LOTOS

( 3.62 )

Grupa LOTOS zajmuje się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. Jest producentem i dostawcą m.in. benzyny bezołowiowej, oleju napędowego, oleju napędowego do celów opałowych (lekki olej opałowy), paliwa lotniczego oraz ciężkiego oleju opałowego. LOTOS Paliwa to sieć 450 dogodnie zlokalizowanych stacji paliw w całym kraju. W ramach sieci funkcjonuje 17 tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych przy autostradach A1, A2, A4 i A6 oraz przy drogach ekspresowych S3 oraz S7.

Opinie (1991)

Super! zawsze miła obsługa.

Zawsze tankuje na Lotosie, ceny paliwa konkurencyjne, a obsługa najlepsza biorąc pod uwagę inne stacje benzynowe.

Super obsługa!

Stacja bardzo czysta, zarówno podjazd jak i sklep utrzymany w nienagannym ładzie i porządku. Ceny na produktach czytelne, dotowarowanie półek wręcz wzorowe. Obsługa bardzo miła, sama transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie. Zaproponowany produkt spełniał moje oczekiwania.

Dobra obsługa

Obsługa na dobrym poziomie, kasjerka bardzo miła i uczynna ale nieznająca aktualnej promocji. Reklama z cenami paliw dobrze widoczna ale cena Pb95 ciemniejsza od pozostałych. Asortyment porównywalny z innymi stacjami. Sklep czysty i godny polecenia.

Rzetelna obsługa klienta i doradztwo

Na stacji paliw, to rzecz bezcenna, kiedy coś potrzeba do samochodu, a nie bardzo wiadomo co wybrać. Na szczęście dobrze wykwalifikowana obsługa wie, jak doradzić, aby dało się uzyskać zamierzone efekty. Wystarczy dobrze wyjaśnić na samym początku, jaki efekt chce się uzyskać, a oni zaraz wiedzą, jaki dodatek będzie najlepszy. Polecam płyn do mycia felg, a także piankę do czyszczenia tapicerki - rewelacja.

Polecam

Miła, przyjazna dla klienta obsługa , czysty obiekt , dostępne podstawowe produkty, pyszna kawa.

Spoko stacja

Bywam częstym gościem. Obsługa miła, asortyment na miarę stacji, chociaż zdziwił mnie ketchup czy chleb na stacji. Mam zastrzeżenie nie do obsługi , lecz do reszty klientów korzystających z toalety. Nie wiem jak można być tak ułomnym by zabrudzić sedes. Jeśli w domu tez tak robicie, to czas na konsultacje medyczną... Wapolczuje sprzątania po czyjejś d**y.

Słaba Obsługa

Nie jestem zadowolony z obsługi na stacji Lotos w Lublinie. Pracownik danej firmy był podczas obsługi bierny, pasywny i nie wykazujący jakiegokolwiek zainteresowania potrzebami klienta. Miałem wrażenie, że obsługujący w taki sposób pracuje jak za karę. Zauważyłem kompletny brak zaangażowania i traktowanie klienta jak przeszkodę. Zmienił bym w obsłudze podejście do klienta.

najgorsza obsługa sieci stacji Lotos przez jednego gościa

Pracownik "siwy mały gość "w kurtce dresowej grupy lotos i czapeczce chyba podjazdowy jakiś albo placowy Niemiły i wulgarny w stosunku do klientów pytasz coś obsługi za kasą, a gość chodząc przed ladą i kręcąc się w kółko wtrąca jakieś swoje przysłowiowe 2 grosze do gatki z głupimi tekstami, obraźliwymi i wulgarnymi .Wygląda to jakby karę odbywał pracując na stacji benzynowej, chyba podjazdowy jakiś albo placowy albo sprząta bo naprawdę do niczego się nie nadaje i tylko renomę obsługi stacji grupy LOTOS PSUJE ,PEWNIE z łapanki jakiejś do pracy wzięty.

Średnie wrażenia

Ogólnie rzecz biorąc byłam zadowolona z wielkości placu i ilości miejsc parkingowych, na placu było schludnie, o porządek troszczył się placowy. W sklepie duży zasób asortymentu, znalazlam to, co chciałam, a jeżeli nie znalazłam, to miła ekspedientka pomogła mi odnaleźć to, czego szukałam. Cieszę się, że była bogata oferta jedzenia na ciepło, a samo przygotowanie nie zajelo zbyt dużo czasu; toaleta również była schludnie utrzymana, a to, co mnie zaskoczyło to wieszak na kask motocyklowy, na duży plus. Jedynie niemiły i pretensjonalny ton jednej z kasjerek mnie zaraził, była niewyrozumiala i poczułam sie traktowana z góry, przez co nie wspominam tej wizyty dobrze.

Oszukują na cenach papierosów

Uwaga na ceny papierosów,sprzedają papierosy po innej cenie niż ta która jest widoczna na opakowaniu. Przy płaceniu za paliwo,produkty itp. zaokrąglają ceny i nie wydają reszty.

Obsługa-Szczyt ignorancji i niekompetencji

Obsługa na tej stacji to szczyt ignorancji i niekompetencji. Wydanie parasolki za punkty trwa już ponad 2 miesiące , pracownicy najpierw nie wiedzą jak zamówić ,a kiedy już jest dostępna , to nie potrafią obsłużyć systemu by ją wydać.

Piękna stacja

Wczoraj tankowałam na stacji Lotos na ul. Elewatorskiej w Białymstoku. Jestem mile zaskoczona jej wystrojem, czystością toalet i szybkością obsługi. Pracownicy uśmiechnięci i pomocni.

Szybko i sprawnie, jak zawsze miła obsługa

Jak zawsze miła obsługa, miły Pan pomógł w tankowaniu, nie musiałam stać na zimnie. Przy kasie Pani przypomniała o karcie lojalnościowej, żeby nie przepadły punkty. szybko, sprawnie i miło

Odwiedzałeś ostatnio LOTOS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • myjnia 24h
  • paliwa
  • stacja paliw

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(4.99 )

BLISKA

(3.72 )

BP Stacje Paliw

(4.29 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem