się i odszedł. Wybraliśmy 2 pizze. Chcieliśmy zamówić lecz obsługa była zajęta (kolejne wyczekiwanie 3-4 min). Podeszła Pani, przyjęła zamówienie (była miła i profesjonalna). Na pizzę czekaliśmy 15 min :( Dla dziecka było to dość długo i zaczynało się niecierpliwić. Spoglądałem w między czasie na wystrój lokalu i obsługę. Lokal dość czysty z ładnym wystrojem jednak kilka śmieci zauważyłem pod stołami. Nie było to rażące. Pracownicy szybko (jak na tak mało liczna ekipę) zajmowali się klientami, obsługując ich profesjonalnie. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Kolejnym minusem zbyt wysoka temperatura wewnątrz. Nareszcie ... Pizza była ciepła i apetycznie wyglądała, była dobra. Sztućce czyste i ładne. Po zjedzeniu poprosiłem o rachunek (5 min wyczekiwania), Zapłaciłem i wyszliśmy.

Ładny i przyjemy wystrój

Ładny i przyjemy wystrój. Bardzo miła obsługa. W drzwiach przywitała Nas Pani mówiąc Dzień Dobry i zaprosła nas do stolika. Zapytała czy nie chceby czegoś do picia i zaproponowała przystawki. Przyniosła menu od razu. Pytałem o 3 różne pizze więc powiedziała krótko o wszystkich. Zamówienie było bardzo szybko zrealizowane. W trakcie posiłku zapytała czy smakuje i czy życzymy sobie jeszcze czegoś. Na koniec poprosiłem i fakture więc poinformowała mnie o tym, że będę musiał poczekać ok 5 minut. Fakture dostałem przed upływem tego czasu.

A więc pora no obiad z racji iż w dzisiejszych czas czas to

A więc pora no obiad z racji iż w dzisiejszych czas czas to pieniądz więc coś na szybki a więc Pizza HUT. Wchodzę do lokalu od razu zauważony przez kelnerkę która pyta się o to jaki stolik preferuje (przy oknie może koło baru sałatkowego ) robi to miłe wrażenie wskazuje stolik. Siadam ok 1 min dostaje kartę i kelnerka odchodzi trochę czuje się zwiedzony iż nie zaproponowała niczego na przystawkę ani nie powiedziała nic o promocji która razi w oczy z ulotki na stoliku ale cóż. Wybieram sobie coś do jedzenia zamykam kartę odkładam i czekam po 1-2 minutach podchodzi kelnerka i spisuje zamówienie miłą uśmiechnięta zadaje konkretne pytania na temat zamówienia widać iż zna się na rzeczy. Po złożonym zamówieniu po chwili na stoliku ląduje zamówiony napój oraz talerze i sztućce. Mija następne 15 min i na stole ląduje zamówiona pizza wygląda bardzo smacznie ciepła, nieprzypalona i co najważniejsze zgodna z zamówieniem bez cebuli pół na pół farmerska z europejską. Po kilku minutach podchodzi kelnerka i pyta czy wszystko jest w porządku bardzo miłe i daje szanse do reklamacji. Gdy skończyłem posiłek i odstawiłem talerz na bak podeszła kelnerka sprzątnęła po moim obiedzie poprosiłem o rachunek i tu nowość sama zapytała czy płacę gotówką czy kartą. Zdecydowałem się na kartę. Po zapłaceniu kelnerka podziękowała i zaprosiła mnie ponownie. Na pewno skorzystam.

Profesjonalne podejście do klienta

Profesjonalne podejście do klienta, obsługa bardzo mila (brak plakietki z imieniem osoby obsługującej) krótki czas oczekiwania na zamówienie, mimo dużego ruchu. W lokalu czysto i estetycznie.

Dwa dni temu miałam okazję skorzystac z usług ze znanej w

Dwa dni temu miałam okazję skorzystac z usług ze znanej w Szczecinie restauracji Pizza Hut. Bywam tam od czasu do czasu i musze przyznać, że jeszcze nigdy nie zawiodłam sie na obsłudze i jakości świadczonych przez pracowników restauracji usług. W Lokalu panuje bardzo miła, nastrojowa atmosfera a pracownicy tj.kelnerzy i kelnerki wkładają wiele energii w to aby klient poczuł sie zwyczajnie dobrze. Od wejścia wskazują stoliki albo loże które są wolne, bardzo starannie nakrywają i przygotowują stoliki które zawsze czekają na gości. Przynoszą menu i cierpliwie oczekują na zamówienie. Zamówione rzeczy zawsze są świeże, smaczne i doskonale przyrządzone. Na koniec wizyty obsługa przynosi rachunek i oczekuje na zapłate. Takim kelnerom aż miło dać napiwek. Jednym słowem moja kolejna wizyta w Pizza Hut była bardzo udana. Myslę że inni goście odnosili to samo wrażenie co można było zaobserwować po ich zadowolonych spojrzeniach i czestych uśmiechach w stosunku do obsługi.

Sprawna obsługa

Sprawna obsługa, sympatyczna. pizza podana ciepła, bardzo smaczna. Możliwość zamówienia jednej polowy 4 sery, a drugiej wegetariańskiej. Sałatki przy barze świeże, smaczne. Nie było problemu ze stolikiem.

Odwiedzałeś ostatnio Pizza Hut?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.62 )

Gusto Dominium

(3.55 )

Tele Pizza

(2.49 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem