Piekarnia Tyrolska

( 3.02 )

Opinie (76)

Już od wejścia do piekarni przywitała mnie pani kasjerka

Już od wejścia do piekarni przywitała mnie pani kasjerka. W lokalu panował porządek. Ceny niektórych wyrobów wydają mi się zbyt wysokie. Także dostępność produktów była niezadowalająca, mały wybór bułek słodkich. Bardzo szybka i miła obsługa, brak kolejek. Przed piekarnią zawsze jest wolne miejsce do zaparkowania. Ogólnie obsługę oceniam dobrze, tylko trzeba jeszcze popracować nad dostępnością asortymentu

Szybka obsługa

Szybka obsługa, wypieki które zakupiłem były świeże, ceny nie wygórowane

Piekarnia Tyrolska w Mikołajkach

Piekarnia Tyrolska w Mikołajkach, to eleganckie miejsce. Sklep urządzony z gustem, czysto, przyjemnie. Asortyment pieczywa i ciast jest bardzo duży i różnorodny. Pieczywo jest zawsze świeże i sprzedawane przez miłą i kompetentną obsługę.

Weszłam do piekarni

Weszłam do piekarni,aby zakupić batony czystoziarniste,ponieważ interesuję się zdrowym odżywianiem zapytałam,czym te batony są sklejane.Sprzedawczyni z irytacja stwierdziła, że nie wie, że pewnie miodem,jednak ja dalej naciskalam,sprzedawczyni ostatecznie przeczytała mi skład produktu.Obsługa bardzo nie miła, ostatecznie kupiłam produkt,w piekarni było czysto, jednak obsługa daje wiele do życzenia.

obsługa miła i szybka w obsłudze

obsługa miła i szybka w obsłudze. Asortyment bogaty i każdy znajdzie coś dla siebie, nawet najbardziej wybredne osoby. Panie zaproponują jakieś nowości jeżeli takowe są i zawsze z uśmiechem podchodzą do klienta. Sklep czysty z zadbany z pięknym zapachem pyszności. Wart polecenia i dobry do codziennych zakupów.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Jak wszedłem do sklepu był tylko jeden klient. W oczekiwaniu na swoją kolej, zapoznałem się z oferta piekarni. Przyznam się szczerze, że ceny choć niskie, nie ma większego wyboru w ofercie. Kasjerka wykonywała swoją pracę profesjonalnie z zasadami higieny. Wydała paragon jak i prawidłową resztę. Używała również zwrotów grzecznościowych. W piekarni na półkach jak i przy kasie panował porządek.

Obok sklepu bardzo czysto

Obok sklepu bardzo czysto, ani jednego papierka w okolicy. W środku również zadbane, czysto i schludnie, gabloty na pieczywo czyste i przejrzyste. Asortyment bogaty, od bułek kajzerek po bagietki, słodkie bułki i wielkie chleby wiejskie. Wszystko mi się podobało. Pani ekspedientka bardzo miła i pomocna. Ogólnie wszystko na TAK

Piekarnia była bardzo czysta

Piekarnia była bardzo czysta:podłoga, gabloty na pieczywo. Zaistniała promocja na kajzerki i na omlety. Ceny były bardzo przystępne. Pani z obsługi miała schludny fartuch i czepek. Powitała mnie słowami "Dzień dobry" i uśmiechnęła się do mnie. Zaproponowała reklamówkę do zakupów. Byłem bardzo zadowolony z wizyty w tej piekarni.

Zajechałem do sklepu firmowego Piekarni Tyrolskiej w celu

Zajechałem do sklepu firmowego Piekarni Tyrolskiej w celu zakupu pieczywa. Podczas obsługi spotkałem się z bardzo nieprzyjemną i niesympatyczną uwagą skierowaną w moim kierunku ze strony obsługującej mnie pracownicy. Otóż zapałaciłem za zakupy odliczoną kwotą pieniędzy, w tym kilkoma monetami o nominale 2 grosze. Po czym usłyszałem nieprzyjemnym tonem, że wszyscy klienci płacą drobnymi ("żółtymi monetami"), a pracownica nie ma gdzie ich trzymać. Gdy odpowiedziałem, że to również pieniądz pracownica odpowiedziała, że jak ona wydaje resztę klientom takimi monetami to oni nie chcą ich przyjmować, natomiast ona musi. Moim zdaniem takie zachowanie pracownika jest nieprofesjonalne i bardzo nieuprzejme, dlatego wpłynęło to na niską ocenę mojej dzisiejszej wizyty w tym sklepie.

W sklepie nie było klientów

W sklepie nie było klientów. Kiedy weszłam, sprzedawczyni wstała zza lady i kiedy podeszłam, zapytała "słucham?". Poczekała chwilę, aż się zastanowię, następnie zapakowała do woreczka wybrane przeze mnie bułki. Na dłoni miała w tym czasie foliowy woreczek. Pieczywo było wyeksponowane w przeszklonej ladzie oraz na drewnianych półkach. Przy każdym produkcie była etykieta z jego nazwą i ceną. W sklepie było czysto - na podłodze ani na szybach nie było widać żadnych zabrudzeń. Na koniec obsługi pracownica powiedziała "dziękuję".

W sklepie dwie osoby stały w kolejce

W sklepie dwie osoby stały w kolejce, kiedy weszłam do środka. Sprzedawczyni była ubrana w firmowy strój, podawała pieczywo, mając na dłoni foliową rękawiczkę. Czekałam na obsługę około 4-5 minut. Pieczywo było poukładane w ladzie oraz na drewnianych półkach. Przy każdym produkcie była widoczna cena. Szyby lady były czyste, także na podłodze nie zauważyłam zanieczyszczeń. Kiedy sprzedawczyni obsłużyła klientów stojących przede mną, zapytała "słucham?", następnie zapakowała bułki, o które poprosiłam, do foliowego woreczka. Następnie podała kwotę do zapłaty, a zapakowane bułki położyła na ladzie razem z paragonem, mówiąc "dziękuję".

Odwiedzałeś ostatnio Piekarnia Tyrolska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Pellowski

(4.19 )

Piekarnia HERT

(3.17 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem