Jakość Obsługi

Santander Consumer Bank

( 3.93 )

Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej grupy Santander, która jest obecna na polskim rynku już od 2001 r. Bank działa w ponad 300 placówkach w całej Polsce oferując produkty dla klientów indywidualnych (kredyty konsumpcyjne, karty kredytowe, produkty ubezpieczeniowe) oraz produkty dla firm (kredyty, lokaty). Tylko w 2018 roku Santander Consumer Bank zdobył bardzo wiele nagród i wyróżnień w tym 1 miejsce dla Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego w rankingu Money.pl, czy 1 miejsce w kategorii Małe i Średnie Banki Komercyjne w konkursie "Najlepszy Bank 2018".

Opinie (804)

Lubią swoją pracę, szanuja Klientów

Jak w walentynkowej wyliczance - "kocha, lubi, szanuje, nie chce, nie dba, żartuje" - można wyliczyć obsłudze Santandera: LUBIĄ swoją pracę, SZANUJĄ swoich Klientów, ŻARTUJĄ na poziomie podczas obsługi :)

Profesionalna obsługa

Profesjonalna obsługa. Widać że Pan który mnie obsługiwał zaliczył mnóstwo szkoleń. Zero zawahań podczas moich pytań, szeroka znajomość co do ofert kredytowych i bardzo przekonując rola jako doradcy . Klient w tej placówce czuje się indywidualnie traktowany co jest wielkim plusem.

Obsługa na najwyższym poziomie.

Do banku udałam się z błędem, który popełnił pracownik innej placówki. Przemiła pracownica dołożyła wszelkich starań aby rozwiązać mój problem. Pracownica o wysokiej kulturze osobistej, łatwo nawiązała ze mną relacją. Sprawa została załatwiona od ręki. Sama placówka w bardzo czysta, zadbana i przytulna. Polecam.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Życzliwy persolen naturalnie podchodzący do Klienta.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Na najwyższym poziomie.

Dobrze.

Dobrze. Ciekawa oferta, obsługa wciąż się uczy

Słabo.

Słabo. Ciągłe zmiany, podnoszenie opłat, a informacje o tym ukryte i trudno dostępne (co konkretnie się zmienia).

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Obsługa miła, konpetentna i dobrze poinformowana.

Odwiedzałeś ostatnio Santander Consumer Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.55 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BGŻ BNP Paribas

(3.13 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem