Jakość Obsługi

Lux Med

( 3.34 )

Grupa Lux Med to lider na rynku prywatnych usług medycznych. Grupa posiada sieć blisko 200 placówek własnych oraz współpracuje z około 2500 poradniami partnerskimi w całym kraju. W swojej ofercie posiada kompleksową opiekę medyczną - ambulatoryjną, diagnostyczną oraz szpitalną. Lux Med w swojej ofercie posiada również pakiety medyczne dla firm. Wielokrotnie nagradzany wyróżnieniem Gwiazdy Jakości Obsługi.

Opinie (1404)

KATASTROFA ,obsluga wariatów

to sa jaja ,umowiac nie na wizytę przez tel i być na lini 45 minut i przełączanie ciagle bo cos ,wariaci i niekompetentni ludzie ....

Srednia diagnoza, długi czas oczekiwania

Wizyta online w luxmed przebiegla źle. Czas oczekiwania w kolejce OK 15 min przede mną była 1 osoba. Czekałam OK 50 minut. Sama rozmowa z lekarzem, też kiepsko. Niczego się nie dowiedziałam procz gdybania.

Nie polecam

Bardzo nisko traktóją pacieta podejście że żenada czekanie na wizytę 2 miesiące odwołują SMS nawet nie zamierzają nic zmienić zapomniałem że to ja co miesiąc im płacę szukam już lepszej opieki za moją kasę Pozdrawiam najwniaków spadła ich podejście za dużo już mają

wyniki na portalu pacjęta

niestety to jakaś porażka portal nie działa, nie można zalogować się pomimo zapisania loginu i hasła podczas rejestracji a to wydłuż czas do uzyskania wyników - i mocno stresuje. dziekuję za taką pomoc nie polecam.

kto mój wróg niech idzie do Lux medu

wydawałoby się że po prywatnej, dużej firmie można by się spodziewać czegoś lepszego, obsługa klienta to katastrofa.

Odwiedzałeś ostatnio Lux Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • gabinet dentystyczny
  • lekarz dentysta
  • kardiolog
  • dermatolog
  • diagnostyka
  • szpital
  • usługi medyczne
  • pakiety medyczne
  • lekarz internista
  • ginekolog

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(2.65 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem