Jakość Obsługi

WARTA

( 3.17 )

Towarzystwo Ubezpieczeń WARTA jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm ubezpieczeniowych w Polsce. W swojej ofercie posiada szereg ubezpieczeń dla klientów indywidualnych (takie jak ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie, emerytalne czy zdrowotne) oraz dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Działania firmy zostały nagrodzone wieloma nagrodami i wyróżnieniami np. Dobry Produkt, Superbrands, Finansowa Marka Roku czy Gwiazda Jakości Obsługi.

Opinie (760)

Brak rzetelności

W dniu wczorajszym, po uszkodzeniu szyby czołowej skontaktowałam się z infolinią w celu zgłoszenia szkody. Po 24 godzinach, nie pojawiła się informacja zwrotna z numerem szkody, bez którego nie mogłam dokonać naprawy auta. Po kolejnych kontaktach i obietnicach pomocy, dopiero ponowne zgłoszenie dało jakikolwiek efekt. Ilość straconych nerwów ponad normę.

Obsluga bardzo wolna

Pracownicy ubrani nie zgodnie ze standardami. Na biurku stoi kawa

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Jasne i przystępne zasady.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Miła i przyjemna obsługa, wysokie ceny składek, obsługa przeciętna

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Odwiedzałeś ostatnio WARTA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • ubezpieczenia

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.34 )

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.90 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem