Jakość Obsługi

Enel Med

( 3.38 )

Firma ENEL-MED świadczy usługi medyczne na terenie całego kraju. W skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej oraz sportowej. Na chwilę obecną ENEL-MED zatrudnia ponad 1800 lekarzy pracujących w 60 specjalizacjach oraz obsługuje 700 tys. pacjentów. Firma w swojej ofercie posiada również pakiety medyczne dla firm z których korzysta już ponad 5000 przedsiębiorstw.

Opinie (512)

Dyżur ortopedyczny

Polecam. Wizyta, Rtg i gips w ciāgu dwóch godzin. Czas pokarze co dalej.

Fajna aplikacja

W każdej chwili dostęp do wizyt i możliwość łatwego umówienia.

Polecam stomatologa

Zakończyłam leczenie. Wykonano wkład tzw onley. Ząb jak nowy. Wszystkim potrzebującym polecam.

Nowa placówka

USG ginekologiczne wykonane przez cudownego Pana doktora na nowiutkim sprzęcie.

Profesjonalna pomoc na dyżurze

Pilna konsultacja z lekarzem w nocy. Wdrożone leczenie i już dzisiaj jest lepiej. Dziękuję.

Okulista

Byłam niedawno dwa razy na wizycie u okulisty i nie jestem zachwycona. Pani doktor nic nie wyjaśniła wręcz milczała a zapytana odpowiadała w jednym krótkim zdaniu więc w sumie nic się nie znam diagnozy. A i jeszcze te tzw okulary do badania tragedia okropnie metalem wbijały się w skórę. Została zwrócona uwaga pani doktor która oświadczyła że mam to zgłosić na recepcji śmieszne. Po tym udałam się do salve gdzie przemiły pan doktor wydał diagnozę i jeszcze wszystko mi wyjaśnił i teraz jest super. Nie polecam okulisty w enel med.

Wyniki badan

Termin oczekiwania na wyniki badań od 4 do 7 dni roboczych. Taka informacja jest podana słownie w informacji i na papierze. Niestety czekam na wyniki już ponad 7 dni roboczych.. pytając na infolinii Pani odpowiada, ze to może potrwać dłużej ale ona nie jest w stanie powiedzieć jak Długo. W innej placówce wyniki z rezonansu na płytce otrzymałam w dniu badania a wynik na maila po 4 dniach..

niekompetencja i dezorganizacja, najgorzej od lat!

Kolejny raz w dniu 10.02.2020 brak mozliwości zaparkowania na parkingu rzekomo dla klientów Enel-medu, zator do samej ulicy Chorzowskiej od godz. 10.00, nie w szczytowych godzinach pracy! Nieuprzejmość ochrony, zerowa organizacja, nieprzygotowanie na taką sytuację, lekarze spóźnieni, pacjenci nie zdążyli na wizyte usłyszeli tylko że nie ma możliwości przesunięcia wizyty na później, bez żadnej próby podejscia do lekarza i zapytania czy moze przyjąć (bo czeka tylko 1 pacjent a spóźnienie to 10 min czekania na wjazd!) Na endokrynologa czeka się po 2 i 3 miesiace na wizytę! Brak życzliwości pana w rejestracji, ludzkiego zrozumienia. Generalnie problem powtarza się w mojej obecności 3 raz. Najgorsza opinia, nie polecam Enel-medu w Katowicach, nic sie nie zmienia na lepiej!

Epidemia

Jedyne Centrum z wizytą na dziś do internisty.

Odwiedzałeś ostatnio Enel Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • gabinet dentystyczny
  • lekarz dentysta
  • kardiolog
  • dermatolog
  • diagnostyka
  • szpital
  • usługi medyczne
  • pakiety medyczne
  • lekarz internista
  • ginekolog

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Esculap

(3.09 )

Evi-Med

(3.31 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem