Aviva

( 3.65 )

Grupa Aviva działa w Polsce od 1992 roku i jest jedną z największych instytucji finansowych w kraju. Jest jednocześnie liderem na swoim macierzystym rynku brytyjskim, gdzie działa już ponad 320 lat! Aviva ubezpiecza życie i zdrowie swoich klientów, oferuje ubezpieczenia samochodu, mieszkania, a także majątku firmy. Proponuje rozwiązania ułatwiające oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy na ważne cele, w tym na emeryturę. Jest firmą przyjazną rodzinie, jako pierwszy ubezpieczyciel wprowadziła dodatkowe korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Opinie (919)

Rewelacja!

Obsługę tego towarzystwa miałam za pośrednictwem brokera. Uważam, że agenci są bardzo kompetentni i pomocni.

Rewelacja!

Mam agenta z tej firmy i od blisko 15 lat obsługuje mnie profesjonalnie. Za każdym razem po umówionym spotkaniu telefonicznym przy rocznicy polisy proponuje swoją pomoc w zakresie ubezpieczeń życia, auta bądź mieszkania

Rewelacja!

Dobry kontakt mailowy i telefoniczny.

Rewelacja!

Bardzo dobra oferta ubezpieczenia. Miły i konkretmy kontakt.

Rewelacja!

Kontakt z biurem obsługi ok, mam wykupione ubezpieczenie na życie,

Rewelacja!

Pani która mnie obsługiwała była miła, konkretna, dowiedziałam się tego co chciałam.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
Aviva Inna forma kontaktu

OK

Dobry kontakt i profesjonalna obsługa, ale oferta mało konkurencyjna (OC AC auta)

Rewelacja!

Jakość obsługi na wysokim poziomie, pracownicy kompetentni i chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.

Rewelacja!

Kontakt z firmą ułatwiony że względu na możliwość połączenia telefonicznego z bezpośrednim doradca (moje doświadczenia są bardzo pozytywne - rzeczowa , pomocna osoba).

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
Aviva Inna forma kontaktu

Rewelacja!

Łatwa komunikacja, miła obsługa profesjonalne podejście do klienta

Rewelacja!

bez problemu wypłacają odszkodowanie, niska cena w porównaniu do konkurencji i agenci działają szybko

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
Aviva Inna forma kontaktu

Rewelacja!

Obsługa na wysokim poziomie poprzez czat, czy infolinię. Doradcy zawsze pomocni, wrzucają dodatkowe rabaty i dobierają produkt pod klienta

Super!

Świetne wsparcie ze strony personalnej asystentki. Szybki proces przetwarzania wysłanych dokumentów. Oraz uwzględnienia mojej reklamacji.

OK

Bardzo korzystna oferta ubezpieczenia na życie.Szybki kontakt z doradcą w sprawie ubezpieczenia.Sprawne załatwienie formalności z przedstawicielem firmy.Szczegolowe wyjaśnienie przez telefon jak i droga mailowa.

Super!

W tej firmie mam ubezpieczony jeden z samochodów, to firma, która dla ubezpieczanej marki miała najkorzystniejsze warunki, szczególnie finansowe. Wprawdzie, pierwszy kontakt był przez pośrednika, jednak ostatecznym odbiorcą była Aviva, jako ubezpieczyciel. Potem jeszcze była potrzeba skorzystania z opcji Assistans i tu już odbył się kontakt telefoniczny z pracownikiem, gdzie obsługa przebiegła sprawnie (dotyczyło formalności związanych z samochodem zastępczym) w powiązaniu z udostępniającym pojazdu zastępczego.. Myślę, że jeśli, nadal będą mieli korzystną ofertą OC dla mojego samochodu to możliwe jest przedłużenie ubezpieczenia na kolejny okres. Nie wykluczam tego

OK

Zrozumiałe i proste warunki. Profesjonalne podejście

Tragicznie.

Zgłosiłem szkodę zalania mieszkania przez sąsiada. Ewidentną wina sąsiada a Aviva robiła wszystko aby nie wypłacić

Rewelacja!

Jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie

Odwiedzałeś ostatnio Aviva?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.57 )

Avus Polska

(0.52 )

AXA

(3.67 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem