Jakość Obsługi

ORLEN

( 3.96 )

Polski koncern paliwowo-energetyczny, lider wśród przedsiębiorstw petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej. Klienci PKN ORLEN mogą korzystać z programów lojalnościowych takich jak karty paliwowe czy karty VITAY. Stacje ORLEN to nie tylko wysokiej jakości paliwo, ale również dobrze wyposażone sklepy, sieć kawiarni STOP CAFE, myjnie oraz usługa kurierska "Stacja z paczką".

Opinie (10630)

Najwyższa jakość paliwa i usług

Nie od dzisiaj uważam, że sieć paliwowa ORLEN to klasa sama w sobie. Będąc w trasie tankuję wyłącznie na ich stacjach, a na tej przy Armii Krajowej- zdecydowanie najczęściej. Po pierwsze- stosunek jakości do ceny- paliwo w mojej opinii jest bardzo dobre. Może to jedynie efekt placebo, ale zdarzało się, że przejechałem więcej kilometrów na takiej samej ilości paliwa w porównaniu do lokalnych konkurencji, natomiast cena nie odbiega od średniej. Na bardzo duży plus zasługuje również obsługa- w zdecydowanej większości przypadków natychmiast po wyjściu z auta podchodził do mnie pracownik stacji z pytaniem czy zatankować samochód i za jaką kwotę. Standardowo pojawiają się rekomendacje droższego, bardziej oktanowego paliwa co jest dla mnie całkowicie zrozumiałe i świadczy o rzetelnym wypełnianiu obowiązków. Również nie mam żadnych zastrzeżeń co do obsługi przy kasie czy w punkcie gastronomicznym- i tutaj muszę przyznać- zamówienia były zawsze wykonane z należytą czystością oraz starannością. Nigdy nie otrzymałem Hot-Doga ze spaloną bułką czy pomylonymi sosami, a kawa zawsze była gorąca i pachnąca! Natomiast dzisiejsza sytuacja utwierdziła mnie w przekonaniu, że ta stacja paliw zasługuje na 5 gwiazdek. ---Dzień dobry? Może zatankować? ---Dzień dobry. Poproszę. Diesel za 100zł. ---A może Vervę? Tak, żeby poszaleć na święta! ---Nie, nie, dziękuję. On i tak sobie radzi bez Vervy :D ---Oj nie wątpię! Śliczne auto! To ja już leję, a Pana zapraszam do kasy. ---A dziękuję!

Niepokojące praktyki

Obsluga tej stacji po zatankowaniu na kartę Flota nie wydaje kuponów rabatowych. Nie pierwszy to taki przypadek. Obsługa słaba, niezaangazowana.

Szybko

Jak na stację tego dnia obsługa klienta przebiegła bardzo szybko w dodatku pracownicy mili dla klienta

Zakup Paliwa

W dniu dzisiejszym pojechałem na stację benzynową Orlen. Po pojechaniu pod dystrybutor podszedł do mnie pracownik stacji oferując swoją pomoc w tankowaniu.Podziękowałem podałem kwotę za którą chcę kupić paliwo i poszedłem do kasy aby zapłacić. Pani kasjerka z miłym uśmiechem przywitała mnie po czym przyjęła zapłatę, proponując inne artykuły. Podziękowałem , odebrałem resztę i wyszedłem. Pracownik na podjeździe miło podziękował . Wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze.

Super

Obsługa dobra. Bardzo dobrze wyposażony sklep w artykuły spożywcze i motoryzacyjne z mini barem

Bardzo sprawna i sympatyczna obsługa.

Nawet podczas remontu i pracy w nienajlepszych warunkach pracownicy stają na wysokości zadania.

Elegancko i fachowo

Jak się rozlało paliwo, to Pan od razu zauważył i posypał takim rdzawym proszkiem jak przy wypadkach i okazał troskę

Obsługa ma zły dzień...

Tankowanie na tej stacji paliw było by przyjemne gdyby nie obsługa. Kasjerka nie miała humoru, była nieżyczliwa i nadęta. Jak poprosiłem o fakturę to miałem wrażenie że proszę ją o pożyczkę... Otoczenie stacji bez zastrzeżeń.

Super obsługa

Super obsługa miła obsługa i czystość stacji na ocenę celującą

Wysokie ceny

Choć często tankuję na stacjach tej sieci, na tej konkretnej tankuję dość rzadko ze względu na wysokie ceny paliw. Nie wiem czym to jest podyktowane lecz paliwa na tej konkretnej stacji potrafią być droższe nawet o kilkanaście groszy na litrze niż na stacjach tej samej sieci ulokowanych w promieniu kilku kilometrów.

Stacja godna polecenia i zakupu

Stacja schludna, czysta. Towar spełniający oczekiwania, dobrze zatowarowany. Personel okey, chociaż zdarza się obojętne traktowanie klienta. Ogólnie polecam

Odwiedzałeś ostatnio ORLEN?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • myjnia
  • Kawiarnia
  • kawa na wynos
  • sklep
  • paliwa
  • stacja paliw

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.98 )

BLISKA

(3.80 )

BP

(4.29 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem