Jakość Obsługi

nju mobile

( 4.43 )

Marka telefonii komórkowej działająca w sieci Orange, wprowadzona na Polski rynek w 2013 roku. Jedną z głównych zalet marki jest fakt, że korzystanie z oferty nju Mobile nie wymaga podpisywania żadnej długoterminowej umowy. Nju Mobile w swojej ofercie posiada internet mobilny, abonamenty, telefonię na kartę oraz usługi dodatkowe.

Opinie (604)

Rzetelna,super firma,polecam bo warta tego jest!!!

Firma jest rzetelna bo na każde nurtujące pytania szybko i dokładnie odpowiada.Przyznaje bonifikaty i promocje.

Rewelacyjnie.

Świetna oferta i dużo internetu.

Tak sobie.

Niezła oferta, słaby zasięg.

Rewelacyjnie.

Najlepszy operator pod względem cen i roamingiem. Do tego oferta "Konto ważne powieki " jest rewelacyjna. Wszystko sprawnie można załatwić za pośrednictwem strony internetowej, A odpowiedź z BOK trwa Max jeden dzień.

Odwiedzałeś ostatnio nju mobile?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • telefon
  • abonamenty
  • karta SIM
  • internet
  • telefonia komórkowa

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.07 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem