Jakość Obsługi

WARTA

( 3.21 )

Towarzystwo Ubezpieczeń WARTA jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm ubezpieczeniowych w Polsce. W swojej ofercie posiada szereg ubezpieczeń dla klientów indywidualnych (takie jak ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie, emerytalne czy zdrowotne) oraz dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Działania firmy zostały nagrodzone wieloma nagrodami i wyróżnieniami np. Dobry Produkt, Superbrands, Finansowa Marka Roku czy Gwiazda Jakości Obsługi.

Opinie (758)

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Jasne i przystępne zasady.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Miła i przyjemna obsługa, wysokie ceny składek, obsługa przeciętna

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Fatalnie.

Fatalnie. bardzo słabo

Świetnie.

Świetnie. Zarówno obsługa, jak i oferta oferują mi jedne z lepszych rozwiązań na rynku.

Słabo.

Słabo. Brakwypłat odszkodowań.

Odwiedzałeś ostatnio WARTA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • ubezpieczenia

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.32 )

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.89 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem