Jakość Obsługi

Nest Bank

( 4.01 )

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Oferuje bezpieczne, stabilne i przejrzyste produkty finansowe – konta, zarówno dla klientów detalicznych, jak i mikroprzedsiębiorstw. Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, Nest Bank zapewnia całodobowy dostęp do usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową. Nie rezygnując jednak z bezpośredniego kontaktu z Klientami, bank sukcesywnie rozbudowuje w całej Polsce sieć kameralnych, sprzyjających rozmowie placówek. Więcej informacji: www.nestbank.pl

Opinie (193)

Bardzo dobra i pomocną obsługa infolinii.

Dzwoniąc na infolinię Nest banku ws niedziałającej aplikacji mobilnej zostałem bardzo szybko połączony z konsultantem - ten aspekt na duży plus. Pani była miła, pomocna i krok po kroku przeprowadziła mnie przez rejestrację, dodatkowo aktualizując dane, które były winowajcą mojego problemu. 4.5* ponieważ po rozwiązaniu problemu Pani była trochę nachalna proponując mi kredyt, który nie jest mi potrzebny.

Dobrze.

Miła obsługa call center

Rewelacyjnie.

Jestem zadowolona z banku, choć czasem sa opóźnienia w ksiegowaniu lub widoczności środków na koncie. Jednak brak oplat za korzystanie uwazam za ogromny atut.

Rewelacyjnie.

Bardzo przyjemna i rzetelna obsługa. Praktycznie wszystko można załatwić przez telefon, co w wielu sytuacjach jest bardzo wygodne. Oddział stacjonarny zorganizowany w sposób oryginalny. Obsługa przy stoliku, a nie biurku-stanowisku, sprawia, że klient ma bardziej bezpośredni kontakt z konsultantem.

Oki

Bardzo przyjazdny Bank dla Rodziny. Bedąc założyć konto osobiste , które jest prowadzone bez żadnych opłat i warunków Doradcy prezentują w sposó fachowy też inne swoje produkty z których skorzystałam. Polecam teb Bank każdemu

Odwiedzałeś ostatnio Nest Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyty gotówkowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.82 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem