CCC

( 3.93 )

Opinie (6305)

Skandal

Klienta traktuje się jak potencjalnego oszusta! Brak zainteresowania personelu i niechęć do pomocy. W żadnym sklepie nie spotkałam się z takim traktowaniem. Niestety nie ma opcji bez gwiazdek więc muszę dać jedną.

Świetna jakoś obsługi

Panie już od wejścia uśmiechają. Nie są sztucznie natarczywe, pozwalają najpierw rozejrzeć się po sklepie, nie napadają od progu z pytaniami czego się szuka. W razie problemów nigdy nie miałam kłopotu z uzyskaniem informacji. Super podejście do dzieci! Szkoda jedynie, że tak mało asortymentu.

To nie jest szczyt marzeń...

Obsługa sklepu pozostawia wiele do życzenia. Brak przywitania i zainteresowania Klientem. Osoba jest zdana sama na siebie i na poszukiwanie towaru o który konkretnie jej chodzi. Więcej radości z wykonywanej pracy i empatii do ludzi życzę. Pozdrawiam :)

niestety nie polecam

Kiedys polecałem, bylem zadowolony, przynajmniej nie narzekałem teraz buty rozsypały sie po nie całym miesiącu i mnie przy reklamacji spławiono 2x. Po tak krótkim czasie żeby sie popsuły, to juz by im honor przynajmniej nie pozwolił i by naprawili ale nie , szkoda gadać. Już nie zajrzę do żadnego ccc.

Obsługa na 100%

Po minucie od wejścia do sklepu zostalam zauważona, ale tylko dlatego tak późno ponieważ konsultantka wcześniej była zajęta obsługa klienta. Pani bardzo dobrze rozpoznał moje oczekiwania i bardzo płynnie dobrala odpowiednie obuwie doradzając dokupienie dodatkowych akcesorii ochronnych do obuwia.

Tak trzymać!

Podczas dzisiejszej wizyty czułam się bardzo dobrze, ponieważ czułam zainteresowanie ze strony sprzedawcy przy wyborze butów, jak również w momencie gdy nie było mojego rozmiaru, a pracownik sprawdził dostępność w innych sklepach. Głośność muzyki w sklepie była tak dostosowana, że nie przeszkadzała w zakupach. Zapach w sklepie był ustawiony tak, iż z przyjemnością można było robić zakupy. Z chęcią wrócę do tego sklepu.

Pełna elegancja nie tylko na nogach

W tym miejscu mieści się wiele sklepów, w tym sieciowe. Salon obuwia CCC to jeden z ładniejszych i najbardziej zadbanych sklepów wśród nich. Miejsce jest widne, przestronne, z efektownie wystawionymi butami. Ceny są widoczne dobrze, każdy but można wziąć do ręki, obejrzeć, przymierzyć. Dużo tam butów ze skóry od renomowanych krajowych producentów, w atrakcyjnych cenach. Szkoda tylko, że nie trafiłam na promocję obuwia zimowego właśnie dobrych polskich firm...

Nie do końca spełnia oczekiwania

Duży wybór obuwia dla dzieci i dorosłych, niestety często brakuje rozmiarów. W sklepie jest mała ilość luster, brakuje ich na boku półek co wiąże się z chodzeniem na koniec sklepu w celu sprawdzenia jak coś na nas leży. Mało miejsc ,do mierzenia,,. Niektóre osoby z obsługi miłe niespodzianki pomocne inne niekoniecznie.

Miła obsługa

Jak tylko weszlam do sklepu -Pani ekspedientka przywitała mnie zwrotem grzecznościowym " dzień dobry", kiedy chwilę już chodziłam po sklepie szukajac odpowiednich butów dla siebie, podeszla do mnie i zapytała czy w czymś pomóc. Pani była ubrana stosownie do wykonywanego stanowiska. Miła, uśmiechnięta. Sklep wyglądal na czysty, ceny czytelne. Przy kasie przede mną była jedna osoba. Czekałam dosłownie 3 minutki.

Średnia obsługa

Sklep bardzo fajny jest , panuje w nim ład i porządek , produkty są godne do polecenia tylko z obsługą jest kłopot aby poprosić o pomoc trzeba szukać ekspendjetki , to jest duże wyzwanie dla mnie liczy się najbardziej aby obsługa była miła i kompetentna , czasem trafiam na taką osobę w tym sklepie

Super obsługa

Obsługa bardzo miła i pomocna w dobrze obuwia sklep czysty i zadbany.

Super obsługa

Sklep czysty, Obowi zawsze ładnie i dbale ułożone obsługa miła i pomocna w doborze obuwia

świetna

Obsługa miła i kompetentna. Zawsze służy pomocą. Panie dobrze znają asortyment i potrafią pomoc w doborze butow.

Obsługa poniżej poziomu krytyki

W ubiegły weekend wybrałam się z Narzeczonym do CCC po buty dla niego. Planowaliśmy kupić dwie pary - jedne bardziej eleganckie, a drugie codzienne. Panie sprzedawczynie kręciły się po sklepie, dotykając ułożonych już pudełek. Poprosiłam jedną z nich o pomoc ponieważ sprawdziłam na stronie internetowej, że z interesującego mnie modelu butów dostępny jest rozmiar 44, którego nie widziałam na półce. Pani pokręciła się chwilę przy półce przy czym oddała mi buty i powiedziała, że mam sobie stanąć w kolejce i sprawdzić przy kasie czy są buty. Podziękowałam i wyszłam, przy czym zakupy zrobiliśmy w Deichmann.

CCC Hajnówka

Bardzo ładne wnętrze sklepu, zawsze ładny wystrój i ciekawa wystawa. Sklep dobrze zaopatrzony, często są przeceny i promocje. Ekspedientki bardzo miłe, grzeczne i pomocne. Zawsze służą radą. Chętnie odwiedzam hajnowski sklep CCC.

-70%?

Skuszona wielką promocją -70% poszłam do CCC w poszukiwaniu kozaków damskich i męskich dla chłopaka. Promocją objęte były tylko niektóre fasony, przeważnie te, w których nie było rozmiaru. Fakt faktem, macie lepszy asortyment niż Deichmann i jest go więcej, ale z sezonu na sezon coraz gorsze promocje.

Kierowniczka sklepu to nieporozumienie

Pani kierowniczka!! sklepu to jakieś nieporozumienie!!! Zamiast dawać pracownikom przykład to w ich obecności niekulturalnie i bezczelnie odzywa się do klientów. To, że jest pani wielką kierowniczką sklepu nie upoważnia pani do tego, by źle traktować ludzi (klientów!!!)! Uważam, że taki pracownik nie szanujący ludzi (klientów) nie powinien pełnić funkcji kierowniczej. Z tego co czytam nie jestem jedyną osobą, którą pani kierownik obraziła swoim zachowaniem, bo ja jej odpowiedzią poczułam się urażona!! Chcę, żebyście wiedzieli, że właśnie straciliście stałego klienta!!!!

Super, obsługa idealna

W sklepie jest bardzo sympatyczna obsługa , pracownicy są kulturalni i kompetentni.Zawsze są chętni do pomocy. W sklepie zachowana jest czystość i porządek. Zawsze chętnie się wraca do tego sklepu.

Odwiedzałeś ostatnio CCC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ambra

(5.00 )

Badura

(4.20 )

Bagatt

(4.41 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem