Bershka

( 3.91 )

Opinie (530)

Pomocna obsługa

Bardzo pomocna obsługa, nie robili problemów z wymianą towarów, sprawnie obsługują, są mili, odpowiadają na wszystkie pytania. W sklepie jest wszystko poukładane, cały czas ktoś chodzi, aby uporządkować towar. Ubrania w sklepie są bardzo ładne, pomysłowe i dobrej jakości.

Prawidłowa obsługa

Obsługa w sklepie Bershka znajdującym się w Galerii Katowickiej w Katowicach jest prawidłowa. Obsługa zachowuje się kulturalnie, jest sympatyczna i pomocna. W sklepie zawsze panuje porządek, łatwo znaleźć odpowiedni rozmiar. Nie zawsze przy wejściu do przymierzalni stoi ktoś z obsługi, więc nie wiadomo czy należy czekać czy można wejść bez otrzymania odpowiedniego numerku. Płacenie za towar następuje bardzo sprawnie, obsługa pamięta o zwrotach grzecznościowych w stosunku do klienta.

Wszystko przebiegło pomyślnie, zakupy, produkty, obsługa

Salon dość mały lecz dobrze uposażony. Obsługa na sklepie widoczna. Obsługa w przymierzalni oraz na sali sprzedaży w porządku. Brakowało parytetu dzień dobry.

Bardzo dobry sklep

Sklep bardzo schludny, ubrania ułożone od linijki, poukładane rozmiarami. Przy większym ruchu bywa mały chaos. Personel bardzo uprzejmy, schludnie ubrany, doskonale reklamujący ciuchy tej marki. Skorzy do pomocy pracownicy jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Nawet jeśli na sklepie nie mogę znaleźć produktu w moim rozmiarze to zawsze bez problemu pomagają i sprawdzają w systemie czy dany towar jest w sprzedaży i od razu pomagają go znaleźć. Ubrania są na bieżąco dokładane, dlatego zazwyczaj znalezienie potrzebnego rozmiaru nie sprawia problemu. Co prawda standy z dodatkami nie zawsze są idealne, ale cała reszta nadrabia tą wadę.

Zamówiłam dwie rzeczy ze sklepu internetowego

Zamówiłam dwie rzeczy ze sklepu internetowego, dostawa miała być na drugi dzień jednak kurier dhl nie potrafił dostarczyć do mnie paczki. Tłumaczenia infolinii dhl były takie, że był niepoprawny adres odbiorcy, natomiast obsługa z bershki twierdziła że kurier kilkukrotnie próbował dostarczyć do mnie paczkę ale bez skutku. Kurier pomimo tego iż podałam swój numer telefonu ani razu do mnie nie zadzwonił. Od sprawy minęło już ponad dwa tygodnie a pieniędzy, czyli ponad 200 zł nie otrzymałam z powrotem! Mam bardzo złe doświadczenia z tym sklepem, zakupów tam nigdy więcej nie zrobię! Obsługa mailowa bershki też pozostawia wiele do życzenia. NIE POLECAM!!

W sklepie spodobały mi się kolczyki

W sklepie spodobały mi się kolczyki, jednak w jednym z nich nie było zatyczki. Zapytałam kasjera czy nie ma dodatkowej pary na sklepie, Pan sprawdził informację w systemie, po czym poszedł ich również poszukać w magazynku. Kolczyków nie było. Kasjer zaproponował internetowe zamówienie biżuterii i pomógł mi z wypęłnieniem formularza. Obsługa sklepu była bardzo miła i pomocna!

Pewnego dnia kupiłam w tym sklepie kilka rzeczy

Pewnego dnia kupiłam w tym sklepie kilka rzeczy, zostałam dość szybko obsłużona. Po powrocie do domu stwierdziłam, że dwie z tych rzeczy chcę zwrócić, udałam się więc do tego sklepu kilka dni później by oddać ubrania. Zwrot przebiegał bez żadnych komplikacji, zostałam tylko zapytana o to, czy czasami nie chcę wymienić tych rzeczy na inne. Cała sytuacja przebiegała w miłej atmosferze.

Obsługa sklepu masakra

Obsługa sklepu masakra.. czekaliśmy przy kasie 10 min. Z boku dziewczyna układała ubrania zerkajac na nas co jakiś czas A my na nią I nie raczyła podejść skasowac nas. Gdy się rozmyslilismy I odchodzili już to nagle szła w nasza stronę że zaprasza do kasy. Niestety podziekowalismy I nie wrócimy tam już. Dzieje się tak często Ale to już przeszło wszystko bo widziała nas ta dziewczyna I nie podeszła.

Wchodząc do sklepu

Wchodząc do sklepu ,od razu przy wejściu ,zauważyłam młodą pracownicę pomiędzy wieszakami z ubraniami, rozmawiającą przez telefon. Jedna nogę miała oparta na małej metalowej drabince, która zapewne służyła jej do wieszania odzieży na wyższych wieszakach. Chodziłam po sklepie, oglądając odzież, klientów nie było prawie wcale , tylko dwie osoby , licząc ze mną.Kiedy okrążyłam cały sklep i chciałam już wychodzić, zwróciłam uwagę jak jedna klientka niemal przewróciła się o pozostawioną metalową drabinkę. Rozejrzałam się , gdzie znajduje się ta pracownica, która korzystała wcześniej z tej drabinki . Ta klientka też się rozglądała, szukając kogoś, ale nie było nikogo , komu można było by powiedzieć o zagrożeniu jakie stanowi metalowa drabinka pozostawiona między wieszakami z ubraniami. Klientka, nie spodziewając się żadnej przeszkody chodziła swobodnie miedzy wieszakami i raczej swój wzrok skupiała na oglądanej odzieży, niż na tym co może spotkać pod nogami. W oddali , na końcu sklepu za ladą stały trzy pracownice i wesoło z sobą rozmawiały , klientka również zauważyła je i podeszła, w pewnym oddaleniu również się zbliżyłam. Klientka zwróciła uwagę , że o mało co się nie przewróciła przez pozostawione metalowe schodki pomiędzy wieszakami .Pracownice patrzyły na nią przez moment bez żadnej reakcji i w końcu ta pracownica , która wcześniej rozmawiała przez telefon , opierając nogę na schodkach, powiedziała" przepraszam". Klientka odeszła, a pracownice stroiły głupie miny naśmiewając się z niej. Kiedy wychodziłam , ze sklepu drabinki już nie było, została zabrana.

Wchodząc do sklepu

Wchodząc do sklepu , w którym były jeszcze tylko dwie inne klientki, zauważyłam pracownicę, która stała na sali blisko wejścia i dosyć głośno instruowała nową pracownicę jak ma się zachowywać , co powinna robić , a czego nie , jak zwracać się do klientów, gdzie wieszać jaki towar, na co zwracać uwagę podczas obsługi klientów itp. Mówiła to tak głośno, że wszyscy zwracali na nią uwagę ,czuła się bardzo ważna w tej roli. Nowa pracownica stała speszona, skulona w sobie i pewnie przechodziła straszne męki. Żadnego więcej pracownika na sali nie było , chociaż sala jest naprawdę pokaźnych rozmiarów. To "szkolenie " można było załatwić chyba przed pracą lub w bardziej dyskretny sposób.

Obsługa bardzo nieuprzejma

Obsługa bardzo nieuprzejma. Kobieta nie umiała mi wytłumaczyć promocji która obowiązuje w sklepie od dłuższego czasu. Dodatkowo pracownicy bardziej zajęci byli rozmową między sobą niż klientami. W przymierzalni panował chaos, w kabinach pozostały ubrania po poprzednich klientach. Obsługa kasy za to sprawnie i przyjemnie przebiegła, zostałam miło pożegnana oraz dostałam dodatkowo ulotki z promocjami.

Mila sprawna obsługa Bardzo pomocna Pani sprzedawczyni

Mila sprawna obsługa Bardzo pomocna Pani sprzedawczyni bardzo pomocna co do wyboru bluzeczki doradzi da rabacik

Odwiedzałeś ostatnio Bershka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem