Aviva

( 3.63 )

Opinie (653)

Rewelacyjnie.

Poprosiłem o zakres ubezpieczenia a dodano mi coś co mnie nie interesowało

Świetna obsługa, polecam!

Jestem bardzo zadowolona, obsługa na najwyższym poziomie. Co roku przypomnienie o kończącym się ubezpieczeniu. Bardzo indywidualne podejście do klienta i dobra oferta, uwzględniająca jego potrzeby.

Obsługa telefoniczna na średnim poziomie.

Wysłałam zapytanie o ubezpieczenie domku p godzinie 9:43, oddzwoniła kobieta po 40 minutach. Pani przedstawił się, kobieta bardzo miła jednak przedstawiona prze zemnie prośba o ubezpieczenie domku do 35 metrów kwadratowych, przebudowanego z letniskowego na mieszkalny sprawiła spory kłopot. Pani nie posiadała informacji na taką możliwość więc co chwilkę dopytywała kogoś o informację. Zadano mi pytania nie związane z ubezpieczeniem typu kod pocztowy adresu zameldowania mimo iż nieruchomość ubezpieczana znajduję się zupełnie gdzie indziej. Następnie poproszono mnie o przesłanie zdjęć. Po krótkiej ankiecie Pani wyceniła dom na 150 tysięcy i powiedziała że czeka na zdjęcia gdyż teraz żadnej kwoty ubezpieczenia podać nie może. Bardzo chaotyczna rozmowa. Nadal nie wiem w ogóle jak kształtują się chociaż w przybliżeniu ceny ubezpieczeń takich domków. Nie została także zaproponowana mi wizyta w placówce abym na miejscu mogła poznać ofertę.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Duże zaangażowanie że strony pracowników

Odwiedzałeś ostatnio Aviva?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.34 )

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.90 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem