Jakość Obsługi

DEICHMANN

( 4.01 )

Firma Deichmann posiada obecnie prawie 4 000 sklepów w 26 krajach na całym świecie. Jest to jedna z wiodących marek na rynku obuwniczym w całej Europie. W swojej ofercie posiada obuwie dla kobiet i mężczyzn, w każdej grupie wiekowej. Deichmann dba o doskonałą relację ceny do jakości oraz o doskonałą jakość obsługi klienta. Oprócz tradycyjnych marek, sklepy Deichmann oferują również wysokiej jakości buty marki 5th Avenue, kolekcję marki Graceland oraz buty marki Victory dla miłośników sportu.

Opinie (5408)

Polecam każdemu.

W Deichman kupuję obuwie od wielu lat, Obsługa pomocna, kompetentna. Jakoś oferowanych produktów adekwatna od ceny. Polecam każdemu.

Lipa

Problem ze zwrotem butów uszkodzonych wewnątrz po pierwszym założeniu. Pęka zapietek pani twierdzi że wina złego zakładania śmiechu warte. Pierwszy i ostatni raz daichman świdnica. Buty dziecięce

Wysoka kultura osobista, rzetelna obsługa.

Atmosfera na sklepie była przyjazna oraz miła, personel w stosunku zarówno do siebie jak i do klientów był życzliwy i miły. Nie zauważyłem żadnej niepokojącej sytuacji zarówno w dniu zakupu jak i dokonywania zwrotu towaru. Personel utrzymywał wysokie standardy obsługi.

Szybka i sprawna obsługa klienta.

Personel interesuje się każdym klientem, uprzejmie pyta w czym może pomóc oraz słuzy pomocą przez cały czas, jest przy tym życzliwy oraz uśmiechnięty. Każdy klient jest zauważany. Obsługa stara się nawiązywać kontakt z każdym. Konsultanci znają się na obsłudze klienta, mają wiedzę na temat obowiązujących trendów, mody i podpowiadają odpowiednie stylizacje.Są kompetentni, znają asortyment sklepu. Udzielają pomocy na każdym etapie.

Szybka obsługa klienta, cierpliwy personel.

Obsługa nawiązuje kontakt z każdym klientem, który wchodzi na teren sklepu. Personel jest przy tym życzliwy oraz uśmiechnięty. Każdy klient jest zauważany. Obsługa stara się nawiązywać kontakt z każdym . Od przekroczenia progu sklepu starają się słuzyć pomocą. Są zainteresowani klientami. Zachowują się przy tym życzliwie i z uśmiechem na twarzy.

Buty po 2 miesiąca popekaly

Witam nie polecam butów z tego sklepie ponieważ po 2 miesiąca użytkowania popekaly i reklamacja oczywiście nie uznana bo twierdzą że ja pytałam A one były użytkowane przez dziecko w szkole. Zawsze kiedy składam reklamację to nie uznana. Więcej już nie kupię nic w tym sklepie

Nigdy więcej!

Zakupiłam w tym sklepie botki, przymierzyłam na szybko w sklepie. W domu jednak stwierdziłam że nie pasują do mnie.. więc chciałam skorzystać z przysługującego mi zwrotu 30dni. Udałam się więc z butami i paragonem do sklepu w którym usłyszałam że butów mi nie przyjmą bo są ZNISZCZONE, pozdzierane. Przy czym Pani ekspedientka odnosiła się do mnie obraźliwie bo nie zgadzałam się z jej opinią. Poprosiłam o spisanie reklamacji na co usłyszałam "i tak za 2tyg Pani wróci po tę buty spowrotem" podśmiechując się pod nosem. Jednak reklamacja została rozpatrzona pozytywnie, zwrócono mi gotówkę,zostałam przeproszona za zaistniałą sytuacje za co wielki plus. Tylko przemyślane zakupy w tym sklepie

Zadowolona klientka

My całą rodziną kupujemy buty tylko w Deichmannie. I dopóki taka będzie obsługa, zawsze tam będziemy kupować buty. Może i czasem coś się popsuje i buty trzeba reklamować ale zawsze ale to zawsze każda nasza reklamacja była rozpatrzona na naszą korzyść. Najczęściej był to zwrot pieniędzy albo wymiana na nowe. Uwielbiam obsługę w tym sklepie i ich podejście do klienta. Dlatego tam wracamy i jesteśmy stałymi klientami:)

Rewelacyjnie.

Polecam duży wybór. nowoczesny sklep obuwniczy

Świetnie.

miła obsługa,duży asortyment

Bardzo dobrze.

Osoby na stanowisku sprzedawcy wiedzą co sprzedają .

Odwiedzałeś ostatnio DEICHMANN?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • buty damskie
  • buty męskie
  • buty
  • buty dziecięce
  • sklep z butami
  • sklep z butami online

Podobne firmy w okolicy

Ambra

(5.00 )

BADURA

(4.17 )

Bagatt

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem