Jakość Obsługi

Nest Bank

( 3.68 )

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Oferuje bezpieczne, stabilne i przejrzyste produkty finansowe – konta, zarówno dla klientów detalicznych, jak i mikroprzedsiębiorstw. Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, Nest Bank zapewnia całodobowy dostęp do usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową. Nie rezygnując jednak z bezpośredniego kontaktu z Klientami, bank sukcesywnie rozbudowuje w całej Polsce sieć kameralnych, sprzyjających rozmowie placówek. Więcej informacji: www.nestbank.pl

Opinie (124)

Tragiczny serwis pomocy

Kiedy tylko próbuję dodzwonić się do serwisu pomocy niestety trzeba czekać godzinę. To jest tragiczna obsługa klienta.... denerwowało mnie to do tego stopnia, że przeniosłem swoje konto do innego banku. Mam wrażenie że tam chyba pracuje jeden konsultant na całą polskę....żenada

Rozdmuchane obietnice i nie działający system

Najpierw był wielki szum, maile, sms-y, że niedługo wystartuje nowy serwis internetowy Nest Banku, nadali temu rangę epokowego wydarzenia. Wystartował 9 dni temu i co? Próbuję się zalogować a tam komunikat "Uprzejmie informujemy, że mogą występować przejściowe problemy z dostępem do systemu bankowości elektronicznej. Przepraszamy za niedogodności." Żenada, amatorka i antyreklama Nest Banku. Niech najpierw przetestują i mają pewność że coś działa, a później ogłaszają światu swoje "wielkie zmiany".

Miła obsługa

Do tej Placówki Nest Bank wracam z przyjemnością . Zawsze jestem obsłużona z należytym szacunkiem i wyrozumiałością . Pani Małgosia jest cudowna ,ciepłą i bardzo sympatyczną osobą. Zwyczajnie : właściwa osoba na właściwym miejscu.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Najlepszy z banków.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Niedrogi bank dla małej firmy i klienta indywidualnego.

Słabo.

Słabo. Brak interesującej oferty kredytowej

Odwiedzałeś ostatnio Nest Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyty gotówkowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.56 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.16 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem