Castorama

( 3.98 )

Opinie (3474)

Zadowolony Klient

Z uwagi na remont w domu kupowałam w ostatnich tygodniach wiele rzeczy w Castoramie w KK. Jestem bardzo zadowolona z obsługi na sanitariatach, gdzie Pan był bardzo uprzejmy, miły, pomocny i wszystko wyjaśniający. Również miło zaskoczona byłam z obsługi Pana na dziale lamp. I ten był wręcz nieźle zakręcony tymi wszystkimi żarówkami, bo opowiadał z takim zaangażowaniem, że kupiłam więcej niż chciałam a chyba o to chodzi w handlu. Tak wiec, gorąco będę polecać zakupy w Kędzierzyńskiej Castoramie.

Jest ok

Gdyby pracownicy na działach byli bardziej dostępni byłoby idealnie

Bardzo dobra

Kiedy remontowalam mieszkanie i potrzebowałam materiałów do malowania typu farby, pędzla i wałka otrzymalam fachową pomoc i doradztwo w wybirze koloru farby oraz jakosci wałka. I rzeczywiscie były to udane zakupy. Szeroki asortyment i fachowe rady.

słaba obsługa

Asortyment bogaty, słaba przejrzystość , kłopot z uzyskaniem pomocy , mało ciekawa obsługa. na pytanie o klej Pan był mało zorientowany .

Świetna obsługa !

Za każdym razem, kiedy jestem w Castoramie w Słupsku spotykam bardzo konkretnych, pomocnych i miłych pracowników. Takiej obsługi w innych marketach budowlanych jeszcze nie widziałam :)

Obsługa taka sobie

Sklep zawsze czysty. Bardzo duży wybór towarowy, ceny nie zawsze są zgodne nie zawsze można odnaleźć odpowiednią cenę do wybranego produktu. Nie podoba mi się w tym sklepie obsługa klienta na sali sprzedaży. Nie można znaleźć pracownika który by mógł pomóc kiedy ma się problem. A kiedy się go znajdzie stoją w kilka osób i sobie rozmawiają. Prosząc o pomoc odpowiadają zaraz ktoś podejdzie. Czeka się bardzo długo aż przyjdzie pracownik i pomoże w wyporze towaru bądź udzi jakich kolwiek informacji. Obsługa na kasie bardzo miła.

Wysoka jakość obsługi. Polecam.

Sklep ma bardzo szeroki asortyment i wielu doradców na sali, którzy zawsze służą mi pomocą. Jestem bardzo zadowolony.

Obsługa pozostawia wiele do życzenia

Sklep niewątpliwie posiada szeroki asortyment produktów a katalogi i gazetki dodatkowo zachęcają do robienia zakupów. Pierwsze problemy zaczynają się już przed sklepem gdy chcemy zaparkować samochód. Parking zdecydowanie za ciasny, trzeba mieć tzw. „oczy dookoła głowy” aby manewrując samochodem nikogo nie potrącić lub nie uszkodzić samochodu. Dział dekoracje i płytki posiada super obsługę, doradzą pomogą znaleźć potrzebny produkt, natomiast dział oświetlenie to już zupełnie inna bajka. Czas oczekiwania na doradcę bardzo długi (około 20 minut). Personel pojawia się i znika jakby uciekał przed klientem. Przyniosłam ze sobą starą żarówkę, żeby personel nie musiał się domyślać czego szukam. Pan zapytany gdzie taką znajdę tylko LED wskazał mi półkę i szybko odszedł jakby gdzieś bardzo się spieszył. W domu okazało się że to jest inna żarówka i nie pasuje do tej oprawy. Na pochwałę zasługują kasy, w których nie trzeba długo czekać.

Dobrze, ale może być lepiej.

Pomijam asortyment, skupię się na obsłudze. Działy z art. hydraulicznymi i płytkami do pokazania jako wzór innym. Młody człowiek na hydraulicznym, całkiem oddany pomocy klientowi, do tego naprawdę kompetentny. Na dziale płytek, z-ca kierownika działu imponuje wiedzą praktyczną, doborem kolorów fugi ( ze mną nie pogadał za długo o kolorach...). Szacun Panowie. Natomiast działy ogród, budowlany i oświetlenie sprawiają wrażenie, jakby doradcy pracowali tam za karę.

Polecam!

Castorama w Chorzowie od lat niezmiennie jest moim ulubionym sklepem budowlanym. Zawsze ma wszystkie produkty, jakich potrzebuję, obsługa w sklepie jest konkretna, rzetelna i zna się na swoim fachu, zawsze doradzą, pomogą, w wyborze farb, czy innych rzeczy do remontu. Mimo, że czasem trzeba ją gonić (braki w ekipie nie są winą sklepu, a niestety "góry", która zarządza ilością pracowników w sklepie) zawsze pomogą w potrzebie. Sklep jest czysty, schludny, bardzo dobrze zatowarowany, nie mam żadnych zastrzeżeń!

Niekompetentny kierownik zmiany pan przemek

W dniu 11.12.2018r chciałem zwrocic4 paczki kafelek pozostałych po remoncie. Pan Przemek kierownik zmiany kategorycznie odmówił mi zwrotu towaru pod pretekstem , ze zostały zakupione w Castoramie w Tarnowsich górach. A na dowidzenia powiedzial I Co Mi Pan zrobi jak ich nie przyjmę . No i pojechałem na tarnowskie Góry. Miła obsługa co?

Niekompetentny kierownik zmiany pan przemek

W dniu 11.12.2018r chciałem zwrocic4 paczki kafelek pozostałych po remoncie. Pan Przemek kierownik zmiany kategorycznie odmówił mi zwrotu towaru pod pretekstem , ze zostały zakupione w Castoramie w Tarnowsich górach. A na dowidzenia powiedzial I Co Mi Pan zrobi jak ich nie przyjmę . No i pojechałem na tarnowskie Góry. Miła obsługa co?

Asortyment super bardzo szeroki

Sieć sklepów budowlanych i wyposażenia domów na najwyższym poziomie i nie chodzi o obsługę tylko asortyment każdego działu dostępne jest praktycznie wszystko a posezonowe wyprzedaże jeszcze lepsze

Świetnie.

Świetnie. Miłą obsługa. Pracownicy potrafili wskazać produkty i o nich opowiedzieć,porównać.

Odwiedzałeś ostatnio Castorama?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(2.96 )

Grupa PSB

(5.00 )

Grupa SBS

(1.09 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem