Opinie użytkownika (56)

Apteka utrzymana w...
Apteka utrzymana w czystości, dobrze oznakowana. Farmaceuta posiadał wiedzę na temat sprzedawanych preparatów i chętnie dzielił się nią z klientami. Pracownik apteki prawidłowo rozpoznał moje potrzeby, zaproponował odpowiedni produkt oraz preparat uzupełniający. Chętnie wrócę do apteki na kolejne zakupy i polecę ją rodzinie i znajomym.

Paweł_1542

05.04.2023

Apteka Nowa Farmacja

Placówka

Białystok, Lipowa 37

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest jak...
Sklep jest jak najbardziej godny polecenia. Zarówno atmosfera jak i obsługa w sklepie była bardzo miła. Konsultantka służyła pomocą, była w pobliżu gdy potrzebowałam konsultacji. W sklepie panował ład i porządek, artykuły były ułożone na półkach w sposób czytelny a ceny znajdujące przy kosmetykach były widoczne. Obsługa przy kasie była szybka i sprawna, pracownik nawiązał kontakt wzrokowy.

Paweł_1542

05.04.2023

Yves Rocher

Placówka

Białystok, Świętojańska 15/44

Nie zgadzam się (0)
Podczas wizyty podobała...
Podczas wizyty podobała mi się profesjonalna i szybka obsługa. Pracownicy pracowali sprawnie zarówno przy ladzie jak i na kasie. Każdy klient został obsłużony prawidłowo i profesjonalnie. Na terenie restauracji w zasięgu wzroku klientów panował ład i porządek. Na ladzie stały czyste kamionki z rybami, wokół nich także było posprzątane. Czysta restauracja, smaczne jedzenie oraz profesjonalna obsługa to wyróżniki tego miejsca.

Paweł_1542

05.04.2023

North Fish

Placówka

Białystok, Czesława Miłosza 2

Nie zgadzam się (0)
Podczas wizyty w...
Podczas wizyty w sklepie panowała miła atmosfera. Mimo dużego ruchu łatwo można było odnaleźć sprzedawcę, który chętnie służył pomocą. Ubrania zarówno na wieszakach jak i w strefie A były poukładane co zdecydowanie ułatwiło zakupy. Jedynym minusem jaki pojawił się podczas wizyty w sklepie były kabiny w przymierzalni, w których znajdowały się ubrania i wieszaki pozostawione przez klientów. Osoba obsługująca przy kasie była uprzejma i sympatyczna. Przywitała mnie uśmiechem, szybko i sprawnie przeprowadziła transakcję.

Paweł_1542

05.04.2023

H&M

Placówka

Bialystok, ul. Hetmanska 16

Nie zgadzam się (0)
Dzisiejsza wizyta przebiegła...
Dzisiejsza wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wokół kawiarni panował ład i porządek. Stoliki były czyste a krzesła równo ustawione przy stolikach. Witryna z lodami zachęcała do zakupu. Pojemniki z lodami wypełnione były każdym smakiem. Lody udekorowane były między innymi rurkami waflowymi, kostkami czekolady, biszkoptami, bitą śmietaną, polewami owocowymi oraz kawałkami świeżych owoców. Gablota z sokami oraz koktajlami była czysta. Dzbanki wypełnione były sokami, które wyglądały na świeżo przygotowane. Dzbanki stały na pokruszonym lodzie. Pracownik obsługujący mnie był miły i sympatyczny, nawiązał kontakt wzrokowy, prawidłowo przyjął zamówienie, zapytał o Kartę Stałego Klienta. Poinformował o bieżącej promocji i zaproponował rozszerzenia zamówienia. Po przyjęciu zamówienia spontanicznie wydał paragon, a po kilku minutach od przyjęcia zamówienia przyniósł kawę oraz ciasto. Chętnie odwiedzę ten lokal ponownie, a także polecę go znajomym i rodzinie.

Paweł_1542

05.04.2023

GRYCAN

Placówka

Białystok, Czesława Miłosza 2

Nie zgadzam się (0)
Podczas dzisiejszej wizyty...
Podczas dzisiejszej wizyty czułam się bardzo dobrze, ponieważ czułam zainteresowanie ze strony sprzedawcy przy wyborze butów, jak również w momencie gdy nie było mojego rozmiaru a pracownik sprawdził dostępność w innych sklepach. Głośność muzyki w sklepie był tak dostosowany, że nie przeszkadzał w zakupach. Zapach w sklepie był ustawiony tak, iż z przyjemnością można było robić zakupy. Z chęcią wrócę do tego sklepu.

Paweł_1542

05.04.2023

CCC

Placówka

Białystok, Galeria Biała

Nie zgadzam się (0)
W salonie panował...
W salonie panował porządek i było czysto. Sprzedawca z własnej inicjatywy zaproponował mi obsługę. Pracownik kompetentny, posiadający wiedzę na temat sprzedawanych usług. Doradca zaangażowany w proces sprzedaży, starający się dobrać najlepszą dla klienta ofertę. Ogólne wrażenie z wizyty pozytywne.

Paweł_1542

31.03.2023

T-Mobile

Placówka

Zambrów, białostocka

Nie zgadzam się (0)
W sklepie było...
W sklepie było czysto, na półkach panował porządek, ekspozycja zachęcała do zrobienia zakupów. Towary były estetycznie wyeksponowane i czytelnie oznaczone. Pracownicy chętni do pomocy i uprzejmi. Z chęcią odwiedzę sklep ponownie oraz polecę go rodzinie i znajomym.

Paweł_1542

31.03.2023

Dealz

Placówka

Warszawa, ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w sklepie...
Wizyta w sklepie przebiegła w miłej atmosferze. Na produktach znajdowały się oznaczenia cenowe. W sklepie panował ład i porządek. Pracownik obsługujący mnie na sali sprzedaży był miły i uprzejmy, oderwał się od swoich zajęć i podszedł ze mną do regału, gdzie znajdował się przedmiot, o który zapytałem. Pracownik obsługujący mnie przy kasie poinformował mnie o produkcie tygodnia oraz zapakował zakupione produkty do reklamówki. Był uprzejmy i miły, prawidłowo nabił artykuły na kasę, prawidłowo wydał resztę oraz spontanicznie podał paragon. W przymierzalni było czysto, nie znajdowały się tam zbędne wieszaki oraz ubrania pozostawione przez klientów. Ogólne wrażenia z wizyty pozytywne. Pracownicy kompetentni, uprzejmi i chętni do pomocy. Z przyjemnością polecę ten sklep znajomym.

Paweł_1542

31.03.2023

PEPCO

Placówka

Białystok, Zachodnia 2/A2

Nie zgadzam się (0)
Grzeczna obsługa, szeroki...
Grzeczna obsługa, szeroki asortyment i przystępne ceny!

Paweł_1542

05.01.2023

Lewiatan

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Podczas dzisiejszej wizyty...
Podczas dzisiejszej wizyty czułem się dobrze. Zarówno wejście jak i otoczenie sklepu było czyste i uporządkowane. Po wejściu do sklepu zostałem powitany przez jednego z pracowników. Sprzedawca z własnej inicjatywy nie zaproponował mi obsługi, ale poproszony o pomoc chętnie mi pomógł. Doradca prawidłowo zbadał moje potrzeby i zaproponował cztery modele obuwia. Pomimo, że pracownik nie mówił o korzyściach z zakupu obuwia, starał się wybrać najlepszy dla mnie model butów. Podczas obsługi na kasie pracownik pracował szybko i sprawnie. Sprawdził zgodność sparowania butów oraz prawidłowość opakowania jednostkowego. Jako dodatkowy produkt polecił środek do czyszczenia obuwia. Chętnie wrócę do tego sklepu, ponieważ podoba mi się bogaty asortyment obuwia.

Paweł_1542

01.01.2023

50 style

Placówka

Białystok, Świętojańska 15

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu zostałem powitany przez pracownika. W salonie panował porządek i było czysto. Sprzedawcy zajęci byli obsługą innych klientów i zwracali uwagę na sytuację w sklepie. Pracownik poproszony o pomoc chętnie mi pomógł w wyborze odpowiedniej pary butów. Podczas obsługi doradca pomagał również innych klientom. Sprzedawca był miły i uprzejmy, prawidłowo rozpoznał moje potrzeby i zaproponował odpowiedni produkt. Gdy zabrakło obuwia w moim rozmiarze, sprzedawca zaproponował zakup w sklepie internetowym i dostawę do domu. Po wybraniu odpowiednich butów sprzedawca zaprosił mnie do kasy. Kasjer powitał mnie uśmiechem i słownie, zaproponował zakup wkładek oraz środka do pielęgnacji obuwia, a także zapytał o kartę Deichmann Plus i zaproponował jej założenie. Kasjer sprawnie zeskanował produkt, spontanicznie wydał mi paragon fiskalny i pożegnał zwrotem grzecznościowym zapraszając do kolejnej wizyty. Podczas zwrotu towaru pracownik był uprzejmy i grzeczny. Doradca sprawdził stan obuwia i sprawnie przyjął zwrot. Chętnie wrócę do sklepu ponownie oraz polecę go rodzinie i znajomym.

Paweł_1542

01.01.2023

DEICHMANN

Placówka

Białystok, Produkcyjna 84

Nie zgadzam się (0)
Dzisiejsza wizyta przebiegła...
Dzisiejsza wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Zarówno wejście do salonu jak i jego wnętrze utrzymane było w czystości. Obuwie stojące na półkach było czyste, niezakurzone. Mimo tego, iż pracownicy zajęci byli pracami porządkowymi zwracali uwagę na klientów. Pracownik obsługujący mnie na sali sprzedaży był miły i uprzejmy. Profesjonalnie podszedł do obsługi mojej osoby. Na początku zbadał moje potrzeby zadając otwarte pytania, następnie zaprezentował konkretne modele obuwia. Zaproponował przymierzenie obuwia, przyniósł drugi but oraz zaproponował spacer po salonie. Podczas transakcji dokładnie spakował obuwie. Na koniec pożegnał mnie i zaprosił do kolejnej wizyty. Salon jak najbardziej godny polecenia znajomym lub rodzinie.

Paweł_1542

01.01.2023

RYŁKO

Placówka

Białystok, Produkcyjna 84

Nie zgadzam się (0)
Obsługa na stacji...
Obsługa na stacji jest lepsza w porównaniu z innymi stacjami paliw. Na stacji panował porządek, pracownik był uprzejmy i zaangażowany w obsługę. Chętnie wrócę na stację ponownie.

Paweł_1542

01.01.2023

Circle K

Placówka

Białystok, Tysiąclecia Państwa Polskiego 8C

Nie zgadzam się (0)
Świetna obsługa, szeroki...
Świetna obsługa, szeroki asortyment, przystępne ceny. Polecam!

Paweł_1542

10.02.2022

Lewiatan

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest dobrze...
Sklep jest dobrze oznaczony i łatwo go odnaleźć. Wewnątrz sklepu panował porządek, a towary były estetycznie ułożone na półkach. Sprzedawca z własnej inicjatywy rozpoczął rozmowę, chętnie mi doradził w wyborze, posiadał wiedzę na temat sprzedawanych produktów. Pracownik oprócz informacji o cechach i zaletach produktu powinien wskazywać na korzyści z zakupu. Sprzedawca zaproponował mi zakup produktu komplementarnego oraz dodatkowego. Chętnie wrócę do sklepu ponownie oraz polecę go rodzinie i znajomym.

Paweł_1542

12.01.2022

Grene

Placówka

Działdowo, ul. Męczenników 31

Nie zgadzam się (0)
W salonie panował...
W salonie panował porządek i było czysto. Sprzedawca z własnej inicjatywy zaproponował mi obsługę. Pracownik kompetentny, posiadający wiedzę na temat sprzedawanych usług. Doradca zaangażowany w proces sprzedaży, starający się dobrać najlepszą dla klienta ofertę. Ogólne wrażenie z wizyty pozytywne.

Paweł_1542

12.01.2022

T-Mobile

Placówka

Białystok, Wrocławska 20

Nie zgadzam się (0)
W hurtowni było...
W hurtowni było czysto, na półkach panował porządek, ekspozycja zachęcała do zrobienia zakupów. Towary były estetycznie wyeksponowane i czytelnie oznaczone. Pracownicy chętni do pomocy i uprzejmi. Z chęcią odwiedzę hurtownię ponownie oraz polecę ją rodzinie i znajomym.

Paweł_1542

12.01.2022

EUROCASH

Placówka

Łomża, Wojska Polskiego 165d

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panował...
W sklepie panował porządek i było czysto. Ekspozycja towarów była estetyczna i czytelnie oznaczona. Pracownik chętnie pomógł mi wyborze produktu, o który zapytałem. Kasjer obsłużył mnie szybko i sprawnie. Chętnie polecę sklep rodzinie i znajomym.

Paweł_1542

12.01.2022

Lewiatan

Placówka

Białystok, Berlinga 23

Nie zgadzam się (0)
Pracownik posiadał wiedzę...
Pracownik posiadał wiedzę na temat sprzętu i chętnie dzielił się nią ze mną. Doradca zapytał mnie do czego potrzebuję piły, jakiej grubości będą cięte bloczki, czy interesuje mnie piła ręczna czy stołowa i wskazał na różnice pomiędzy nimi, jaką nieruchomość buduję i gdzie, kiedy i na jak długo chciałbym wypożyczyć sprzęt. Sprzedawca poinformował mnie o wszelkich kosztach, niezbędnych dokumentach i kosztach ewentualnego transportu. Doradca był kompetentny i uprzejmy. Sprzedawca zaproponował również produkty komplementarne.

Paweł_1542

08.05.2020

Ramirent

Placówka

Białystok, ul. Bitwy Białostockiej 6A

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi