DOUGLAS

( 4.02 )

Opinie (1913)

niczym diler lub cinkciarz spod Pewexu

Podczas wczorajszej wizyty w sklepie jedna z pań z obsługi, niczym diler lub cinkciarz spod Pewexu zapytała mnie : " czegoś potrzeba?" . Odechciało mi się zakupów w tym sklepie na dłuższy czas. Za dużo personelu, niestety poziom obsługi obniżył się

Tragedia

Dokładnie 21 października, przed południem , odbierałam swoją paczkę w sklepie Douglas obsługiwała mnie pani manager, płaciłam kartą, terminal miał problemy z łączeniem i nie byłoby tu mojego komentarza, gdyby nie zachowanie pani manager, twierdząc że to ja mam problem z kartą. Pani była nie miła, więc powiedziałam że wypłacę gotówkę z bankomatu, ponieważ pani utrzymywała że to jest problem z moja karta, nieprawda to oni mieli problem z terminalem i wystarczyło przeprosić, a nie na klienta zwalać winę. A tak na koniec w następnym sklepie zero problemu płacenia kartą płatniczą.

Rewelacyjnie.

Ceny bardzo wysokie czasami obsługa jest nie mila

Odwiedzałeś ostatnio DOUGLAS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AVON

(4.16 )

Daniella

(5.00 )

Dr Irena Eris

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem