Jakość Obsługi

ERGO Hestia

( 3.87 )

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Od 1991 roku pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Przez niemal 30 lat rozwinęła się do jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. W 2004 roku Grupa ERGO Hestia otworzyła fundację Integralia, działającą na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych. Misją fundacji jest wspieranie osób z niepełnosprawnościami na drodze do samorealizacji zawodowej, między innymi współtworząc przyjazne stanowiska pracy w Grupie ERGO Hestia oraz w innych firmach i instytucjach.

Opinie (1044)

dzięki wielkie

dzięki wielkie za opcję zdalną wykupienia ubezpieczenia

Masakra

Kupiłem auto z nieaktualna polisą w tym towarzystwie. to był piątek popołudniu aja potrzebowałem mieć aktualna polisę. znalazłem ofertę u innego ubezpieczyciela i zawarłem nowa polisę. po kilku miesiącach dostałem wezwanie do zapłaty za polisę z której nie korzystałem i mimo pism o anulowanie zapłaty, musiałem ponieść koszty polisy ,z której nie korzystałem. Jak dla mnie jest to sytuacja niedorzeczna i absurdalna. Nie polecam.

Bardzo źle.

Firma zaniża koszt naprawy jednorocznych aut kupionych w salonie. Nie odpowiada on rzeczywistym kosztom.

Bardzo dobrze.

Organizacja obsługi na najwyższym poziomie, pracownice miłe, kompetentne. Z ubezpieczenia też byłam zadowolona.

Świetnie.

Z firmy Ergo Hestia korzystałam przy okazji wyrabiania gwarancji ubezpieczeniowej w firmie, w której pracuje. Pracownika, która mnie obsługiwała potrafiła w jasny i zrozumiały sposób przedstawić mi ofertę gwarancji ubezpieczeniowej. Podała mi wysokości składki. Wytłumaczyła sposób wyliczania składki. Mailowo otrzymałam od Pracownicy Ergi Hestia wykaz dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku. Jestem zadowolona z obsługi przez Pracownika Ergi Hestia.

Dobrze

Miła i fachowa obsługa.

Świetnie.

Kontakt z firmą jest bardzo przyjemny, rozmowy produktowe efektywne, polecam firmę.

Rewelacyjnie.

Dokonuje czesto ubezpieczen na wycieczki plus ubezpieczenie na dom. Obsluguje mnie agent Henryk Maćkowiak, z ktorego uslug jestem w pelni zadowolony.

Bardzo dobrze.

Ogólnie obsługa na duży plus, za wyjątkiem czasu oczekiwania na realizację, który związany był co prawda z szeregiem procedur obowiązujących w firmie, ale trochę mnie to zniechęciło do wspópracy.

Dobrze

Chciałbym być bardziej zauważalny dla firmy ubezpieczeniowej. Otrzymuję kontakt tylko raz w roku podczas przedłużenia umowy. Nie otrzymuje dodatkowych propozycji (promocji).

Odwiedzałeś ostatnio ERGO Hestia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.86 )

Poradnik jakości obsługi

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 10 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem