Aviva

( 3.65 )

Opinie (648)

Świetna obsługa, polecam!

Jestem bardzo zadowolona, obsługa na najwyższym poziomie. Co roku przypomnienie o kończącym się ubezpieczeniu. Bardzo indywidualne podejście do klienta i dobra oferta, uwzględniająca jego potrzeby.

Obsługa telefoniczna na średnim poziomie.

Wysłałam zapytanie o ubezpieczenie domku p godzinie 9:43, oddzwoniła kobieta po 40 minutach. Pani przedstawił się, kobieta bardzo miła jednak przedstawiona prze zemnie prośba o ubezpieczenie domku do 35 metrów kwadratowych, przebudowanego z letniskowego na mieszkalny sprawiła spory kłopot. Pani nie posiadała informacji na taką możliwość więc co chwilkę dopytywała kogoś o informację. Zadano mi pytania nie związane z ubezpieczeniem typu kod pocztowy adresu zameldowania mimo iż nieruchomość ubezpieczana znajduję się zupełnie gdzie indziej. Następnie poproszono mnie o przesłanie zdjęć. Po krótkiej ankiecie Pani wyceniła dom na 150 tysięcy i powiedziała że czeka na zdjęcia gdyż teraz żadnej kwoty ubezpieczenia podać nie może. Bardzo chaotyczna rozmowa. Nadal nie wiem w ogóle jak kształtują się chociaż w przybliżeniu ceny ubezpieczeń takich domków. Nie została także zaproponowana mi wizyta w placówce abym na miejscu mogła poznać ofertę.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Duże zaangażowanie że strony pracowników

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Obługa bardzo kompetentna, pracownicy z bardzo dużą wiedzą i zaangażoweniem w sposób profesjonalny oferują usugi firmy.

Odwiedzałeś ostatnio Aviva?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.32 )

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.89 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem