Poczta Polska

( 2.94 )

Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudnia ponad 70 000 Pracowników, sieć obejmuje 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. Jest jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo – kurierskich i logistycznych oraz narodowym operatorem pocztowym, z którego korzysta ponad 90% Polaków. Koncentruje się na wzmacnianiu najbardziej perspektywicznych obszarów – paczek, logistyki, finansów, usług międzynarodowych i na rzecz administracji publicznej. W ostatnim czasie Poczta Polska zdobyła 1. miejsce w rankingu Rzeczpospolitej w kategorii najcenniejszych polskich marek działających w sektorze usług. W 2020 roku Poczta została laureatem konkursu TOP Marka zajmując pierwsze miejsce w kategorii firm kurierskich.

Opinie (3658)

Korzystam z poczty ...

Korzystam z poczty polskiej kiedy nie mam innego wyjścia. Nie ma ŻADNYCH szans z prywatnym dostawcą. Co mają opanowane do perfekcji? To że możesz być cały dzień w domu a oni niespostrzeżenie podrzucą awizo do twojej skrzynki :) Konkurencja nie musi się nawet wysilać przy takim traktowaniu klienta.

Nie polecam przesyłki ...

Nie polecam przesyłki przychodzą długo po czasie tryb sledzenia za granicą kompletnie nie działa.Paczki wysłane przez dpd czy DHL dotarły o wiele wczesniej mimo że zostały o wiele później nadane.Jak dla mnie kompletne rozczarowanie jak do teraz.

Szkoda, że nie ...

Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek, ta poczta nie ma nic wspólnego z ta z przed 460 lat, której historią się chwali. Komunistyczny monopolista zatrzymał gdzieś w latach 80. Zamówiłem paczkę kurierem pocztex kurier 48. Te 48 to tylko z nazwy albo zapomnieli dodać przedrostek MIN. Paczka nadana w poniedziałek do godz 10.00, w czwartek bez żadnej wizyty kuriera (byłem w domu cały dzień) sms, iż paczka do odbioru w placówce pocztowej następnego dnia. Frustracja sięga zenitu - zamawiam paczkę kurierem 48, a i tak muszę jechać sam na pocztę po 5 dniach odebrać ją osobiście. Każda prywatna firma już dawno by upadła działając w ten sposób, ale nie państwowa instytucja odklejona od reali rynku XXI wieku.

Tydzień na dostarczenie ...

Tydzień na dostarczenie przesyłki kurierem48 totalne nieporozumienie w dobie paczkomatów.

Czas oczekiwania czasem ...

Czas oczekiwania czasem bardzo długi, lecz widać opanowanie pań tam pracujących. Ostatnio zaproponowały mi kalendarz już na nowy rok. Widać, że starają się jak mogą, ale sprzęt na którym pracują wygląda nie elegancko i czasem się zacina.

9.11.2021 nadany polecony ...

9.11.2021 nadany polecony ekonomiczny (godz. 14.28) na adres ok. 400 - 500 m od poczty, gdzie nadano polecony. O 15.00 widnieje info, że znajduje się w transporcie i... Nic się nie dzieje. Brak jakiejkolwiek innej informacji w systemie śledzenia przesyłka, a jest już 13.11.2021 godz. 11.40. Poczta Polska to najbardziej beznadziejna poczta w Europie. Przekonany jestem, że te kilka pozytywnych opinii kazali napisać swoim przepracowanym pracownikom, tragedia, masakra, drożyzna! Szkoda... Była to kiedyś profi firma, a teraz nie dziwię się, że traci klientów i rynek...

Przesyłką dotarła do ...

Przesyłką dotarła do innej poczty oddalonej od mojej o 1 km. i została odesłana. Czy kurier nie powi ien przewieść do właściwej? Nie w PP to zostanie odesłane do nadawcy. Czekałem prawie tydzień a teraz zwrot i ponowne przesłanie znająć tempo PP potrwa 2 tygodnie.PP Wrocław 67. Przesyłką nr 00559007730916067090.

Po MIESIĄCU czekania ...

Po MIESIĄCU czekania poczta prosi o pełnomocnictwo do oclenia. Żenada

Kurier. Bardzo ...

Kurier. Bardzo nieprzyjemne podejść do klienta. Rozczarowanie . Oburzenie. Kompletny brak odpowiedniego podejścia ze strony pracowników firmy

I znowu super ...

I znowu super zadziałała obsługa świetna organizacja pracy. Miłego dnia . ZYCZY ZADOWOLONY KLIJENT Poz. Grzegorz

Odwiedzałeś ostatnio Poczta Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

InPost

(3.64 )

Pocztex

(2.43 )

DHL

(3.78 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem