Jakość Obsługi

WARTA

( 3.19 )

Towarzystwo Ubezpieczeń WARTA jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm ubezpieczeniowych w Polsce. W swojej ofercie posiada szereg ubezpieczeń dla klientów indywidualnych (takie jak ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie, emerytalne czy zdrowotne) oraz dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Działania firmy zostały nagrodzone wieloma nagrodami i wyróżnieniami np. Dobry Produkt, Superbrands, Finansowa Marka Roku czy Gwiazda Jakości Obsługi.

Opinie (760)

Obsluga bardzo wolna

Pracownicy ubrani nie zgodnie ze standardami. Na biurku stoi kawa

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Jasne i przystępne zasady.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Miła i przyjemna obsługa, wysokie ceny składek, obsługa przeciętna

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Fatalnie.

Fatalnie. bardzo słabo

Odwiedzałeś ostatnio WARTA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • ubezpieczenia

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.32 )

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.90 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem