DPD Polska

(3.10)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2337 z 4353)

Niestety obsługa nie...
Niestety obsługa nie plasuje się na równym poziomie. Generalnie jest w porządku, ale wpadki też się zdarzają.

Klient_2KKLh

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
oststnio był problem...
oststnio był problem z kurierami, nastapiła zmiana, kurierzy przyjeżdżali do biura b. późno, nawet po 22.00 , robili zwroty paczek

Małgorzata_1277

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
zawsze bezproblemowo
zawsze bezproblemowo

Edyta_405

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W punkcie obsługi...
W punkcie obsługi paczek odmawiają identyfikacji na podstawie edowodu

koko989

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
nie mam względnych...
nie mam względnych zarzutów do jakości obsługi

Ratatuj

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dużo paczkomatów i...
Dużo paczkomatów i mozliwośc przekierowania paczki

Anna_10

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Paczka uszkodzona, niekompetentna...
Paczka uszkodzona, niekompetentna obsługa telefoniczna oraz kurierzy.

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wielkim atutem dpd...
Wielkim atutem dpd jest szybkość dostawy i bezkonfliktowy kontakt z kurierami. Nigdy nie miałam problemu, aby zmienić adres dostawy, bądź uzgodnić z kurierem szczegóły doręczenia. Zamawiajac produkty, zazwyczaj wybieram tego przewoźnika ponieważ oferuje atrakcyjne ceny.

Anna_Testuje

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
bez zachwytu, na...
bez zachwytu, na dobrym poziomie

ZweryfikowanyKlient

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Firma godna polecenia...
Firma godna polecenia znajomym.

Klient_vrSd

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo sympatyczna obsługa...
Bardzo sympatyczna obsługa klienta, profesjonalna i na wysokim poziomie .

Klient_lLRHq

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo terminowe dostawy,...
Bardzo terminowe dostawy, super kontakt.

Klient357

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła ekipa...
Bardzo miła ekipa kurierów .

Klient_vnFTl

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Raz zgubili moją...
Raz zgubili moją paczkę

ZweryfikowanyKlient

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jak zamawiam paczkę...
Jak zamawiam paczkę na adres, to zamawiam ją na adres. Kilkukrotnie moje paczki lądowały w punkcie odbioru. Nie było to ze mną potwierdzane w żaden sposób, a punkt odbioru znajduje się w budynku obok.

Tricerakoteł

16.01.2025

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Szkoda nawet 1...
Szkoda nawet 1 gwiazdki. Najgorsza firma pod słońcem. Dwa razy znoszony odbiór paczki. Dwa dni wyjęte z życia żeby po godzinie 20tej okazało się że mnie nie było w domu. Do tego strata finansowa za brak zerotu. Zresztą to nie pierwszy raz. Pozdrawiam

AnnaZalepa_aCC6

12.12.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Przesyłka dotarła na...
Przesyłka dotarła na czas. Otrzymałam nawet telefon przed przyjazdem kuriera co się rzadko zdarza. Na pewno jeszcze skorzystam z usług.

Klient_vnFTl

10.12.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Firma DPD. Bezczelni...
Firma DPD. Bezczelni ludzie. Paczka wysłana z Polski do Niemiec, paczka była zapakowana w karton opakowana kilka razy strecz, pomimo to kurier , rozpakował paczkę, rozpakował prezenty świąteczne które były w paczce wysłane zostały rozpakowane z papieru prezentowego, kilka prezentów zostało ukradzionych reszta została wrzucona do innego kartonu i zwrócona jako paczka „uszkodzona". Między innymi prezenty dla małego dziecka. Jak można być takim bezczelnym . Moim zdaniem kurierzy dpd powinni być bardziej kontrolowani, a przede wszystkim surowo rozliczani z takich kradzieży. Chciałabym aby tacy kurierzy ponosili surowe konsekwencje swoich działań. Opinia edytowana przez administratora z uwagi na niepożądaną frazę.

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie jestem zadowolony...
Nie jestem zadowolony z pracy Pana o nr tel: 798 *** **1 na terenie Gorzowa Wlkp., kurier sie nie przedstawił, zero profesjonalizmu i powiedział, że nie będzie dostarczał paczki pod drzwi(pomimo, że nie przekraczają wagi kg, bo to 4 mniej wagowo rozłożone kartony, które i tak powinno się nosić pojedynczo, a drzwi podkreślę są to pierwsze od wejścia do klatki) - twierdził, że to nie należy do jego pracy i jedynie co zrobił to wyjął paczki z bagażnika i postawil mi je przy krawężniku na asfalcie, aby samemu je sobie zabrać. Nie polecam tego kuriera, wyraźnie nie podchodzi poważnie do swojej pracy i jest jemu wszystko jedno, zero szacunku do klienta i uczciwego podejscia do drugiej osoby. Zamawiałem paczkę (zamówienie) z dostawą pod drzwi, a otrzymałem odbiór z asfaltu.. Nie wspomnę, że był w tym sprzęt AGD, który postawił na mokrym asfalcie i sobie odjechał. Po prostu brak słów… Opinia edytowana przez administratora z uwagi na ochronę danych osobowych.

Klient_itEOx

13.11.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Tragedia , niekompetencja...
Tragedia , niekompetencja , brak poszanowania dla klienta zarówno ze strony kierowców jak i w dziale obsługi klienta ( o ile w ogóle ktoś odbierze telefon). Najgorsza „firma” kurierska z jaką miałam styczność.

Placówka

Nie zgadzam się (0)

DPD Polska

DPD Polska Sp. z o.o. jest częścią Geopost, europejskiego lidera w dziedzinie doręczania przesyłek i rozwiązań dla e-commerce. Firma dostarcza najwyższej jakości usługi nadawcom i odbiorcom paczek, a także dąży do neutralności środowiskowej doręczeń realizowanych na trzy wygodne sposoby: z rąk kuriera, w punkcie odbioru oraz do automatu paczkowego. DPD Polska dysponuje sukcesywnie rozbudowywaną siecią ponad 26 tys. punktów DPD Pickup i współpracuje z ok 9 tys. kurierów pozostającymi w codziennym kontakcie z Klientami. Nasza flota niskoemisyjnych pojazdów liczy już ponad 500 pojazdów oraz 80 rowerów cargo.

Czy te firmy wypadają lepiej niż DPD Polska?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

DPD przejęło paczkę...
DPD przejęło paczkę od PostNord by przetransportować ją do Polski. Wszystko szło jak z płatka to momentu gdy otrzymałam maila, że paczka wraca do nadawcy. Przyczyna: "nie byliśmy w stanie doręczyć przesyłki (...) w związku z przekroczeniem ograniczeń technicznych". I nie byłby to problemem gdyby nie to co stało się potem. Nie myśląc wiele zadzowniłam do DPD, a tu Ewa... bot ochronny firmy DPD, powtarzający w kółko te same frazy. Po jakimś czasie udało mi się połączyć konsultantem. Myślę sobie: damy radę, przecież zawsze jest rozwiązanie. Niestety nie w firmie DPD. Firma DPD wprowadziła nowoczesny system, który blokuje (z informacji, które podał mi Państwa konsultant) jakiekolwiek ruch ze strony człowieka. Nie ma wyjścia, konsultant nie jest w stanie zaproponować żadnego rozwiązania. Paczka wróciła do nadawcy, a odbiorca był 2 km od DPD Depot. Nie rozumiem filozofii firmy i szczerze będę starała się unikać firmy DPD.