Opinie użytkownika (30)

Polecam zakup przez...
Polecam zakup przez internet , z możliwością odbioru osobistego , Bardzo miła obsługa , niskie ceny Duży parking , łatwy dojazd

Mirek1962

22.11.2022

OBI

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Miła I profesjonalna...
Miła I profesjonalna obsługa , duży wybór materiałów budowlanych , niskie ceny , dostępność od ręki , Polecam zakupy

Mirek1962

22.11.2022

PSB Mrówka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła I...
Bardzo miła I profesjonalna obsługa klienta , niskie ceny , promocje

Mirek1962

22.11.2022

Biedronka

Placówka

Kutno, Łąkoszyńska 166

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła I...
Bardzo miła I profesjonalna obsługa klienta , jakość paliwa na wysokim poziomie , polecam tankowanie paliw i robienie zakupów w sklepie

Mirek1962

22.11.2022

ORLEN

Placówka

Żychlin, 3 Maja 13

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i profesjonalna obsługa cierpliwość pracowników wyczerpujące i jasne przedstawienie ofert czyste i schludne pomieszczenia dobra lokalizacja , telefoniczny każdy klient ma swojego opiekuna dobry kontakt meilowy i telefoniczny polecam.

Mirek1962

26.11.2015

Alior Bank

Placówka

Kutno, Plac Wolności 3

Nie zgadzam się (0)
Zakup samochodu zawsze...
Zakup samochodu zawsze związany jest z wizytą w wydziale komunikacji ,osobiście nie mam zarzutów pod adresem tej instytucji zawsze byłem tam miło i profesjonalnie obsłużony .Podczas ostatniej wizyty , gdy chciałem zarejestrować nowo zakupiony samochód i miałem już wszystko przygotowane zbliżała się moja kolejność i okazało się , ze nie mam dowodu osobistego a do domu mam 25 km. zaryzykowałem i czekałem dalej .Gdy wezwano mnie do okienka wyjaśniłem w czym rzecz jako dokument dałem prawo jazdy ,byłem zdumiony gdy pani z okienka załatwiła mnie i była przy tym miła wytłumaczyła mi wszystko dokładnie . Prawdopodobnie inny urzędnik nie chciałby nawet rozmawiać ze mną bez tego dowodu bynajmniej tak myślę ,ze biurokracja jeszcze istnieje szacunek dla tej pani ,,ze nie jest biurokratyczna urzędy niech biorą przykład.

Mirek1962

19.05.2012

Starostwo Powiatowe w Kutnie

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Pomimo , że...
Pomimo , że produkty pochodzące z tej stacji są dobrej jakości to obsługa tam pracująca sprawiła ,ze od pewnego czasu nie dokonuję zakupu na tej stacji .Pracujące tam kobiety robią łaskę gdy trzeba zatankować LPG ,bardzo wolno się przygotowując do wyjścia na zewnątrz widoczna jest przy tym złość i opryskliwość , kilkakrotnie wprowadzając w błąd nie tylko mnie , że jest nieczynny dystrybutor.Zazwyczaj tankuje rano gdy jadę do pracy ,gdy mi się spieszy biorę tylko paragon ,gdy mam ich kilka chcę fakturę , znowu zaczynają swoje dąsy i narzekania z krzywą miną , czy one zapominają o tym ,że to MY jesteśmy tam najważniejsi ja tez pracuję i tam też jest klient ważniejszy ,a jeżeli wam się to nie podoba to iść na KURONIÓWKĘ przyjdą inni , jesteście młode ,,ale chyba pamiętacie ,że przed wami też była ekipa i dzisiaj jej niema tak więc brać się do roboty ,albo na bezrobocie bo STACJA nie jest wasza ,jak zmienicie swoje postępowanie to wtedy wrócę.

Mirek1962

04.03.2012

BLISKA

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Z usług firmy...
Z usług firmy Budimpex korzystam od dawna ,jestem abonentem łącza internetowego i nie pamiętam , aby kiedykolwiek były problemy z sygnałem poza tym można tam zakupić sprzęt audio ,czy komputer prowadzony jest także serwis pogwarancyjny ,można laminować prace ,blindować ,kserować naprawdę miła i profesjonalna obsługa która nigdy nie kieruje się tym, aby sprzedać cokolwiek z czego byłby nie zadowolony klient .Instalacja sieci internetowej od chwili zgłoszenia wynosi do 20 godzin i trwa bardzo krótko ,gorąco polecam usługi tej firmy.

Mirek1962

05.01.2012

BUDIMPEX

Placówka

Żychlin, ul. 29 listopada 2/3

Nie zgadzam się (10)
Bar znajduje się...
Bar znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji ,przy trasie Łowicz Kutno wylot w kierunku Młogoszyna .Specjalnością lokalu są naleśniki ,a także golonka i wiele staropolskich dań , duża przestrzenna kuchnia z możliwością obserwowania kucharza jak przygotowywany jest zamówiony posiłek .Lokal jest mały , ale urządzony w ten sposób , że nikt nikomu nie przeszkadza ,konsumpcji można też dokonać na tarasie , oczywiście zadaszonym i porośniętym iglakami.Lokal przypomina karczmę z Westernu w stylu kowbojskim .Miła i szybka obsługa . Polecam gorąco....

Mirek1962

27.12.2011

Bar Ułański

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (8)
Pomimo , że...
Pomimo , że zakład ten ma małą powierzchnię ,to bardzo chętnie korzystam z usług świadczonych przez tę firmę.Można dokonać wymiany opon . naprawy ogumienia , a także skorzystać z usługi bezdotykowej myjni ,a także można zlecić pranie dywanów .Obsługa jest bardzo miła pomimo ,że są to młodzi ludzie wykazują wysoką kulturę.Serwis przebiega bardzo szybko wymiana czterech opon trwa ok. 15 minut z wyważeniem .Oczywiście jednocześnie obsługują trzech klientów ,można tam także zakupić w dobrych cenach i znakomitej jakości oleje ,płyny do chłodnic ,paski ,klocki itp. gorąco polecam

Mirek1962

19.12.2011

Wulkanizacja Zakrzewski Krzysztof

Placówka

Żychlin, Narutowicza 84

Nie zgadzam się (0)
Bardzo często odwiedzam...
Bardzo często odwiedzam ten bank i za każdym razem wychodzę z niego zadowolony, ponieważ personel tej placówki wykazuje się profesjonalizmem ,szybka i bardzo miła obsługa ,przejrzyste oferty i produkty z równoczesnym poradnictwem .Jestem prezesem Stowarzyszenia i dlatego jestem klientem tego banku bo tam mamy konto , zastanawiam się , aby po nowym roku przenieść tu swoje prywatne konto .

Mirek1962

18.12.2011

Grupa BPS - Bank Polskiej Spółdzielczości

Placówka

Żychlin, ul. Łukasińskiego 4

Nie zgadzam się (1)
Wizyta w tej...
Wizyta w tej placówce przebiegała w miłej atmosferze , pracownik który mnie obsługiwał wyglądał elegancko , a była to kobieta, wykazała się wysoka kultura osobista,ale i posiadaną wiedza,bardzo chętnie wyjaśniała mi jak można załatwić moją sprawę nawet pomogła mi napisać pismo po za tym sala była czysta i schludna , brak kolejek po prostu cicha i miła atmosfera.

Mirek1962

22.10.2011

Pekao SA

Placówka

Żychlin, Narutowicza 72

Nie zgadzam się (4)
Podczas wizyty w...
Podczas wizyty w tym sklepie zauważyłem bardzo wysoka kulturę osób obsługujących klientów ,jest to sklep z instrumentami muzycznymi sprzedawcy profesjonalnie potrafią wyjaśnić i zademonstrować wskazany przez klienta instrument ,zapewne są muzykami i to pozwala klientowi zaufać w zapewnienia oraz możliwość usłyszenia demonstracji na żywo wykonanej przez sprzedawcą ,pomimo małej powierzchni bardzo czysto i przejrzyście duży asortyment oraz rabaty gorąco polecam robienie zakupów w tym sklepie.

Mirek1962

20.10.2011

HARFA

Placówka

Płock, Tumska

Nie zgadzam się (3)
Korzystając z wolnego...
Korzystając z wolnego dnia zdecydowałem się przedłużyć umowę abonamentu na korzystanie z usług PLUS GSM ,pomimo tego , ze była godzina 12.50 sprzedawca bardzo chętnie doradzał mi w wyborze telefonu ,bardzo dokładnie wytłumaczył mi zasady nowej taryfy , był przy tym bardzo miły i wykazał się dużą wiedzą na temat posiadanych i sprzedawanych w sklepie produktów .Pomimo ,że punkt sprzedaży czynny był do godziny 13.00 wizyta moja trwała do godziny 13.30 ,ale to ja spowodowałem ,że tak wydłużył się czas zakupu , ale to sprzedawca stworzył mi komfort i pozwalał na wolny i przemyślany zakup był przy tym miły i wyrozumiały z odrobiną humoru .Szczerze polecam zakup w tym punkcie.

Mirek1962

25.09.2011

PLUS

Placówka

Żychlin, Narutowicza

Nie zgadzam się (1)
Bardzo pozytywnie należy...
Bardzo pozytywnie należy ocenić tę placówkę ,a także osobę która nią kieruje . Działalność prowadzona jest przez osoby które postanowiły zmienić swoje życie będąc trzeżwmi . można skorzystać tam z bezpłatnej porady prawnika , psychologa , specjalisty d.s. Przemocy w rodzinie.Dyżurujący tam członkowie klubu wykazują się wiedzą na temat choroby alkoholowej pomagają podjąć się leczeniu tej choroby.Samo pomieszczenie ma jakieś cieple i magiczne klimaty.Tam człowiek zaczyn a myśleć nad sobą.Dobra atmosfera.

Mirek1962

23.09.2011

Rodzinny Klub Abstynenta

Placówka

Żychlin, 1-go Maja 36

Nie zgadzam się (2)
Po raz pierwszy...
Po raz pierwszy korzystałem z tej myjni i pomimo , że jest samoobsługowa zasługuje na wysoką ocenę i taką otrzymuje ode mnie .Bardzo dobry dojazd , prosta obsługa , pomimo soboty brak kolejki , za umyci e z nabłyszczeniem zapłaciłem tylko 5 PLN dodatkowo skorzystałem z odkurzacza za 2 PLN który bardzo sprawnie odkurzył mi samochód w sumie w ciągu 10 minut za jedyne 7 PLN byłem zadowolony ze swojego dzieła bez żadnego wysiłku i zbędnego oczekiwania w kolejce zaoszczędziłem ok 25 PLN które musiałbym zapłacić na myjni z pracownikiem myjącym samochód . Gorąco polecam jest przyjemne z pożytecznym .Można tam dokonać także przeglądu technicznego auta ,czy tez naprawy.Ceny nie są wygórowane .

Mirek1962

21.08.2011

Auto-Myjnia

Placówka

Żychlin, Orłowskiego

Nie zgadzam się (7)
Miła i kompetentna...
Miła i kompetentna obsługa , duży wybór oraz niskie ceny , pomimo zakończenia pracy sklepu zostałem obsłużony na miarę moich oczekiwań.Przy zakupie nie trzymano się sztywno cen dostałem gratis i upust po prostu jestem zadowolony pomimo tego , że pokonałem 100 km ,aby dokonać zakupu .Gorąco polecam ten sklep prowadzi też sprzedaż wysyłkową , czego nie wiedziałem.

Mirek1962

08.08.2011

Pasja

Placówka

Warszawa, Wiktorska 7/11

Nie zgadzam się (1)
Kilkakrotnie dokonywałem zakupu...
Kilkakrotnie dokonywałem zakupu części do samochodu w tej firmie .Muszę przyznać , że klient wychodzi z pełnym zadowoleniem , można zakupić tutaj części do każdego auta i co najważniejsze od ręki po prostu towar czeka na klienta .Personel składa się z pięciu dobrze przygotowanych pracowników, którzy oprócz wysokiej kultury osobistej wykazują wysoki poziom kompetencji , dopasowują zamienniki części do zasobności kieszeni klienta .Firma znajduje się w bardzo dogodnym punkcie ,łatwy dojazd oraz parking . Szczerze polecam punkt działa na zasadzie hurtowni.

Mirek1962

02.08.2011

InterCars

Placówka

Kutno, Łąkoszyńska 127

Nie zgadzam się (2)
Wielokrotnie tankuję na...
Wielokrotnie tankuję na tej stacji i muszę przyznać , że zawsze chętnie powracam ,aby dokonać zakupu paliwa ,nawet wtedy gdy jest mi nie po drodze powód ? Jest tutaj miła i fachowa obsługa przy dystrybutorach zawsze stoi wiadro z czystą wodą i płynem do mycia szyb nigdy nie było problemu gdy prze tankowałem do 10 groszy i nie miałem drobnych po prostu wpisują to w zeszyt ,nigdy nie ma kolejek i co najważniejsze paliwo jest dobrej jakości zauważyłem tylko brak węża do sprężarki , po za tym wszystko OK. gorąco polecam.

Mirek1962

21.07.2011

BLISKA

Placówka

Żychlin, 3-go Maja 13

Nie zgadzam się (2)
Będąc na zakupach...
Będąc na zakupach w hipermarkecie Carrefour postanowiłem coś zjeść wiedząc o tym , ze na terenie hipermarketu znajduje się wydzielone stoisko przypominające bar , gdzie można zjeść coś na gorąco. Udałem się więc wraz z rodziną do wspomnianego stoiska.Będąc na miejscu rozczarowałem się ponieważ widok jaki tam ujrzałem odebrał mi apetyt. A mianowicie w ladzie chłodniczej gdzie znajdowały się produkty przygotowane do spożycia między innymi kurczaki z grilla zapiekanki , bigos, gulasze itp. oprócz wymienionych produktów spacerowało tam mnóstwo ogromnych much , wokół nieład ,brudne stoliki z resztkami jedzenia ,naczynia w których znajdował się bigos i gulasz raczej nigdy nie były myte ;wystawiona przez mnie ocena nie dotyczy ogólnikowo w.w obiektu jedynie określonego stoiska.

Mirek1962

14.07.2011

Carrefour

Placówka

Kutno, Oporowska 6A

Nie zgadzam się (1)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi