LOTOS

( 3.94 )

Grupa LOTOS zajmuje się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. Jest producentem i dostawcą m.in. benzyny bezołowiowej, oleju napędowego, oleju napędowego do celów opałowych (lekki olej opałowy), paliwa lotniczego oraz ciężkiego oleju opałowego. LOTOS Paliwa to sieć 450 dogodnie zlokalizowanych stacji paliw w całym kraju. W ramach sieci funkcjonuje 17 tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych przy autostradach A1, A2, A4 i A6 oraz przy drogach ekspresowych S3 oraz S7.

Opinie (2473)

Porażka, takiej obsługi nie ma nigdzie indziej!

Pani z obsługi nie wie jak wydac nagrode za punkty a pracuje na tyle dlugo ze powinna to wiedziec

Bezczelna obsługa Był ...

Bezczelna obsługa. Był wypadek na a2 utknęliśmy w korku byliśmy z 3 miesięcznym dzieckiem poprosiliśmy o otwarcie bramy żeby wrócić do domu Kasjerka stwierdziła ze kierowniczka zamknęła się u siebie i nie otwiera i nie może otworzyć ani się zapytać. Brama ewakuacyjna służy chyba tylko pracownikom stacji żeby skrócić sobie czas przejazdu do pracy. Nie polecam tej stacji, jeszcze przy zakupach wydano mi mniej o 3 zł Porażka

Obsługa na stacji ...

Obsługa na stacji przez pracowników była poprawna natomiast toaleta pozostawia wiele do życzenia: średnio przyjemny zapach, brak papieru do wycierania rąk, przepełniony śmietnik.

bardzo dobra lokalizacja ...

bardzo dobra lokalizacja stacji przy głównej ulicy miasta, uprzejma obsługa, brak kolejki. Na stacji czysto, duży wybór produktów w sklepie.

polecam

Najczęściej odwiedzam stacje Lotos bo mam po drodze z pracy. I polecam.

lokalizacja na plus

zawsze w pobliżu

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2021
LOTOS Inna forma kontaktu

Najlepsze paliwa!

Gorąco polecam! Najlepsza stacja!

Ode mnie niska nota

Jestem rozczarowany. Jakość obsługi nie powala...

Rewelacja!

Bardzo polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2021
LOTOS Inna forma kontaktu

Rewelacja!

Bardzo polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2021
LOTOS Inna forma kontaktu

Rewelacja!

Bardzo polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2021
LOTOS Inna forma kontaktu

OK

OK.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2021
LOTOS Inna forma kontaktu

Super!

Polecam.

Super!

Polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2021
LOTOS Inna forma kontaktu

Super!

Polecam.

Średnio

Średnio.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2021
LOTOS Inna forma kontaktu

Słabo niestety

Nie mogę polecić tej stacji…

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2021
LOTOS Inna forma kontaktu

Średnio

Średnio.

Odwiedzałeś ostatnio LOTOS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • myjnia 24h
  • paliwa
  • stacja paliw

Podobne firmy w okolicy

Stacje paliw Auchan

(4.06 )

BLISKA

(3.93 )

BP

(4.02 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem