LOTOS

( 3.61 )

Grupa LOTOS zajmuje się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. Jest producentem i dostawcą m.in. benzyny bezołowiowej, oleju napędowego, oleju napędowego do celów opałowych (lekki olej opałowy), paliwa lotniczego oraz ciężkiego oleju opałowego. LOTOS Paliwa to sieć 450 dogodnie zlokalizowanych stacji paliw w całym kraju. W ramach sieci funkcjonuje 17 tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych przy autostradach A1, A2, A4 i A6 oraz przy drogach ekspresowych S3 oraz S7.

Opinie (1995)

Spoko stacja

Bywam częstym gościem. Obsługa miła, asortyment na miarę stacji, chociaż zdziwił mnie ketchup czy chleb na stacji. Mam zastrzeżenie nie do obsługi , lecz do reszty klientów korzystających z toalety. Nie wiem jak można być tak ułomnym by zabrudzić sedes. Jeśli w domu tez tak robicie, to czas na konsultacje medyczną... Wapolczuje sprzątania po czyjejś d**y.

Słaba Obsługa

Nie jestem zadowolony z obsługi na stacji Lotos w Lublinie. Pracownik danej firmy był podczas obsługi bierny, pasywny i nie wykazujący jakiegokolwiek zainteresowania potrzebami klienta. Miałem wrażenie, że obsługujący w taki sposób pracuje jak za karę. Zauważyłem kompletny brak zaangażowania i traktowanie klienta jak przeszkodę. Zmienił bym w obsłudze podejście do klienta.

najgorsza obsługa sieci stacji Lotos przez jednego gościa

Pracownik "siwy mały gość "w kurtce dresowej grupy lotos i czapeczce chyba podjazdowy jakiś albo placowy Niemiły i wulgarny w stosunku do klientów pytasz coś obsługi za kasą, a gość chodząc przed ladą i kręcąc się w kółko wtrąca jakieś swoje przysłowiowe 2 grosze do gatki z głupimi tekstami, obraźliwymi i wulgarnymi .Wygląda to jakby karę odbywał pracując na stacji benzynowej, chyba podjazdowy jakiś albo placowy albo sprząta bo naprawdę do niczego się nie nadaje i tylko renomę obsługi stacji grupy LOTOS PSUJE ,PEWNIE z łapanki jakiejś do pracy wzięty.

Średnie wrażenia

Ogólnie rzecz biorąc byłam zadowolona z wielkości placu i ilości miejsc parkingowych, na placu było schludnie, o porządek troszczył się placowy. W sklepie duży zasób asortymentu, znalazlam to, co chciałam, a jeżeli nie znalazłam, to miła ekspedientka pomogła mi odnaleźć to, czego szukałam. Cieszę się, że była bogata oferta jedzenia na ciepło, a samo przygotowanie nie zajelo zbyt dużo czasu; toaleta również była schludnie utrzymana, a to, co mnie zaskoczyło to wieszak na kask motocyklowy, na duży plus. Jedynie niemiły i pretensjonalny ton jednej z kasjerek mnie zaraził, była niewyrozumiala i poczułam sie traktowana z góry, przez co nie wspominam tej wizyty dobrze.

Oszukują na cenach papierosów

Uwaga na ceny papierosów,sprzedają papierosy po innej cenie niż ta która jest widoczna na opakowaniu. Przy płaceniu za paliwo,produkty itp. zaokrąglają ceny i nie wydają reszty.

Obsługa-Szczyt ignorancji i niekompetencji

Obsługa na tej stacji to szczyt ignorancji i niekompetencji. Wydanie parasolki za punkty trwa już ponad 2 miesiące , pracownicy najpierw nie wiedzą jak zamówić ,a kiedy już jest dostępna , to nie potrafią obsłużyć systemu by ją wydać.

Piękna stacja

Wczoraj tankowałam na stacji Lotos na ul. Elewatorskiej w Białymstoku. Jestem mile zaskoczona jej wystrojem, czystością toalet i szybkością obsługi. Pracownicy uśmiechnięci i pomocni.

Szybko i sprawnie, jak zawsze miła obsługa

Jak zawsze miła obsługa, miły Pan pomógł w tankowaniu, nie musiałam stać na zimnie. Przy kasie Pani przypomniała o karcie lojalnościowej, żeby nie przepadły punkty. szybko, sprawnie i miło

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Dobry program lojalnościowy.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Nie mam zastrzeżeń. Obsługa sprawna, bezproblemowa. Pracownik był uprzejmy.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Profesjonalna, szybka obsługa. Smaczne jedzenie na ciepło.

Odwiedzałeś ostatnio LOTOS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • myjnia 24h
  • paliwa
  • stacja paliw

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.98 )

BLISKA

(3.80 )

BP

(4.29 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem