Jakość Obsługi

NEONET

( 3.52 )

Firma Neonet jest jednym z liderów sprzedaży w branży RTV-AGD. Od 15 lat obecna na polskim rynku, posiada blisko 300 salonów na terenie całego kraju oraz sklep internetowy NEO24. Zdobywca wielu prestiżowych nagród m.in. Gwiazdy Jakości Obsługi, Laur Konsumenta czy Diamenty miesięcznika Forbes. Neonet w swojej ofercie posiada bogaty wachlarz produktów z branży: RTV, AGD, IT, akcesoria czy multimedia.

Opinie (2247)

Niechciany?

Bywam w tym sklepie dwa razy w miesiącu i za każdym razem czuję się niekomfortowo. Sprzedawcy są ciągle zajęci sobą, a ich twarze wyglądają tak, jakby chciały powiedzieć "po co tu przylazłeś, idź już sobie". Bije od nich cwaniactwem i wyższością nad klientem.

kompetentna obsługa

Jakość obsługi zawsze na wysokim poziomie, polecam

Nie polecam.

Jakieś czas temu miałem nie przyjemność odwiedzić ten sklep. Bractwo pracowników jest skandaliczne. Już nie wspomnę o kierowniku który ma fatalne pojęcie do klienta. Już o nieumiejętności obsługi oferowanego sprzętu nie wspomnę. Bardzo nie polecam!

Jesteście super...

Na trzeci uzgodniony dzień, trafił produkt zakupiony w sklepie NEONET Wrocław - ASTRA. Wiadomo, Kurier nie ma czasu, ja nie mam czasu, aby sprawdzać i analizować, czasy takie, że trzeba sobie wzajemnie wierzyć... Kurier pojechał, a ja cały szczęśliwy rozpoczynam rozpakowywanie produktu. Mój podziw, sprowadził się do ciężaru telewizora firmy THOMSON, poprzedniego dnia ściągałem z uchwytu też 32" SONY i był co najmniej cztery razy cięższy... Miałem problem z adaptacją istniejącego uchwytu ściennego, aby zaadoptować go do nowego telewizora, całą uwagę skupiłem na adaptacji. Trwało to może z 15 minut i kiedy już wiedziałem wszystko jak to zrobić patrzę na rozpakowane części i co - i nie ma pilota... Najważniejszego urządzenia, które decyduje o władzy, wszak - "kto ma pilota ten ma władzę", przynajmniej w zakresie 123 kanałów. Krótki telefon do NeoNetu i sprawa wyjaśniona i co więcej ZAŁATWIONA w mieszkaniu moim. Niesamowite, niespotykane, serdecznie dziękuję, tym bardziej, że po zabiegu mam problemy z poruszaniem się - chodzę o dwóch kulach. Serdecznie dziękuję i polecam obsługę sklepu za ich kompetencję i czas w jakim potrafiła załatwić reklamację... Dziękuję i polecam ten sklep.

Znakomita obsługa, życzliwa i pomocna

Pracownicy w Neonecie podczas rozmowy zadają wiele pytań odnośnie potrzeb i oczekiwań klienta, odnoszą się do nich i zawsze oferują sprzęt, który zadolowi klienta. Doradcy z cierpliwością wysłuchują obaw i wątpliwości klienta, odnoszą się do nich i umiejętnie potrafią je rozwiać. Nie nadużywają specjalistycznego języka, proponują w miarę swoich możliwości korzystne promocje i rabaty na sprzęt. Doradcy dbają o komfort i zadowolenie klienta.

Tragedia, niekompetentni pracownicy

Nie czytają maili, przysyłają kuriera w dniu w którym nikogo nie ma. Później problem z ponownym odbiorem paczki, mimo iż błąd był z winy pracownicy. Miliony maili, 7 telefonów na infolinię. Kuriera wciąż brak.

Super

Bardzo profesjonalna obsługa. Czułam się zauważona w sklepie .

Odwiedzałeś ostatnio NEONET?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem