Poczta Polska

( 2.88 )

Opinie (2698)

skandal

śledzenie przesyłek dalej nie działa nikt tego nie może zrobić naprawić >>>>>>>>>>>>>>>> Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie dostarcza opłaconych przesyłek poleconych

Zakupiłem uszczelkę która miała byc dostarczona przez pocztę polską jako przesyłka POLECONA. OPŁATA WYNIOSŁA JAK ZA PRZESYŁKĘ POLECONĄ A NIE JAK ZA ZWYKŁY LIST.Choć w opcji ,, śledź przesyłkę jest że przesyłka doręczona to jak nic nie dostałem. Podobno w związku z korona wirusem listonosz nie dostarcza przesyłek poleconych na adres tylko wrzuca jak zwykły list do skrzynki zbiorczej.W związku z tym proszę o dostarczenie jako listu poleconego lub o zwrot różnicy między opłatą za zwykły list a przesyłką poleconą.Nie naciągajcie ludzi lub zlikwidujcie usługę.

nie dostarcza opłaconych przesyłek poleconych

Zakupiłem uszczelkę która miała byc dostarczona przez pocztę polską jako przesyłka POLECONA. OPŁATA WYNIOSŁA JAK ZA PRZESYŁKĘ POLECONĄ A NIE JAK ZA ZWYKŁY LIST.Choć w opcji ,, śledź przesyłkę jest że przesyłka doręczona to jak nic nie dostałem. Podobno w związku z korona wirusem listonosz nie dostarcza przesyłek poleconych na adres tylko wrzuca jak zwykły list do skrzynki zbiorczej.W związku z tym proszę o dostarczenie jako listu poleconego lub o zwrot różnicy między opłatą za zwykły list a przesyłką poleconą.Nie naciągajcie ludzi lub zlikwidujcie usługę.

Słabo

Nie polecam.. paczki leżą po kilka dni nieodebrane przez kuriera, a infolinia? Dramat.. nie wiem czy ktokolwiek tam pracuje, bo dodzwonić się do nich to graniczy z cudem.. ja osobiście dzwoniąc kilkakrotnie z nikim nie porozmawiałam, bo ciągle trzeba czekać.. rozumiem kilka minut, ale kilkadziesiąt minut nie odbierać telefonu??

zdeprymowany

Oddział poczty przy Westerplatte 21, to jedna wielka tragedia i żenada do potęgi.

ten oddział poczty, to jedna wielka pomyłka

W oddziale poczty na Westerplatte 21 w Zielonej Górze pracują przy okienkach jakieś (treść niezgodna z regulaminem), z naczelnik włącznie. Każdy inny oddział poczty i pracownicy, potwierdzają, że można odebrać wszelkie awizo (paczki i przekazy) z pomocą sąsiada lub kogoś z rodziny legitymującego się swoim dowodem, ale w oddziale poczty Westerplatte 21 nic nie można!! Niech was szlag trafi pocztowe (treść niezgodna z regulaminem ) z Westerplatte 21.

Poczta Polska = dno

Kupiłem na Allegro pewien przedmiot. Został wysłany 11 maja i tego dnia dotarł do WER Komorniki. I nadal tam czeka tylko nie wiem na co.I nie jest to pierwszt przypadek że paczki są przetrzymywane przez kilka dni.

Polecam

Korzystam z usług Poczty Polskiej w miejscowościach: Wisła oraz Ustroń, Obie pomimo trudnej sytuacji w kraju oceniam bardzo pozytywnie. Pracownice sympatyczne, miłe i pomocne. Chętnie odpowiadają na zadane pytania, obie placówki polecam.

Miła obsługa

Wysyłam często paczki na tej poczcie. Ostatnio spotykam się z bardzo miłą obsługą. Dodam tylko że dawniej tak nie było. Oby tak dalej, pozdrawiam :) Mariusz

List priorytet

Wysłałam list opłacony jako przesyłka priorytetowa około 15 kwietnia. Do dnia dzisiejszego list nie doszedł. Jest gorzej niż wrzucony do byle jakiej skrzynki. Pobieracie dodatkowe pieniądze a nie realizujecie opłaconych zdań.

Brak chęci i motywacji do poprawy pracy.

Na przesyłkach z Chin jest nr telefonu adresata, ale urzędniczkom łatwiej odesłać paczkę do Chin jako nieodebraną niż wysłać sms, że paczka czeka. Nie poprawi błędu /nieróbstwa listonosza, chociaż to kolega z pracy. Szczegóły: No początku "pandemii koronowirysa" na poczcie była taka panika, że TRZYKROTNIE listonosze nie włożyli mi do skrzynki powiadomienia, dotyczyło to dwóch przesyłek. Jednej nie udało się odebrać i płynie teraz do Chin. PP to moloch gdzie przymyka się oko na błędy (bo brak pracowników) a inni mają to ...., bo nic nie ma w przepisach PP aby wykonać jakąś czynność więcej. POD ROZWAGĘ DLA DYREKCJI PP.

Przeciętna jakość obsługi

Jakość obsługi na infolinii była dość przeciętna. Otrzymałam informacje ale konsultantka musiała wiele rzeczy sprawdzać. Nie miałam poczucia załatwienia sprawy. Musiałam kontaktować się z innymi osobami.

DNO - odklejeni od rzeczywistości totalni oszuści

Nie wysyłajcie paczek przez tę firmę . Mogą bez dania racji oraz udowodnienia Twojej winy zakwestionować nieprawidłowy sposób zapakowania paczki i do standardowej opłaty doliczyć 3-4 razy tyle. Jeśli nieprawidłowość wystąpiła z mojej strony nie ma problemu zapłacę tylko UDOWODNIJ MI. Pokaż protokół, pokaż zdjęcie lub co innego a nie piszesz (treść usunięta przez administratora) jeden z drugim że "...treści opierają się bowiem wyłącznie na oświadczeniach zainteresowanych osób, niemożliwych do weryfikacji z faktycznym stanem rzeczy..." albo "...nie ma możliwości jednoznacznego ustosunkowania się do sprawy ..." Wywaliłem z mojego sklepu możliwość opcję "poczta polska" na wieki amen. Jeśli któryś z rozumniejszych decydentów śledzi tą stronę i chce zapoznać się z korespondencją podaję numery pism *BWK.RDOK-ŁD.0500,10694,2020,JB *BWK.RDOK-PO.0500,19870,2020,HN *BWK.RDOK-ŁD.0500,19462,2020,JB Widocznie jeszcze nie dorośliście do nowych czasów i nie wiecie kto ma zawsze rację. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Wzorowy listonosz

Podziwia pracę mojej pani listonosz, która realizując zadania, jako pracownik Poczty Polskiej, wypełnia je wzorowo. Mimo trudnych czasów zawsze punktualnie, zawsze z uśmiechem na twarzy. To dzięki takim pracownikom w pełni oddanym, zaangażowanym i profesjonalnym, listy i inne przesyłki docierają do adresatów. Cieszę się, ze mam w rejonie tak profesjonalnego listonosza!

Negatywnie: czas dostawy, braki w paczkach!!!

Ogolnie ,,kurier 48,, w rozumieniu Poczty Polskiej to w tym momencie co najmniej ,,kurier 120,, i więcej... Ostatnio otrzymałem przesyłkę adresowana do mnie, a odebrana przez teścia (inne nazwisko) z zawartością 3/5 zawartości. Prawdopodobnie pracownicy pożyczają sobie zawartość przesyłek!!! Zdecydowanie nie polecam!!!

Paczka do Niemiec

Wysłałam paczkę do Niemiec, 120km od Szczecina. Priorytetem!! Myślałam, że będzie szybko dostarczona. Pocztex oczywiście, zapomniałam wspomnieć. Sprawdzając śledzenie paczki, ku mojemu zdziwieniu paczka wylądowała na sortowni w Warszawie 600km od nas a z tamtąd dopiero do Niemiec. Gdzie tu logika, ekonomia i ekologia!! Szok! Paczta jechała ponad tydzień!

Tragedia tragedia tragedia!!!

Express24 idzie 4-6 dni. Usługi poniżej krytyki! Ceny listów poleconych z kosmosu. Unikać!!

Odwiedzałeś ostatnio Poczta Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

InPost

(3.62 )

Pocztex

(0.63 )

Urząd Pocztowy Wrocław

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 10 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem