Jakość Obsługi

Play

( 3.91 )

Play świadczy usługi telefonii komórkowej, przesyłania wiadomości, danych i wideo dla ponad 15 milionów abonentów indywidualnych oraz firm, na podstawie umów abonenckich i ofert przedpłaconych. Od czasu rozpoczęcia działalności w 2007 roku Play konsekwentnie rozwijał swoją sieć i pozyskiwał klientów, by w 2017 roku stać się liderem rynku usług mobilnych w Polsce. Posiada największą sieć salonów stacjonarnych i najczęściej odwiedzany sklep internetowy operatora telekomunikacyjnego. Dzięki spójnej strategii komunikacji i udanym kampaniom reklamowym Play zbudował najbardziej rozpoznawalną na polskim rynku markę telekomunikacyjną.

Opinie (3421)

super

super obsługa rzeczowi konsultanci szybka obsługa

Beznadzieja

Byliśmy w Forum w Gliwicach w sklepie Play i bardzo niesympatyczna pani nas obsługiwała ,zrobiła laske że na cokolwiek musiała odpowiedzieć i jestem bardzo niezadowolona i dlatego kończy się umowa we wrześniu 2021 i nie przedłużam .... Jeżeli macie więcej takich nieuprzejmych pracowników to proszę zrobić z nimi porządek ... Myślę że bd w jakikolwiek ukarana pracownica....

Profesjonalna obsługa klienta.

Pomagają w rozwiązaniu problemu. Jeżeli w chodzi o prezentację oferty to zawsze pokażą i wytłumaczą. Tylko tam przedłużamy umowy.

Rzetelna, profesjonalna obsługa oraz bardzo płynny kontakt.

Na wejściu zostałem przywitany słowami "dzień dobry", z racji że byłem 3 osobą w kolejce poproszono mnie o chwilę cierpliwości. Czas oczekiwania na przyjęcie przez konsultanta to około 9-14minut, w tym czasie rozejrzałem się po salonie, który jest bardzo czysty, dobrze oświetlony, wyeksponowany sprzęt posiada opis co pozwala na wstępne się z nim zapoznaniem. Następnie zostałem poproszony do stanowiska. Konsultant uważnie wysłuchał moich potrzeb związanych z przeniesieniem mojego abonamentu do sieci play, zaproponował mi kila opcji, poinformował o promocjach i obecnych ofertach. Również miałem możliwość poznanie i obejrzenie telefonu komórkowego, którym byłem zainteresowany, bez żadnych zobowiązań. Oferta w formie papierowej została mi wręczona do przestudiowania w domu po tym jak powiedziałem, że muszę się jeszcze zastanowić i na spokojnie przeanalizować przejście. Płynna komunikacja z konsultantem, który był ubrany w koszulę (firmową), miał eleganckie spodnie i obuwie, schludny i bardzo uśmiechnięty, a przede wszystkim rzetelnie przekazywał informacje. Na koniec ciepłe pożegnanie i zaproszenie na ponowne spotkanie.

Niemiła obsługa

Salon Play spełnia standardy dot know how, czystości, przepisów BHP. Na stanowisku obsługi 2 doradców klienta. Jeden z doradców (kobieta) traktuje klienta obcesowo prosząc aby ponownie sformułował pytanie. Nie wyraża chęci pomocy na miejscu, zbywa klienta. Mówi za szybko. Maseczka nie nałożona na całą twarz - odkryty nos. Sprawa z którą zgłosił się klient nie została rozwiązana w salonie Play

Super Jakość

Sprzedawca był bardzo miły i kompetentny. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Z pełnym zaangażowaniem starał się przekonać mnie do oferty internetu. Punkt czysty i schludny. Z pewnością poleciłabym ten salon znajomym.

Tak powinna wyglądać obsługa klienta

Chciałbym podzielić się opinią dotyczącą kontaktu infolinii sieci Play w celu przedłużenia kończącej się umowy. Przede wszystkim chcę zwrócić uwagę na profesjonalizm konsultanta, ponieważ mimo, że wiedział do kogo i w jakim celu dzwoni w pierwszej kolejności zweryfikował mnie, czyli rozmówcę. Proces weryfikacji wyglądał dwuetapowo: konsultant poprosił o podanie numeru telefonu rozmówcy a następnie poprosił o podanie hasła. Dopiero po upewnieniu się, że rozmawia z właściwą osobą przeszedł do meritum. Tu kolejne miłe zaskoczenie, ponieważ doradca nie przedstawił tzw. "gotowca" a szczegółowo wybadał moje potrzeby i oczekiwania związane z telefonią komórkową. Pojawiło się dużo pytań otwartych, konsultant przytaczał moje odpowiedzi, upewniał się czy dobrze mnie rozumie, robił podsumowania. Proces finalizacji również uważam, że wypadł nienagannie, pomimo, iż nie zdecydowałem się od razu na przedłużenie oferty, konsultant do końca próbował mnie przekonać by nie zwlekać z decyzją, używał przy tym merytorycznych argumentów, przytaczając moje wcześniejsze wypowiedzi oraz nawiązywał do moich potrzeb. Mimo, że niejednokrotnie rozmowa z telemarketerem kojarzy się niezbyt pozytywnie, w ogóle nie poczułem zmęczenia, wręcz przeciwnie, cieszyłem się, że ktoś potraktował mnie poważnie i poświęcił mi tyle czasu ile było potrzeba. Zdecydowanie duży pozytyw.

Zawiodłem się, nie polecam tej placówki

W salonie czysto, zadbane o bezpieczeństwo w okresie epidemii. Pani traktowała, mnie bardzo protekcjonalnie, była nie miała w zakresie obsługi reklamacyjnej. Czułem się jak klient drugiej kategorii całkowicie inaczej niż przy podpisaniu pierwszej umowy.

Super obsługa

Konsultant stworzył przyjemną atmosferę, uśmiechał oraz utrzymywał kontakt wzrokowy. Oferta została przedstawiona przejrzyście, uwypuklone zostały pozytywne aspekty oferty. Konsultant posiadał dużą wiedzę merytoryczną.

Super, obsługa na równi z innymi punktami

Konsultant przedstawił ofertę w sposób jasny, zrozumiały i przede wszystkim atrakcyjny. Pracownikowi zależało na tym aby zbadać moje potrzeby i przedstawić ofertę dostosowanych do moich potrzeb. W salonie panował porządek. Obsługa odbyła się w sposób sprawny- bez zbędnego czekania

Rzetelna, profesionalna obsługa oraz bardzo pływnny kontakt.

Na wejściu zostałam przywitana słowami "dzień dobry", z racji że byłam 3 osobą w kolejce poproszono mnie o chwilę cierpliwości. Czas oczekiwania na przyjęcie przez konsultanta to około 9-14minut, w tym czasie rozejrzałam się po salonie, który jest bardzo czysty, dobrze oświetlony, wyeksponowany sprzęt posiada opis co pozwala na wstępne się z nim zapoznaniem. Następnie zostałam poproszona do stanowiska. Konsultant uważnie wysłuchał moich potrzeb związanych z przeniesieniem mojego abonamentu do sieci play, zaproponował mi kila opcji, poinformował o promocjach i obecnych ofertach. Również miałam możliwość poznanie i obejrzenie telefonu komórkowego, którym byłam zainteresowana, bez żadnych zobowiązań. Oferta w formie papierowej została mi wręczona do przestudiowana w domu po tym jak powiedziałem, że muszę się jeszcze zastanowić i na spokojnie przeanalizować przejście. Płynna komunikacja z konsultantem, który był ubrany w koszulę (firmową), miał eleganckie spodnie i obuwie, schludny i bardzo uśmiechniety, a przede wszystkim rzetelnie przekazywał informacje. Na koniec ciepłe pożegnanie i zaproszenie na ponowne spotkanie.

Idealna obsługa

Idealna obsługa! Potrzebowałem wymienić kartę SIM do nowego telefonu i zostałem obsłużony w sposób wzorcowy przez bardzo miłą panią.

Cierpliwość Pana idealnie wpasowała się w moje potrzeby!

Wizyta w sklepie miała na celu przedłużenie umowy abonamentu na 3 telefony w formule rodzina. Każda z nas miała inne potrzeby i każda wyszła w pełni zadowolona. Pan był przede wszystkim cierpliwy i wszystko tłumaczył, nie spieszył się. Co szczególnie ważne dla mnie, nie był nachalny i nie chciał "wcisnąć" nam wszystkiego co możliwe, ale z drugiej strony powiedział nam o świetnej promocji, z której jedna z nas skorzystała. Pan obsługiwał nas również dwa lata temu i tak samo wszystko odbyło się w świetnej atmosferze. Pan wzbudził moje zaufanie i na pewno za 2 lata znowu tam wrócimy.

Bardzo dobra

Kompetentny konsultant przedstawiając ofertę opierał się na potrzebach klientam

Bardzo uboga oferta telefonów i mało sprawna obsługa

Wizyta w tym salonie była koszmarem. Spędziłem tam chyba ze 40 minut i wyszedłem z niczym. Kończyła mi się umowa i chciałem ją przedłużyć, wybierając nowy telefon. Na miejscu okazało się, że żaden z sześciu modeli, które mnie interesowały, nie jest dostępny. Obsługa każdego z nich jeszcze szukała po zapleczu, którego zupełnie nie ogarniają, nie wiedzą, co mają na stanie, a czego nie. Ok, w końcu postanowiłem popatrzeć, co w ogóle jest i podszedłem na wystawkę popatrzeć sobie na modele. Pokazałem dwa kolejne, które mnie interesują i ich też oczywiście nie było na stanie. Do tego jak zapytałem o telefon spełniający moje kryteria, podając parametry wszystkie, sprzedawczynie nie miały w ogóle pojęcia, co mają na stanie, jakby nigdy się nie interesowały telefonami. Wyszedłem z niczym.

super

super obsługa telefoniczna pełen profesjonalizm

Kompletna oferta.

Bardzo rzeczowe i zrozumiałe przedstawienie oferty. Zaangażowanie i skupienie na Kliencie, lecz nie osaczanie. Na szczególne docenienie zasługuje kultura osobista Pracownika.

Zdecydowanie polecam.

Punkt znajduje się na wyspie zaraz przy wejściu, więc nie miałam problemy żeby go znaleźć. Konsultanci są bardzo mili i w jasny sposób przedstawili mi ofertę na klientów przenoszących numer. Nie miałam żadnych dodatkowych pytań.

Super Obsługa. Krótko, zwięźle i na temat.

Chciałem ocenić wysoko obsługę konsultanta, który kilka dni temu zadzwonił do mnie z sieci Play, z ofertą nowej umowy. Raczej sceptycznie podchodzę do załatwiania umów przez infolinię, ale poprosiłem o przedstawienie oferty, zaznaczając, że nie mam zbyt wiele czasu. Konsultant, podziękował za poświęcony czas i bardzo sprawnie przeszedł do konkretów. Informacje przekazywał wyraźnie i miłym tonem głosu co dla mnie jest ważne w rozmowie. Podczas przedstawiania oferty podkreślał co zyskam w nowej umowie w porównaniu do obecnej umowy. Jedyny mankament jaki wdarł się do naszej rozmowy to taki, że konsultant za wszelką cenę chciał ode mnie uzyskać akceptacje na podpisanie umowy. Jak już wcześniej napisałem, rzadko załatwiam takie sprawy telefonicznie. Ustaliłem z konsultantem, że przemyśle ofertę i poproszę o kontakt za kilka dni. Podsumowując jakość obsługi oceniam wysoko, ponieważ przebiegła w sposób miły i sprawny. Konsultant posiadał wiedzę i był pozytywnie nastawiony. Jeden element do poprawy to mniejszy nacisk na finalizację zadania przy pierwszym kontakcie z Klientem .

play 24

Dopiero kilka dni temu uruchomiłam na swoim telefonie aplikację Play 24. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć wszystko w jednym miejscu i szybko opłacać rachunki. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i przejrzysta.

Najbardziej życzliwe ekspedientki!

Obsługa w tym salonie jest na najwyższym poziomie. Obsługujące Panie doradząją, życzliwie tłumaczą jeśli się czegoś nie rozumie, są bardzo miłe pozostawiają dobre wrażenie po wizycie w salonie. Salon jest zadbany, czysty oraz posiada szeroki asortyment, który można zakupić już na miejscu, m.in. telefony oraz akcesoria do telefonów. Bardzo polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Play?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • telefon
  • abonamenty
  • karta SIM
  • internet
  • telefonia komórkowa

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.13 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepszych sklepów z elektroniką

Kupując nowe sprzęty do domu, istotna jest dla nas nie tylko niezawodność produktów, ale też profesjonalna i kompetentna obsługa, która pomoże nam wybrać sprzęt najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Sprawdź, z którego sklepu wyjdziesz najbardziej zadowolony!W rankingu są uwzględnione firmy, które zebrały min. 100 opinii na naszym portalu.

Ruszamy na wyprzedaże! Zobacz gdzie spotkasz najlepszą jakość obsługi!

 Trwają letnie wyprzedaże, które w tym roku zachęcają do zakupów sporymi obniżkami cen. My, konsumenci chętnie korzystamy z wyjątkowych ofert, ale czy jesteśmy równie wyjątkowo traktowani? Zanim wybierzesz się na podbój sklepów, sprawdź gdzie znajdziesz nie tylko duży wybór i ciekawy asortyment, ale także wysoką jakość obsługi! Najczęściej (i najwięcej) podczas wyprzedaży kupujemy odzież i dodatki. Za co cenimy sklepy, które odwiedzamy, a co nam się nie podoba? Sprawdźmy opinie użytkowników portalu jakoscobslugi.pl.Pośród firm z branży modowej najwięcej recenzji na portalu zebrała marka Reserved. Na przestrzeni ostatniego miesiąca klienci pozytywnie oceniali krótki czas obsługi oraz zachowanie personelu. Jednak w wielu opiniach pojawiają się spostrzeżenia nt. czystości w przymierzalniach, o czym pisze m.in. Klient_7t5j:"dokonanie zwrotu i zakup innych rzeczy odbyło się bardzo szybko i sprawnie. Kasjerka była uprzejma i chętnie odpowiadała na moje pytania. Sklep jest bardzo dobrze zatowarowany, jedyne do czego można się przyczepić to czystość w przymierzalniach. Poza tym wszystko na dobrym poziomie."Podobnie sklep ocenia Klient_eZpi, który pisze: Sklep dobrze zatowarowany, bez luk. Łatwo się w nim odnaleźć, chociaż w kabinach przebieralni było trochę brudno. Obsługa bardzo pomocna, a kasowanie odbywa się szybko i bez większych przerw (…).W zestawieniu znajduje się również jedna z najchętniej odwiedzanych marek – H&M. Jednak wskaźnik jakości obsługi jest zdecydowanie niższy. Co wpływa na niezadowolenie klientów popularnego „hm”? W czerwcu kupujący narzekali na zachowanie personelu oraz złą organizację obsługi:"Bardzo długi okres oczekiwania na obsługę. Obsługa w ogóle nie przejmuje się klientem opryskliwe podejście do klienta (…). Bardzo zła atmosfera, bałagan , zero organizacji. Biuro nie wie co sprzedaje na magazynie okazuje się, że towaru brak mimo iż klient zapłacił wcześniej za towar".~ Klient_3GyxZarówno pozytywne jak i negatywne opinie w większości przypadków dotyczą wiedzy oraz zachowania personelu, asortymentu i ogólnego wyglądu miejsca obsługi. A ty na co zwracasz uwagę podczas zakupów? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami i oceń firmy, które odwiedzasz!A jeśli robisz zakupy online sprawdź, którą firmę kurierską polecają użytkownicy portalu. Ranking najlepiej ocenianych kurierów znajdziesz tutaj.

Urządzaj bez nerwów czyli zestawienie najlepszych sklepów z artykułami dla domu!

 Wakacje to nie tylko czas urlopów, ale także remontów i zmian wystroju wnętrz naszych domów. Zanim wybierzemy się na zakupy warto sprawdzić, które firmy świadczą usługi na najwyższym poziomie oraz gdzie znajdziemy największy wybór produktów. Oto zestawienie najlepiej ocenianych sklepów z branży dom i ogród stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl. Jakie elementy mają wpływ na jakość obsługi w sklepach z wyposażeniem wnętrz? Przyjrzyjmy się bliżej opiniom użytkowników portalu i sprawdźmy na co zwracali uwagę podczas zakupów mebli czy dekoracji do domu. Chociaż sieć sklepów Action jest stosunkowo młodą marką w Polsce zdążyła już zebrać wiele pozytywnych opinii. Klienci najczęściej doceniają dużą ilość pracowników oraz ich przyjazne nastawienie:„Podoba mi się to, że pracowników zawsze jest sporo. Są uśmiechnięci i widać, że praca potrafi dać im przyjemność. Żeby kogoś poprosić o pomoc nie trzeba szukać po całej hali. Kolejne kasy otwierane w miarę potrzeb.”~Klient_iV4yW ciągu minionego półrocza postawa personelu była równie często oceniania przez klientów sklepów Jysk. Jednak ten aspekt obsługi nie zebrał wysokich not. Klienci skarżą się, że pracownicy są trudno dostępni oraz mało chętni do pomocy. Pozytywnie natomiast oceniano zatowarowanie i szeroki wybór asortymentu. Takie doświadczenia opisuje Klient_p1YC:„W sklepie jest duży wybór produktów, jednak pracownicy nie są zainteresowani obsługą klientów. Nawet jak jest kilku pracowników na sali sprzedaży to nie oferują pomocy tylko rozmawiają na prywatne tematy.”Inna skandynawska sieć sklepów wyróżnia się na tle konkurencji sposobem ekspozycji asortymentu oraz punktami gastronomicznymi zlokalizowanymi na terenie sklepów: „Bardzo bogaty asortyment można znaleźć tam wszystko do urządzenia domu. Wielkim plusem jest forma prezentacji asortymentu. Stworzone są pomieszczenia jak w domu: pokoje, sypialnie, łazienki itp, meble dopasowane do różnych wnętrz, sprytne rozwiązania. Genialna jest restauracja ikea, jedzenie jest pyszne, różnorodne w formie bufetu szweckiego a ceny naprawdę niskie.” ~ Klient_9BFMKlienci sklepów z wyposażeniem wnętrz negatywnie wspominają proces reklamacyjny. Takie przypadki miały miejsce między innymi we wspominanym wcześniej sklepie IKEA oraz Black Red White. „Nigdy nie spotkałam się z tak fatalną obsługą w zakresie reklamacji. Otrzymałam wadliwy towar jeszcze w grudniu, a do dnia dzisiejszego nie otrzymałam właściwego! Pracownicy robią wiele problemów, przerzucają na siebie odpowiedzialność i próbują wymigać się argumentami "Ja nie wiem, to koleżanka załatwiała". Jest to niezwykle nieprofesjonalne i z pewnością nie dokonam już w tym punkcie żadnego zakupu.”~ Klient_AjotUżytkownicy portalu najczęściej zwracają uwagę na zachowanie i kompetencje pracowników. W niektórych sklepach stanowi to zachętę do zakupów, w innych wręcz przeciwnie. Jak się okazuje, ważnym elementem jest także obsługa posprzedażowa i nie warto jej zaniedbywać.A jak Ty oceniasz swoją ostatnią wizytę w sklepie z wyposażeniem wnętrz? Opisz swoje doświadczenia i podziel się opinią! 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem